Бъдещи Августовски майчета - тема №43

  • 13 287
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 219
Абе няма да го пускаш като е там, но съм почти сигурна, че няма начин да не охлаждаш, след като сте си свикнали, пък и в големи жеги тя ще ти спи мн по-добре на хладно. Зимата бебетата се къпят при стайна Т 25 градуса, спят на 18 и така им е добре. А в тия жеги по 30 и кусур градуси, вярвам ще е по-добре да се пусне климатика, да поохлади стаята и да се спре. Е, няма да поддържа Т, но ще е друго. Ние за съжаление нямаме такива екстри в нас и повече ме притеснява, ако се отварят прозорци и става течение. Но поне апарт ни е север/юг и има хладни стаи, при тези с изток/запад или само юг не ми се мисли.
На мен нещо ми е лошо. Какво ми става тия дни... Вчера свеки ме успокоява, че мъж ми се е родил, точно като и дали 45 дни преди термин (а аз мислех, че е 7-мак, а той бил осмаче), но все пак ми се иска поне в 9-ти да си вляза Simple Smile

# 256
  • Мнения: 439
Тина, дано резултатите са добри и да не се налага болница. А за болничен може да се пробваш при някой лекар, даваш пари и ти пише болничен. Успех!
Отивам да видя снимките.

Денди, благодаря за линка, ще го разгреждам по-нататък, че ми се спинка, а на работа напоследък е такова напрежение, ужас. Искам почивкаааа, ама още малко.

За дрешките, наистина по-добре с дълъг ръка, все пак е новородено и още не е свикнало на температурите

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Янче ,честит имен ден   bouquet много здраве щастие за теб и бебко !!  Hug

хехехе Бия Шош е голям сладур  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 196
Биа много ти е сладък малкия шош. Аз му следямерките с интерес понеже нали сме с един термин и горе-долу се ориентирам колко е голяма моята мадама, защото скоро ще станат 2 месеца откакто не сме я гледали на ехограф. Иначе всички други прегледи и изследвания да, но ехограф Naughty ...

lubopitka в Токуда принципно дават от тези нощниците за еднократна употреба, но можеш да си носиш и твоя понеже през техните всичко прозира и се вижда, завръзват се отзад на врата и дефакто като се разтвори лъсва целия пейзаж  Laughing . Аз ще си взема такава с предно разкопчаване, памучна и с къси ръкавчета. Има и едни специално за кърмене, но на мен не ми допадат.

За изписването и аз взех боди с късо ръкавче, но всички ме съветват да не е само така ами и със жилетчица отгоре.

Да ви попитам някъде на живо виждали ли сте стъклени шишета на НУК от тези с широките гърла, понеже където и да ходих по бебешките магазини в много малко от тях първо има въобще стъклени шишета, пък за марка да не говорим... Единствено в Пигис Хаус ги видях, но първо, че им бяха надули цените и второ, че бяха останали само в синьо.

А и още едно въпросче - на колко градуса перете бебешките дрешки?

# 259
  • Мнения: 2 374
Eй мерси много на всички за хубавите думи за Шошо! Heart Eyes Hug

Искам да ви почерпя днес дъщеря ми става на цели двечки годинки. Heart Eyes



# 260
  • Мнения: 196
Биа да ти е жива и здрава и много да ти помага в отглеждането на шоши Heart Eyes !

# 261
  • Мнения: 224
Денди момченце е родила Галена, докато се печала на плажа и я хванали болките. Ама верно и на мен ми се струва малко 1800.
Като гледам в албумите някои от вас какво чудо с дрехи са накупили, ми се струва, че половината може и по един път да не се облекат. Ама те растат като гъбки първите няколко месеца. А всички приятели, рода и т.н като идват на гости и те носят. Отделно баби мераклийки.....
Ох и аз не мога да преценя за изписването, защото моята кака е есено бебе/макар да беше много студено/ но си знам че то вътрешното чувство ще покаже - просто трябва да сме запасени и с по-дебели дрехи според мен, защото има и ужасно студени летни дни.

# 262
  • Мнения: 27
БИА, ДА ТИ Е МНОГО ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА! БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И МНОГО ЩАСТИЕ!   bouquet

ДНЕС МОЯ МЪЖ ИМА РОЖДЕН ДЕН! ДА МИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА- НАЙ ДОБРИЯ НА СВЕТА!
Една малка почерпка и от мен!
 Hug Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 2 374
А такааааа!Честито и на мъжлето тогава много,много да те слуша и отменя. Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 735
Честити рожденни дни на дъщеричката на Биа и мъжлето на Данчето! Hug Само радости да ви носят и много да ви слушат!
Бебешките дрешки е достатъчно на 30 градуса да се пуснат поред мен.НО в началото повече се перат на ръка,защото не се събират за една пералня. Peace

# 265
  • Мнения: 196
Данче да ти е жив и  здрав рожденника, повече да те радва и да ти помага и по-малко да те ядосва!

# 266
  • София
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен!
Биа,да ти е жива и здрава дъщеричката им мноооого да те радва и помага!
Данче,честит ти рожденник и на теб! Simple Smile Пожелавам ви много щастливи мигове заедно и да ти помага за бебока!
Забравих да ви питам,доктора ми каза,че плацентата ми се е калцирала 1ва степен,на 3та се раждало.Ама не е ли малко рано? Rolling Eyes Аз съм още в 30 г.с.
Захира,стана ми много интересно вчера за това хомеопатично лекарство Арника.Потърсих в нета,нма много инфо,но все положителни неща пишеше.Мисля да започна да го пия месец преди термина (както един лекар беше посъветвал).Само ме притеснява дали ако се пие по време на раждането няма да има някакви странични ефекти приемано заедно с упойката и всички др.лекарства,които ни дават тогава?За съжаление няма с кой лекар да се консултирам.Въпреки,че вкъщи имам 2 лекари и двамата не са почитатели на хомеопатията Sad
Лек ден ви пожелавам и дано не ни вали много днес Simple Smile

# 267
  • Мнения: 15
Биа,Данче,а честити ви рожденници,да са живи и здрави и много да ви слушат и радват Hug

# 268
  • Мнения: 196
Gemma хомеопатичните лекарства не влизат в реакция с традиционните. То носи просто информация за дадено вещество, а самото то не е вещество. Единственото, което се чудя е дали се взима еднократно лекарството месец преди раждането или се започва месец преди раждането и се пие ежедневно. Аз имам близки хомеопати и ще питам, но етърва ми като роди така даже без никаква дозировка постоянно си пиеше арника като се присети и все едно не беше раждала 2-3 дни след това.
То се пие за много неща - травми, удари, постоперативен стрес...а пък и имам вкъщи книга "Хомеопатия за бременни и деца" и в нея пише същото.

# 269
  • Мнения: 76
Добро утро!
Биа честита ти рожденничка, да расте здрава,безгрижна и много да ви слуша!
Данче честит ти рожденник и на теб, да ти е жив и здрав да те гледа като кукла и на ръце да те носи!  Wink
Честито на всички,които могат да се похвалят с нови покупки! След 2 седмици и аз ще се хваля, че сега няма да ме огрее-мъжа беше 4 дни командировка, вчера се прибра и снощи пак замина и аз вече съм  Crazy . Поне успя от части да сглоби гардероба.
А моите болежки отминаха вчера. Сигурно бебка нещо е решила да ме потормози. А от тук на татък все по-често ще притиска, че тясно й стана вече!  Laughing
Хубав , слънчев и приятен ден пожелавам на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт