За хората с увреждания и секса

  • 14 149
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
хм, явно е пързалка...........
което обаче не пречи да коментираме темата. не като клюка, а по-скоро като даденост.
ами именно, винаги съм се чудила - темата е пързалка. дефакто, и да е, и да не е, ние просто си пишем, разсъждаваме, взимаме отношение и най-важното - заформяме дискусия помежду си, която при всички случаи може да е градивна, за този, който е готов да се вслуша в чуждия разум и да се поучи от чуждия опит
да не говорим, че на мен темата ми е много актуална, даже откъм две посоки ми е актуална, не ми се влиза в подробности, не виждам защо да не се коментира, не конкретен казус, а просто - ей така, всеки да сподели какво е преживял, видял, какъв досег е имал с проблема, ей така бре, чисто човешки, автора настрана, да се оправя ако е недобронамерен, проблемът си е изцяло негов

# 16
  • Мнения: 158
Нещо истинско по темата, с много красота - поздрав за всички, които наистина имат проблем!
http://www.youtube.com/watch?v=LnLVRQCjh8c
( източник:  http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=1215&st … 280&start=280 )

Дали пречките са извън нас или просто изпитанията са по-големи...в света  красотата никога не свършва, както и волята!

Разплака ме, отдавна не бях гледала нещо толкова силно въздействащо.... колкото до авторката...жалка е, ако си прави подигравка с тези неща....жалка, жалка...

# 17
  • Мнения: 0
Липсата на увреждане не е гаранция за 100% секс, както и обратното. Не мисля че има хора за които секса им се полага, както и такива за които е забранено.  Thinking

# 18
  • Мнения: 156
ти поли от берковица ли си?

# 19
  • Мнения: 4 138
мой пациент беше едиствената жена в света, забременяла и родила на командно дишане напълно здраво дете. можеше да движи само главата си. детето беше от неин болногледач, който след това го гледаше заедно с нея, като се редуваха при кого е, защото той имаше още едно на абсолютно същата възраст, родено с месец разлика.
нито пиенето, нито пушенето, нито секса и бяха чужди. беше жена с невероятен дух и сила..........
не че пиенето и пушенето са здравословни, но са част от дребните кефчета в този живот.........

# 20
  • Мнения: 0
мой пациент беше едиствената жена в света, забременяла и родила на командно дишане напълно здраво дете. можеше да движи само главата си. детето беше от неин болногледач, който след това го гледаше заедно с нея, като се редуваха при кого е, защото той имаше още едно на абсолютно същата възраст, родено с месец разлика.
нито пиенето, нито пушенето, нито секса и бяха чужди. беше жена с невероятен дух и сила..........
не че пиенето и пушенето са здравословни, но са част от дребните кефчета в този живот.........

Нямам думи !! Има ли толкова силни хора ?!! Аз съм баси дебила  ooooh! значи

# 21
  • Мнения: 4 138
има. тя си отиде, но все пак живя пълноценно. впрочем, имаше и един малък номер, за да не дъха на алкохол. водката слагахме през стомашната сонда Wink хем пийнала, хем не мирише на алкохол. хитрица беше голяма.
а покрай един друг пациент пак на командно колко джоинти пасивно съм изпушила..............ужас. няма как да изляза от стаята, защото няма кой да му дава да си дръпне. вечно си ходех стоунд като бях на смени при него.

човекът, разказващ най-много вицове за хора с увреждания е от 30 години на инвалиден стол. вчера се върна от банкок, където беше на секс екскурзия Mr. Green жена му е с 25 години по-млада от него и е бразилка. ако го пипне, жална му майка. последния път като имаше съмнения размахваше недвусмислено една ножица Joy
 днеска отивам да вечеряме заедно и да ми раздува. аз съм му душеприказчик Wink

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Нещо истинско по темата, с много красота - поздрав за всички, които наистина имат проблем!

Да не ме биете - аз пък благодаря на  Полинка,
защото ако не беше писала  white soul  нямаше
да има повод за този линк. Почувствах неописуем
възторг.

Мата, това което описваш, сигурно е вярно, направо
съм втрещена. Как е възможно да се случват такива
неща?!

# 23
  • Мнения: 25 615
Спрете се, бе хора!
Само на хората с увреждания не бяхте заничали под чаршафите в този форум, сега и дотам ли допряхте?
Ми пускайте още теми тогава:
Коя поза предпочитат хората с увреждания?
Колко пъти седмично го правят хората с увреждания?
Какво мислят хората с увреждания за аналния секс?

Аааа, аман вече!
Точно тези теми, които ги разграничават от "нормалните" са върховен израз на дискриминация според мен. Какво им е на хората с увреждания, че да не могат да правят секс и да раждат деца? Нищо повече не им пречи, отколкото на дебелите, слабите, грозните, красивите, умните, глупавите и т. н. Много е лесно да се прехвърлят проблемите, които някой има в интимната си сфера върху околните. Странно защо, обаче, на други в същото положение изобщо не им пречат?

# 24
# 25
  • Мнения: 466
А пък на мен ми е мъчно ,че авторката изчезна Cry , голями бисери пише , не и ли е дошъл на акъл нов Sad

# 26
  • Мнения: 156
искам да ви споделя, че писанията на авторката съм ги срещала преди 3-4 години на едно друго място и тя много-много не се е променила оттогава.

# 27
  • Мнения: 6
Да не може човек да си сподели мъката. Да не може човек да каже какви проблеми си има.  Да не може да чуе нещо хубаво. Благодаря! Повече няма да влизам в този форум. Нито разбиране срещам, нито нищо.
Не лъжа нищо за себе си, но щом не ми вярвате - ваш проблем.Увредения слух не се води увреждане. Благодаря! За мен и за обществото трябва да има теми табу и тази да е една от тях - пак благодаря! Нямам приятели, нямам с кого да споделя. А обществото явно е незряло, щом не иска да обсъжда такива неща.
Написах темата, защото ставаше дума за мен . На 25 години съм. И никога досега не съм правила секс, а явно никога няма и да правя. Всички ме гледат като извънземно! Все трябва да има теми, по които да си мълча!
И благодаря за съмнението, че няколко души пишат от моя ник! Значи на човек не му е позволено да има всестранни интереси?
Какво е позволено за хората като мен вече?

# 28
  • Мнения: 212
Много сте груби,щото тя наистина ги има тия проблеми,а вие седите тука и от скука почвате да обвинявате!
Темата й не е парзалка и не е единственото място на което я пуска!!!

# 29
  • Мнения: 466
Явно авторката има някакви проблеми , които не са провокирани от полуглухотата според мен . Много ме изкефи статията и за САЩ  Mr. Green как може някой , който не е бил там / поне не останах с впечатление да е била / с такъв патос да обяснява как спят голи , боси , болни  под мостовете - същото едно време ни обясняваха по първа програма на БНТ / когато строихме светлото комунистическо бъдеще/.

Общи условия

Активация на акаунт