ПЛЕВЕН - 107

  • 17 981
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 556
Валенце, ми ние ще помогнем, ще те освободим от някои от подаръците, ако искаш, няма проблеми  Grinning

# 226
  • Мнения: 14
С теа голи мъже не ЧРД ами оргийка може да си спретнеш  Wink Перверзнички такива  tooth

Честит рожден ден!

Желая ти здраве, щастие и успехи. Имайки предвид, че щастието е свързано и с близките ти пожеланията ми се отнасят и за тях   thumbsup

# 227
  • Мнения: 87
Валенце надявам се да не те е налегнала кризата на числото 30. Аз лично доста плаках на юбилея си, макар да имах голям купон и много подаръци...



Деси ако да я влачим историята просто за поддържане на ситуацията - ти едно, аз едно в умерено ироничен такт, така можем да го караме до нова година, но мисля няма смисъл. Или поне аз не очаквах подобен развой.
Да, оставяме ги да се........
Живи и здрави в своето увлечение, които и да сте. Аз лично не си падам естествоизпитател и гледам да го карам с бебетата и децата, малко по-умерено в експериментите. За мен лично вашият подход ще ми образува напрежение, но отчитам ситуацията, че това си е ваша работа. Не намирам и за особен повод за гордост факта, че си оставяте децата дълги дни с темепература, сополи и кашлици без лечение, с едничка оправдателна цел имунитет, ръсейки бацили по този начин сред околните, но това пак не е моя работа. Намирам някакво отношение в проведения ни диалог и ако с нещо съм те подразнила, пояснявам не е нарочно. Интернетски синдром.

# 228
  • Мнения: 248
Честит рожден ден, Валенце!
Много здраве, много усмивки и щастливи мигове, много любов!
Весело изкарване на празника!


# 229
  • Мнения: 22 527
Здравейте и от мен, завърнах се на плевенска земя....и започнаха задълженията. ))))
След обед даже изчезвам на работа.)))))

Честит Рожден Ден Валенце! Много щастие, здраве, успехи и любов!
[/size]

# 230
  • София
  • Мнения: 9 903
Валенце, ми ние ще помогнем, ще те освободим от някои от подаръците, ако искаш, няма проблеми  Grinning
О,Тесс,знам че много ме обичате,обаче не съм съгласна да ме освободите баш от тези подаръци.
Номадка,не съм изпаднала в криза,чувствам се добре засега.Казват,че жените между 30 и 40г  разцъфтяват...аз така съм цъфнала,че може и да вържа. Laughing
фталл,на теб специални благодарности ,все пак си единственния ни мъж тук. Grinning

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 239


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАЛЕНЦЕ!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! Hug

# 232
  • Мнения: 2 070
Номадка, моите деца, предполагам както и твоите, карат температурата по три-четири дни с или без лекарства - все едно, има си я, независимо дала ли съм им нещо,  а хремата по седем дни я карат, ако им капя капки, а по седмица, ако не им капя
Естествено, че всеки си гледа децата както намира за добре, аз съм установила за себе си, че страхът и паниката не са най-добрият съветник що се отнася до деца, не че не съм се шашкала
Да са ни живи и здрави!

Мира, добре дошла

# 233
  • Мнения: 189
Дес,пощата ти се е задръстила.Почисти я,молим ти се Peace

# 234
  • Мнения: 50
Номадка, моите деца, предполагам както и твоите, карат температурата по три-четири дни с или без лекарства - все едно, има си я, независимо дала ли съм им нещо,  а хремата по седем дни я карат, ако им капя капки, а по седмица, ако не им капя
Естествено, че всеки си гледа децата както намира за добре, аз съм установила за себе си, че страхът и паниката не са най-добрият съветник що се отнася до деца, не че не съм се шашкала
Да са ни живи и здрави!

Мира, добре дошла

Подкрепям Деси ,само ,че с това ,че се присържам към Хомеопатията ,защото си ходим при специалист и знам ,че мога да разчитам на добра преценка от това какво да пие детето. Вече 2 пъти тази жена ми лекува успешно детето. Като 3 дни бяхме с Т 39 ,после изведнъж спадна. Друго дете ,на същата възраст като нас изкара същия вирус ,пак с 39 Т ,но цяла седмица са го блъскали с антибиотици и инжекции по 2 пъти всеки ден.  Пръснали са хората 120 лв за лекарства ,а на мен ми стъпи 20 лв всичко.Което е друг плюс.Не приемам това ,че поята педиатърка ми изписа антибиотик за едно разтройство.Не съм давала.

# 235
  • Мнения: 2 070
Вижте сега, наистина всеки си лекува, храни, облича и възпитава детето както намери за добре
Аз съм боледувала много като малка и то от сериозни болести, само с билки и диети съм се оправила, затова имам доверие на такива неща, други са имали други ситуации и вярват на друго
Хомеопатия не съм използвала в боаронов вариант, нито пък в класически, не знам защо темата тръгва натам, но го споменавам и защото Бойко винаги удря да се шегува с това
И винаги всичко е до ситуация и до това в какво вярва човек, че е добро за него или детето му
Номадка спомена, че си влача децата болни и сополиви - това, че не им давам антибиотици или силни лекарства не значи, че не се интересувам или не ги лекувам  Peace Имам си мои си методи, видяла съм, че варианта с цитросепт и есберитокс действа - използвам го, капя коралголи, капки за уши и прочие, билки, мед, лимон, витамини и закаляване, температура видях, че свалям ефикасно с вода и оцет -защо да давам панадол? И какво общо има това с запека  Mr. Green  Laughing
Нито аз съм хипарка, нито децата ми са циганета, а пък тонът ми е схванат съвсем не какъвто е - нито съм влагала ирония, нито нищо, съвсем добронамерено си отговарях, дори използвах наличните емотикони
Ясно, че нета  е счупен телефон

хайде отивам да бъркам отварата от конки косми и мечи нокти, а праха от кости на вълчица ще го поръся през терасата с бяла кърпа в знак на мир  Peace  Heart Eyes

# 236
  • София
  • Мнения: 9 903
Аз пък от няколко дни ползвам едни китайски илачи за Бубка.Е,от аптеката са,разни жен шени и подобни,между другото доста интересни неща са и смея да твърдя ,че имат влияние върху Бубка.За да го кажа аз,дето рядко се прехласвам по подобни неща Wink,значи е истина.Не си въобразявам .
Бубка току що ми отхапа част от тортата Mr. Green.Исках да я снимам с нея,обаче докато се наглася тя си сложи главата отгоре и хам Laughing.Момента е увековечен.
Айде ,че си чакам гостите. Hug

# 237
  • Мнения: 5 026
Айде ,че си чакам гостите. Hug
Да тръгваме ние или да ти пращаме оня с панделката?

# 238
  • София
  • Мнения: 9 903
Е аз цял ден го чакам оня с панделката,а някой звънне на вратат и си мисля че е той,ама на Crossing Arms.Приятелки ми били.... Hug
Идвайте,не можете ме уплаши.- Hug

# 239
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ВАЛЕНЦЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
бЪДИ ЗДРАВА,ВЕСЕЛА,ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА ОТ БЛИЗКИТЕ ТИ ХОРА.

Общи условия

Активация на акаунт