Кого харесвате като мъж.....

  • 12 054
  • 386
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 892
Нино Тино,  Laughing И все пак, секси е! Я вижте: http://btourism.com/pix/pix2/118.jpg  Wink

Аз съм предубедена, но аКо трябва да бъда искрена има моменти, когато е симпатичен.  Peace Когато се подсмихва лукаво, например.

# 316
  • Мнения: 2 401
За всички фенки - Терминатора:



но и Човека:

# 317
  • Мнения: 2 401
А аз си връщам гласа обратно:

# 318
  • Мнения: 4 892
O, минзухар, благодаря.
На втората снимка е много симпатичен Костов!  Heart Eyes

# 319
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Юхуу, Волен издуха конкуренцията  Joy

# 320
  • Мнения: 4 586
С риск да бъда криворазтълкуван, дори Евгени Минчев е по-секси ватман от Станишев.
Прогнозирал е още декември  накъде отива трамвая.

"Личната ми симпатия към Станишев поражда други възможности." Е. Мивчев

# 321
  • Мнения: 2 811
Уау, Волен не е бил никак зле. Той Волен даже нормален е бил на времето. Брат е на преподавател от СУ и мои близки го познават.
Бтв, много симпатичен и чаровен мъж е Петър Стоянов- на живо е по-хубав. Виждала съм го на Витоша. Е, не бих спала с него в никакъв случай- много е дърт, но майка ми пърхаше с мигли  Laughing Хем тя хич не е фенка на дясната политика.

# 322
  • Мнения: 4 586
Кой набор е майка ти?

# 323
  • Мнения: 1 192
Уау, Волен не е бил никак зле. Той Волен даже нормален е бил на времето. Брат е на преподавател от СУ и мои близки го познават.
Бтв, много симпатичен и чаровен мъж е Петър Стоянов- на живо е по-хубав. Виждала съм го на Витоша. Е, не бих спала с него в никакъв случай- много е дърт, но майка ми пърхаше с мигли  Laughing Хем тя хич не е фенка на дясната политика.
Я, си кажи с кой би спала, то с кой не би спала не е толкова съществено  Naughty

# 324
  • Мнения: 2 811
Ми 56ти  е май.
Я, си кажи с кой би спала, то с кой не би спала не е толкова съществено  Naughty

Емии, от индивидите в тази тема, май хитлер юнген най хваща окото, все пак е млад и хубав(на снимка), а лудостта си е предпоставка за перверзност...но не съм го виждала и не мога да кажа...

# 325
  • Мнения: 4 586
56 е добра реколта. Младо кюрпе, как тяма да пърха с мигли. Властта е фетиш.
Поздрави я. Аз също имам психични проблеми.

# 326
# 327
  • Мнения: 2 811
56 е добра реколта. Младо кюрпе, как тяма да пърха с мигли. Властта е фетиш.
Поздрави я. Аз също имам психични проблеми.
Ако имаш и власт, направо ти я водя да ти пърха.

# 328
  • Мнения: 4 138
въххххххххххххх, волен разби сърцето ми. ще си помисля дали да не преосмисля симпатиите си.
голичък, с пура..............мнннннннннннннц Twisted Evil
имаше и една снимка на сокола с две мацки по организъм, някой да я има, а Flutter

а пък бат бойко го няма гол Cry
сергей ми е много софт. аз обичам нещо по-така. косми, да мирише на пор и чесън децентно.
да не говорим, че господин волен има нещо много доминантно, а аз си падам мъже да ме доминират Mr. Green

# 329
  • Мнения: 7 947
мНОГО ОГРАНИЧЕНО ГО РАЗДАВАТЕ, БЕ МОМИЧЕТА...САМО НЯКОЛКО ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ХАРЕСВАНЕ...АЗ ОБИЧАМ ДА ИМА ПОВЕЧКО ОБЕКТИ, ТАКА ДЕ - ИЗБОР ГОЛЯМ ДА ИМА, СЕГА СЛЕД РЕЗУЛТАТИТЕ - ВКЛЮЧЕТЕ ОЩЕ ЛИЧНОСТИ, ДА СТАНЕ ПО ТАКА...

Общи условия

Активация на акаунт