Галена и Рени родиха момчета ...

  • 4 151
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Е,че те джаз певците тук не се размножават.Може би много свирят и пеят и нямат време.

Аз нито пея, нито свиря, явно не е това причината  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 016
Живи и здрави да са им дечицата !

# 17
  • Мнения: 27 524
"Сега клоня най-много да кръстим детето на брат му на Борис, защото той е много умен, много интелигентен и много ерудиран, и все си мисля, че като дадем името на детето същото като името на брат му може да прихване от неговата интелигентност." - сподели Рени.

Божке, каква проникновеност и колко истина се крие тук  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 0
браво на мамите да са живи и здрави малчуганите.да растът в безгрижно детство и дано някои недоброжелател да не покаже клипчето на мама Галчето във ваната. Всички грешим а децата ни нямат вина само понасят срама Embarassed                        много хубави български имена  bouquet                                             

# 19
  • Мнения: 263
В Плевен е родила жената, защото не е искала да рискува живота на детето си и нейния собствен с местните "капацитети".    #2gunfire Казвам го като кореняк болярка, родила пред 4 месеца при същия доцент в Плевен. Пита ме жената - насочих я съвсем чистосърдечно. И се радвам, че всичко е минало благополучно! Освен това неонатоложкия екип там е сред най-добрите специалисти в страната и са правили чудеса с деца родени грамчета някакви...

# 20
  • Мнения: 3 016
В Плевен е родила жената, защото не е искала да рискува живота на детето си и нейния собствен с местните "капацитети".    #2gunfire Казвам го като кореняк болярка, родила пред 4 месеца при същия доцент в Плевен. Пита ме жената - насочих я съвсем чистосърдечно. И се радвам, че всичко е минало благополучно! Освен това неонатоложкия екип там е сред най-добрите специалисти в страната и са правили чудеса с деца родени грамчета някакви...
В 9-тия месец ли е била  Галена ?Много мъничко бебето .Мисля че изчакват да качи до 2 500 кг и тогава ги изписват .Аз останах с впечатлението, че ще ражда при Мазнейкова.

# 21
  • Мнения: 140
Да са им живи и здрави бебчетата и мн да ги радват! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 360
да са им живи и здрави рожбите  bouquetа дали Галенчето е родила във вана Joyтя нали много обича да е във вода...

# 23
  • Мнения: 24
Да са им живи и здрави дечицата   bouquet
А Рени има ли и друго дете? Щото по нова днес казали че имала голям 19 год. син който също чакал дете  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Да са им живи и здрави дечицата   bouquet
А Рени има ли и друго дете? Щото по нова днес казали че имала голям 19 год. син който също чакал дете  newsm78
Има друго, но на 5, не на 11 години.Борис.

# 25
  • Мнения: 24
Има друго, но на 5, не на 11 години.Борис.
Да това и аз го знам затова се очудих като казаха , че имала толкова голям син  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Сега Гальо  да вземе да почерпи с някоя Фафла Mr. Green

# 27
  • Мнения: 850
   Да са живи и здрави децата!   bouquet

# 28
  • Мнения: 919
Да са им живи и здрави бебоците!  bouquet

# 29
  • Мнения: 852
Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт