Някой пробвал ли е 'електронна цигара' и има ли ефект от тях?

  • 61 219
  • 802
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
MAMA GALQ твоята е от тънките нали ?А тези пет пълнителя вечни ли са или се амортизират .Оставам с впечатлението ,че те се напояват с течност ,но като ги "изпушиш "хвърлят ли се ?

 Аз още не съм се наканила да отида до Кауфланд да видя на живо .
моята от типа цигарета а не цигара в смисъл като пурета е
филтрите се напояват не се изхвърлят аз имам 5 пратени с цигарата и съм отворила само 2  докато разбера че не е нужно да се сменят а само да им се докапва течност

между впрочем снощи от лиготия реших с уискито да запаля нормална цигара ......... стана ми лошо и открих че си обожавам моята пуретка

# 61
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Супер са си електронните цигари.Много съм доволна засега.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
MAMA GALQ , как се поръчва от този сайт- никъде не виждам бутон "купи"  newsm78

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
MAMA GALQ , как се поръчва от този сайт- никъде не виждам бутон "купи"  newsm78


http://e-cig.lom.bg/contacts.html - по имейла дадох поръката и ми я пратиха по еконт - аз платих по банка , а има и телефон много са любезни и отзивчиви

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте!
Скоро си купих GAMUCCi mikro electron.

(http://gamucci-bg.com/bg/products/6.html)

Харесва ми, елегантна е, но е проблем намирането на пълнители...........
А и са възможно най-скъпите на пазара-от 15 до 20лв. за кутийка с 5 пълнителя.
Един пълнители едва ли се равнява и на 10 цигари...........

Самите пълнители имат страхотен вкус и аромат, не могат да се сравняват с разни никотинови течности за пълнене.../пробвах и тях/
Оригиналните пълнители са много приятни, но излизат соленичко....

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 23:58 от elha

# 65
  • Мнения: 430
            Искам да си купя , но наистина се обърках в това разнообразие, а просто от картинки не мога да се орентирам коя цигара се доближава най-много до истинската?!И какви са тези течни консумативи?! Tired

# 66
  • Мнения: 1 731
И аз това се чудех.Такова разнообразие,коя да избера?Защото съм си решила ама не ми се дават така 100лв и да седи на шкафа.Гледах в аптеката на 'Кауфланд'-90лв е цигарата ,бяла с кафяв филтър ама ми се струва тежичка.Иначе пробвах ,става,усеща се нещо.Пълнителите са 4бр за 11лв. newsm78

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
И аз я пробвах тази в Кауфланд,но и на мен ми се видя доста тежичка и визуално не ми допадна.Засега ми хареса най-много цигаретата на мама Галя ,но и на мен ми е любопитно този разтвор за колко време е - колко пълнителя ще напълня  newsm78.На мен средно 24 лева ми отиват на седмица за цигари ,толкова е и по-евтиния вариант на шишенце с течност.

# 68
  • София
  • Мнения: 178
И какви са тези течни консумативи?!
Вместо да сменяш всеки път целия филтър, само капваш определено колич-во от течния пълнител. Все пак филтрите се сменят - продават се и празни.
Аз консумативи за цигарата си купих от този сайт - за повече от 1 бр имаш отстъпка и като си поръчах 3*25 бр пълнители, ми излезе 80 лева с доставката, която е 5 паунда. Както и да го смятам за 5 бр тук плащам 13 лв, 1 бр=2.60 лв, а тези от нета са с цена 1лв/бр. Дори ел цигаретата ми е 30 паунда, а аз оттук с отстъпка я взех за 110 лв.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
И аз я пробвах тази в Кауфланд,но и на мен ми се видя доста тежичка и визуално не ми допадна.Засега ми хареса най-много цигаретата на мама Галя ,но и на мен ми е любопитно този разтвор за колко време е - колко пълнителя ще напълня  newsm78.На мен средно 24 лева ми отиват на седмица за цигари ,толкова е и по-евтиния вариант на шишенце с течност.

9 ml за 2 седмици при положение че бая уливах докато схвана кога и колко да капя......................
20мл е 45лв 2.25 е мл - 9 мл са 20.25   ,като моята течност е от по скъпичките........... има по 1.50 за мл
и всъщност разхода зависи от това колко пушиш аз направо бях като комин вечер в началото защото първо е по приятно поне за мен от другите цигари и второ можеш да пушеш навсякъде

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Благодаря ти много адашке  Wink Така ме устройва сметката идеално , а по-нататък ще си поръчам  голяма разфасовка като имам шишенцето ,пък може и заедно ,но как да избера точно какъв разтвор  newsm78 - може би от сайта ще ми обяснят като им пиша.

Аз сега пуша около кутия на ден - 0,5 никотин  и идеята е хем да не се тровя ,хем и да намаля разхода  Wink


А ти какъв точно разтвор  ползваш - като концентрация никотин ,като аромат,като модел - гледам ,че има избор и ще се затрудня кой да взема .

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
моят аромат  е череша /аз така пропуших с пури череша........... по една по две по кутия и накрая на цигари/ и преди съм пушила , но повече от 10-12г откак ги бях отказала и сега ме беше много яд, че пак ги започнах - НЕ СЪМ БИЛА ЗАКЛЕТ ПУШАЧ , но все пак правих по една кутия последните два месеца. Най вече ми харесва дима и аромата и съм фенка на пурите - затова тази цигарета ме устройва
Казвам всичко това за да можеш сама да си прецениш дали и на теб ще ти свърши работа

# 72
  • Мнения: 143
А тези от аптеките на Кауфланд добри ли са?Ако някой е взел нека да сподели.

# 73
  • Мнения: 430
        Днес си поръчах тази , по препоръка на продавача / по телефона/ http://e-cig.lom.bg/m402.html . Утре ще дойде , ще ви кажа отзиви.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
MAMA GALQ ,благодаря ти още веднъж   bouquet

Пясък ,ще чакам и твоите отзиви  Simple Smile

То ще кажеш ,че кола ще си купувам ,но аз съм си сериозен пушач и наистина трябва да случа на цигара ,че иначе няма да ги спра  ooooh!


Общи условия

Активация на акаунт