Памперси за море?

  • 7 214
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Никога не съм ползвала от тези памперси за морето. Първата си година беше гол и с обикновен пампрес /не беше още ходещ/ Второто си лято беше с бански и тази година ще е пак с бански.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Angel_Dust знам, че съм имала нереалистични очаквания, просто исках да предупредя авторката, ако и тя си ги е представяла по този начин. Тя със същия успех може да му сложи и най-обикновени бански  Wink

Simple Smile

то до колкото знам и с банският на бамбино мио е същото положението...въпреки, че не съм купувала....впечатление от прочетеното във форума ми е.

Иначе - добре се сети да го споменеш Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 393
На плажа не съм ползвала памперси, държах го по голо дупе. Не ми се е случвало да се наака на плажа или във водата.

# 18
  • Мнения: 288
Благодаря ви момичета,това с голото дупе не става при нас защото той все още си ака когато си поиска и ще стане интересно ако е без нищо LaughingКато ви чета то май няма нещо от което някоя мама да е доволна-всичките неща си имат  кусури Rolling Eyes

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря ви момичета,това с голото дупе не става при нас защото той все още си ака когато си поиска и ще стане интересно ако е без нищо LaughingКато ви чета то май няма нещо от което някоя мама да е доволна-всичките неща си имат  кусури Rolling Eyes
Само ще ти кажа, че моят син сега ще е без памперс...От десет дена свалихме памперса като до преди това беше изцяло и само с памперси...

# 20
  • Мнения: 288
Благодаря ви момичета,това с голото дупе не става при нас защото той все още си ака когато си поиска и ще стане интересно ако е без нищо LaughingКато ви чета то май няма нещо от което някоя мама да е доволна-всичките неща си имат  кусури Rolling Eyes
Само ще ти кажа, че моят син сега ще е без памперс...От десет дена свалихме памперса като до преди това беше изцяло и само с памперси...
браво на вас,ама вие сте големи а ние сме на девет месеца.На каката и аз и го махнах на 1,8 месеца ама той нали е още бебче как да го оставя без пампер Rolling Eyes

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
браво на вас,ама вие сте големи а ние сме на девет месеца.На каката и аз и го махнах на 1,8 месеца ама той нали е още бебче как да го оставя без пампер Rolling Eyes
Голям е сега..но на първото си море не беше Mr. Green Сама се прицени. В крайна сметка той и няма да стои много на плажа де.

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз съм ползвала памперсо-бански на Хъджис и не съм доволна - пропускат и в двете посоки.Запасихме се миналата година с два пакета, защото мислех, че вършат работа, но след един ден употреба пакетите така си стоят.

# 23
  • Мнения: 288
Аз съм ползвала памперсо-бански на Хъджис и не съм доволна - пропускат и в двете посоки.Запасихме се миналата година с два пакета, защото мислех, че вършат работа, но след един ден употреба пакетите така си стоят.
Преди да пусна темата и аз мислех да се запася с два пакета,добре че не го направих Laughing

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Голо дупе Naughty всичко друхо се пълни с пясък ooooh! Като се изака го събираш и готово. Аз при всяко ходене на плаж гоня барабонки, един път и из водата ги събирах Sick ooooh!
Виж ако е на басейн задължително трябва да има нещо Peace

# 25
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Никога не съм ползвала памперс на плажа. По гащички или голо дупе.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Да, ползвах ги, доволна съм.

# 27
  • Мнения: 269
Според мен, не се занимавай да купуваш "специални" памперси за плажа. Използвай си тези, които си ползваш.

# 28
  • Мнения: 167
Първото лято, когато бебо беше на плаж, слагахме обикновени памперси, на Памперс Simple Smile). На следващата година му взех бански, от тези на ТСМ, но го обухме 2-3 пъти, по голо дупе шляпаше. Това лято, понеже вече е голям, на 3,6г Simple Smile), имаме много модерни бански тип боксерки.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 115
да, но ако е с нормални памперси, трябва да ги събува ако ще топва бебето, после апк да ги обува...много разправия....

Общи условия

Активация на акаунт