Гланц за устни - Тема 3

  • 90 811
  • 658
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 13 624
Даже има вероятност и да не ги пуснат в БГ....
Гледам, че в други държави има едни глосчета на Лореал в тубички...а тук не ги продават.

# 17
  • София
  • Мнения: 74

Ето тази е най-близка до това как изглежда като е нанесен директно:



Естествено, ако сложиш повече става по-тъмно, можеш да си "дозираш" цвета.

А върху червило трябва да е нещо такова:



Но този вариант още не съм го пробвала - нямам толкова наситени и ярки цветове... Но днес може да се сдобия с някой, и да пробвам.... Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 508
Момичета, кой гланц е по-добър между Диор и Ланком?Много се колебая какъв да си взема, за първи път ще дам толкова пари за гланц и съм в голямо колебание.Като трайност май ланкомските са по-добри.

# 19
  • Мнения: 718
Аз съм за Ланком Peace

# 20
  • Мнения: 483
Момичета, кой гланц е по-добър между Диор и Ланком?
И аз преди време се двоумях между тези две марки и се спрях на Ланком, тъй като имаше много негативни отзиви за глосовете на Диор- били много нетрайни и свършвали бързо.
Но все пак нека се изкаже и някой, който е ползвал диорските.
А от Ланком съм доволна - траен гланц и хубав блясък (устните изглеждат като сиропирани) Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Благодря за отговорите  bouquet А от ланкомските Juicy tubes ли са по-добри или Color fever gloss?

# 22
  • Мнения: 718
Тези с четчица (color fever, laque fever) са по-скоро течни червила, въпреки че се водят глос. По-трайни са, с повече цвят и повечето с брокат или златист блясък. Джуси Тюбс са по -"ежедневни", постига се "мокър ефект" на устните със съвсем лек отенък на цвят.

# 23
  • Мнения: 13 624
Момичета, кой гланц е по-добър между Диор и Ланком?Много се колебая какъв да си взема, за първи път ще дам толкова пари за гланц и съм в голямо колебание.Като трайност май ланкомските са по-добри.
Според мене на Ланком са по-добри. Имам на Диор Адикт гланц, но не съм доволна. Все едно е супер евтин гланц от 2-3 лева....даже съм виждала за тази цена и по-добри. Единственото, което ми харесва е опаковката. Много красиво е направен, изглежда наистина много луксозно....но самият гланц не е нищо особено.

# 24
  • Мнения: 162
До сега се рових пак в опита си да намеря новите гланцове на Лореал Студио Експерт, за които споменах по-рано, но за съжаление без успешно Sad Не мога да ги намеря никъде, явно наистина са доста нови,за да ги няма дори в ибей. За сметка на това попаднах на други гланцове на Лореал, които лично аз не бях виждала до сега. Някой да има наблюдения върху:

http://cgi.ebay.co.uk/LOREAL-LONG-LASTING-ULTRA-GLOSSY-LIPGLOSS- … 93%3A1%7C294%3A50

Доста е евтин, не съм го виждала по магазините за сега,но ме привлича да си го купя ( нищо,че е безцветен Crazy). Някой да го е ползвал? newsm78

# 25
# 26
  • UK
  • Мнения: 1 918
Момичета, кой гланц е по-добър между Диор и Ланком?Много се колебая какъв да си взема, за първи път ще дам толкова пари за гланц и съм в голямо колебание.Като трайност май ланкомските са по-добри.

Yves Saint Laurent според мен!  Mr. Green

# 27
# 28
  • Мнения: 3 641
Дами, имате ли отзиви за този с ефект на лак върху устните http://oth.strawberrynet.com/makeup/nina-ricci/tender-lacquered- … -04/31843/#DETAIL

# 29
  • Мнения: 13 624
Дами, имате ли отзиви за този с ефект на лак върху устните http://oth.strawberrynet.com/makeup/nina-ricci/tender-lacquered- … -04/31843/#DETAIL
За този на Нина Ричи конкретно не, но Исадора имат също такъв гланц и седи много хубаво. Седи много плътно на устните, не е от тези прозрачните гланцове

Общи условия

Активация на акаунт