СЕПТЕМВРИ - 09'28

  • 10 003
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 493
Не заравяй че има и такива, които не са повръщали нито веднъж, те какво глупаци ли ще раждат?

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Явно моето ще е такова! По-глупавичко! Че дъщеря ми горката и тя!  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 5 026
Как има все някой да се изцепи по нещо щуро  Crazy

# 213
  • Мнения: 53
Не заравяй че има и такива, които не са повръщали нито веднъж, те какво глупаци ли ще раждат?
BebEshOnDeL , защо ме питаш мен - питай хората, които са стигнали до този извод Grinning Ако не си повръщала и се чувстваш обидена по някакъв начин от поста ми, искам да ти кажа, че и за миг не съм повярвала на тези писаници, а просто го постнах да се посмеем заедно.

# 214
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте! Hug

ЧЕСТИТО на новите госпожи, много любов и семейно щастие.  bouquet

Днес се опитах да го давам по спокойно, но програмата беше доста запълнена. Днес беше края на английския за тази година, сега два месеца спокойствие. Голямо ходене насам натам пада с допълнителните занаимния, ама без тях като се развали времето от към края на октомври до април ще пощуреят тези деца, ако само на детска и вкъщи ги държа. Доста се разнообразяват с английския и балета, а и понаучават по нещичко.

# 215
  • Мнения: 183
Ето ме пак за малко. След един час потегляме към морето и живот и здраве, ще ви пиша чак другата седмица, когато се върнем. Набързо да се отчета за прегледа днес - бебчо е добре, но в моята матка вече му е много тясно и е заело много неудобна позиция или както се изрази док - Краково предлежание.   Laughing Лошото е, че заради тази теснотия е назад с цели три седмици.  Sad Иначе тежи 1500гр, но това че е назад, притесни малко и док, въпреки че тя още миналия път предположи, че така ще стане. Изписа ми Диаспорал за да се отпусне малко матката и да позволим на човечето да порасне още. Каза ми да започна да се храня по-добре, защото според нея това ще допринесе за наддаването и на бебчо. Посъветва ме да наблягам на сиренето, кашкавала, рибата и месото. Ще ми бъде доста трудно, напоследък само на плодове и препечени филии карам, нещо хич нямам апетит. Иначе плацентата ми е добре, вече се е качила и нямало място за притеснение, околоплодните води също са в норма. Абе всичко е наред, само да не бях с такава матка.  Confused Дано милото издържи до септември.

И да честитя на двете ни нови госпожи - Ianita28 и RAQSVETLINOVA. Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот и здрави бебчета наесен.   bouquet

BebEshOnDeL, много полезна табличка, благодаря!

bubara, почивай си повече и не мисли за нищо друго, освен за себе си и двете ти бебчета. Дано всичко се оправи при теб и повече никакви притеснения.  Peace

Абе и аз се притесних за neky, не е писала втори ден вече. Дано всичко с бебчо е наред.  Praynig

А и maliby нещо не пише, видях че е влизала днес, но нито дума от нея. Дано е добре и тя и бебчето й.

За тоновете бях писала и преди, но явно не сте прочели - с предната бременност започнах да ходя в деветия месец, веднъж седмично в Тина Киркова. Не съм плащала нищо, просто отивах, взимах си номерче от регистратурата и си чаках реда. Надявам се и сега да е така и да не плащаме нищо за това.

Извинявайте ако съм пропуснала нещо или някой, но съм малко нервна и притеснена от предстоящото ни пътуване. Надявам се, че като се върна ще чета само хубави новини за всяка от вас! Прегръщам ви!  Hug Hug Hug

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
kiαrrα , пожелавам ви хубаво време и готина почивка!  Hug

# 217
  • Мнения: 53
kiαrrα весело и безаварийно на моренцето - ако ти остане време пиши и от там, няма да ти се разсърдим Party, и чакаме снимки после Hug
Дано всичко с neky да е наред - може просто да не й остава време покрай малкия сладурчо newsm30

# 218
  • Мнения: 83
Тук съм....
Нещо ме е хванала следродилната депресия. Много е странно усещането, липсва ми  бебето в корема, а и е странно да го няма в къщи.
От три дни се храним със сонда, вчера беше качил малко, днес свалил, но ми казаха, че е нормално. Непрекъснато е с маска на очите, че го греят на една лампа против жълтеница. При падането на теглото, бебетата били застрашени. Днес видях как го храниха и ми стана много кофти- сестрата му  вдигна главата, пъхна му сондата през гърлото в стомахчето и с една спринцовка за секунда му изля 5-10мл адаптирано мляко. В момента е около 1450гр и ще мога да му давам мое мляко когато стигне 2000гр. За да ми го дадат в къщи трябва да стане около 2200- Мисля, че ще поседим в болницата около месец.
Иначе е подвижен доста. Ходя по два пъти на ден, когато има свиждане и му говоря, галя го и много му харесва, целия се опъва, вдига крачетата, днес ми се усмихна - свекърва ми каза, че си въобразявам. Чакам с нетърпение малко да наддаде и да мога да започна да го храня.
Това за сега от мен.
За килограмите, не се шашкайте толкова. Аз от болницата досега съм свалила около 10 кг без да правя абсолютно нищо.

# 219
  • Мнения: 183
neky, радвам се че те хванах, за да прочета поста ти. Стискам палци мъничето да продължава да се бори с тази воля, с която се бори и досега. Дано повече не смъква от теглото си, а само да качва оттук натакък и да се приберете двамата заедно вкъщи. Една силна прегръдка от мен!  Hug

vesita007, LaDiDa, благодаря ви милички за пожеланията.  Heart Eyes

# 220
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
neky Hug ще порасте малкия мъж, само време трябва
kiarra, да си изкарате една прекрасна почивка и ще чакам снимки, че море не съм виждала от 10 години  Crazy А за бебето не виждам кое му е малко, моето е 800 грама, на половина, а си само 1 седмица напред newsm78
бебчета
Честито на булките, дълъъг и щастлив семеен живот им желая и много бебчета Grinning

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 21:39 от tsveta

# 221
  • Мнения: 260
Благодаря за хубавите пожелания мили момичета  bouquet
Лека вечер от мен и целувки, утре ще пусна някоя снимка Wink

# 222
  • София
  • Мнения: 260
Неки миличка, точно така - говори му, гали го. То от това има нужда и усеща. Не обръщай внимание на свекърва ти! Всичко ще е наред мила  Peace
Киара весело изкарване на почивкатал Да си починеш добре! А за бебето според таблицата на Бебешондел мисля че си във всички граници Grinning

# 223
  • Мнения: 183
tsveta и мен това ме озадачи.  newsm78 Хем ехографа показваше тегло 1500гр, хем според размерите на отделните части на тялото, показваше че отговаря на 24 седмица и няколко дни, а аз съм в 27 седмица и няколко дни. Според мен това тегло, което показа ехографа не е много реално за тези размери, ама карай. Сега ме вика на преглед след две седмици, ще видим тогава какво ще покаже.

bubara  Hug

# 224
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
киара, приятна почивка и от мен  Hug

неки, и ти ли седиш в болницата или само на свиждане на малкият ходиш?
Имай търпението, ще си го вземеш в къщи много скоро  Grinning

Честито на новите булки и безоблачен семеен живот!  bouquet

Чак днес ми пратиха снимките от морето и качих няколко да ме видите. Правихме си и ретро снимки, но тези в албума са от аматьорската фотосесия, която сестра ми направи, а аз си поиграх малко с ФШ за да ги докарам ретро, а оригиналната снимка е къде къде по-хубава, но не мога да я сканирам и да я покажа.

http://snimka.bg/album.php?album_id=392133

Общи условия

Активация на акаунт