ВАРНЕНКИ откриха плажа-там ще си навъртат стажа.

  • 14 625
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

В Варна определено няма да вали,имам си една прогноза тук,до сега не ми е изневерила Crazy
Морска, отчайваш ме - явно този път прогнозата ти изневери.  Laughing

така е,показа дъжда чак като заваля Tired

гледах страхотен филм,размазах се от кеф Heart Eyes Flirting With Forty / Флирт с четиридесетгодишна (2009)

# 241
  • Варна
  • Мнения: 893
Mery_red и вие ли сте на вълна Немо Tired не мога да я гледам тая риба вече #2gunfire
очудващо хареса филмчето Слон-балон с Мечо Пух и сега въртим него за разнообразие  Mr. Green

4akura Детския кът до Летния театър има доста занимавки -колички въртележки, батути,водни колела и всякакви такива екстри Peace
другото е Зоокъта,има и разходки с пони на полянката отсреща  Mr. Green
заведението Максим има една дървена катерушка, за по-големи дечица, не знам твоето на колко е...
отделно има влакче което ходи до не знам къде си - обикаля из цялата морска май newsm78
общо взето няма да скучаете Wink

момичета аз се отчаях вече....днес ме прередиха две варненски Юлски мацки дето са с термин след моя и вече си гушкат бебешоците Crossing Arms чух се с едната към 21 часа - каза че ме чакат в МД , да не се мотам ами да ходя да раждам че да се съберем Joy така и така срещата на 9ти в Мола явно ще отпадне  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 562
Благодаря ти Virginity

# 243
  • Мнения: 109
Верджи,за къде си се разбързала...ааа...нека да си постои още...все пак са 15 дена до термина!Елито беше с термин 04.07, а секциото беше на 01.07 и беше цялата бяла- майка ми каза,4е можело още поне 7 дена да стои вътре бебето и да си расте...ама на...
покрай Немо вкарваме и Том и Джери,но Джетикс-а е постоянно присъствие !!! н20 е на 1 място!!

ей,хубаво си наваля ! Днес слънчице...за разходка...Wink

# 244
  • Варна
  • Мнения: 893
Mery_red бързам защото вече адски ми тежи и едва издържам в тея жеги Crazy
а доктора каза че е напълно готов да излиза младежа даже се притеснявам ако се заседи да не ме резнат - около 3500 беше последно - на 30ти  Crazy за сега ще мине но ако искара до термин не знам ooooh!
само едни хубави контракции ми трябвали каза доки ... и сега се чудя как да си ги докарам  Joy

# 245
  • Мнения: 95
Mery_red бързам защото вече адски ми тежи и едва издържам в тея жеги Crazy
а доктора каза че е напълно готов да излиза младежа даже се притеснявам ако се заседи да не ме резнат - около 3500 беше последно - на 30ти  Crazy за сега ще мине но ако искара до термин не знам ooooh!
само едни хубави контракции ми трябвали каза доки ... и сега се чудя как да си ги докарам  Joy
Казват че сексът много помага Heart Eyes или пък люта храна. Аз не стигнах до там защото фъстъчето го изкараха с цезарово.

# 246
  • Мнения: 2 960
Добър ден  bouquet
Дилянка,ние пък тъкмо влизаме във входа вчера и чак тогава ливна.Големи сме късметлии с Виктор.
Вержи,наистина съкса му е майката....ако ти е до това в края на пътя Party
Гласувахте ли???
Аз вече гледах една класация "Мелодия на годината"в агенция Фокус-много е интересна

http://www.focus-news.net/?id=n1216234 Joy

# 247
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug
Вержи, айде марш и ти в Майчин дом, ще имаш хубава компания Wink
Аз искам нещо да питам: Една моя приятелка роди преди няколко дни и сега и трябвал Бивацин. Обаче не могат да го намерят. Знаете ли къде във Варна може да го има това нещо - спрей за раната от секцио? newsm78

# 248
  • Мнения: 3 743
Миа, аз имам Бивацин. Без кутията е, но не е ползван /миналата година е купуван/. Така и не ми потрябва. Пиши ми, ако иска да й го дам

# 249
  • Мнения: 46
Галчето ме изревари, тъкмо и аз това щях да пиша че имам бивацин, който неми трябва и мога да го дам на момичето, с кутията е  Peace
Ползвала съм го, но мисля че около половината е пълен.

# 250
  • Мнения: 109
ето го и писмото от Комисията за защита на потребителите за площадката до сладкарница Синчец!!

Във връзка със сигнал вх. №.В-03-2153/10.06.2009г.и на основание чл. 180 , ал. 2 от Закона за защита на потребителите Ви уведомяваме, че е извършена проверка от служители на РД-Варна Комисията за защита на потребителите и представител на  Община Варна с констативен протокол 2009№ К-61748/15.06.2009г. на детската площадка, находяща се в гр.Варна, между ул.В.Друмев и ул.Н.Михайловски, срещу сладкарница “Синчец”. С писмо наш вх.№ В-03-2153/25.06.09г. Кметът на район “Приморски”- Община Варна ни уведомява за следното:
1.   Площадката е включена в “Програма 2009”и предстои нейното обновяване и обезопасяване;
2.   Почистването се извършва  от  фирма по график – 10 пъти месечно. Имайки в предвид замърсеността на района, през летните месеци почистването ще бъде увеличено и към 20.06.09г. е извършено основно почистване на площадката;
3.   По отношение на проблема с пребиваването на възрастната жена на площадката е сезирана Общинска полиция за предприемане на действия по компетентност;
4.   Извършена е проверка на щанда за търговия на открито, находяща се пред детската площадка. Съставен е констативен протокол  е дадено  предписание на търговеца за опазване на зелените площи около щанда и да не допуска съхранение на подвижен инвентар върху тях.   

ама е едно почистенооооо...елате да видите !!
 #Crazy

# 251
  • Мнения: 1 554
Мери ред Shocked

Гласувахте ли? Аз гласувах,ваш ред е Peace

# 252
  • Мнения: 3 999
И аз гласувах.
В Клюкито казват че навсякъде опашки имало ,ама в нашата нямаше  Rolling Eyes http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410719.0

# 253
  • Мнения: 1 554
И аз гласувах.
В Клюкито казват че навсякъде опашки имало ,ама в нашата нямаше  Rolling Eyes http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410719.0

тъкмо се записах там,тук до нас от сутринта има опашки Laughing аз гласувах в моя район Peace

# 254
  • Мнения: 3 999
 Laughingмного ясно няма у комшииския да си ходила Laughing

Общи условия

Активация на акаунт