Дързост и красота - 36 ...дай го тежко, гледай себе си!...

  • 17 827
  • 437
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 400
И аз сега гледах серията.Ах,каква кучка мръсна е тази "светица" тейлар Joy #2gunfire
Когато Брук влезе първия път й каза иронично,че е светица,но после я видя каква "светица"е всъщност #2gunfire #2gunfire Кучка нйедна #2gunfire #2gunfire Нека да види какво е сега да й ходят по петите #2gunfire #2gunfire Само тя ли може да го прави мръсницата под прикритие #2gunfire И веднага каза на Брук,да не се меси в Брака й,а тя може да се меси навсякъде така ли #2gunfire #2gunfire И не изглеждало каквото е #2gunfire Да бе hahaha Ако беше с чиста съвест защо скри онзи мургавел в кенефа #2gunfire И после защо ходи да се обяснява на Брук #2gunfire И защо се целува с чужд мъж моралистката,психиатърката,светицата #2gunfire Курва #2gunfire

# 61
  • Мнения: 0
Хастар, към мъжете на Брук забрави да добавиш и д-р Уорик, с който стигнаха до олтара, но Рич се появи в последния момент да прекъсне венчавката. За останалите минали през леглото й и пред олтара с нея няма смисъл да се говори, предъвкано е много пъти.

Д-р Уорик е Джеймс. Наистина не е включен.

# 62
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Целият завой на Тейлър към порока беше много изкуВствен напън на нещастните сценаристи.
Данте идва и носи на Фелиша подарък бутилка шампанско.тя предлага да го отворят,но Данте я пита не е ли доста рано и трябва ли да пие в нейното състояние.”Аз умирам,не съм бременна” – напомня му Фелиша.После го пита дали не е пръст на садбата това,че са се срещнали неотдавна в „Инсомния”.После споделя с него, че най после е разбрала какво е да обичаш някого.Добавя, че е доволна за това,че остава Доминик в ръцете на Бриджит и Ник.Данте отговаря,че е влюбен в Бриджит.Двамата се определят като губещи в любовта.Дарла отива да види Хектор и му казва, че съжалява за това,че го е насърчила да отиде при Тейлър през новогодишната нощ.Моли го да не споделя за разговора им.Хектор казва, че е твърде късно,защото Брук ги е видяла да се целуват.Дарла е потресена и се пита дали Брук ще разгласи новината.”Може би ще е по-добре”-промърморва Хектор.”Но така е застрашено семейството на Ридж”-страхува се Дарла.Хектор не може да разбере как така няма да бъдеш с жена си през първата им Коледа  след толкова години.Дори разделени съпрузи го правят.Дарла се ядосва-трябвало е да държи устата си затворена.Хектор е доволен от случилото се.Така нещата ще се ускорят,защото той и Тейлър са предопределени да бъдат заедно.
Тейлър отива у Брук,за да разбере какво смята да прави.Брук я пита откога е аферата й с пожарникаря.Тейлър отрича да е било афера, но Брук й напомня, че ги е заварила в семейната спалня по бельо да се целуват,след което Хектор е признал чувствата си.Тейлър иска просто Брук да стои настрана от това.Брук пита защо трябва да го прави , след като тя и Стефани така са се отнесли към нея.”Аз не съм Стефани”-защитава се Тейлър.”Но тя те постави на пиедестал”-възразява Брук.Спорът продължава-Тейлър моли Брук да не казва на Ридж,защото това ще разбие семейството.Брук й напомня, че тя също я молеше да не отнеме Ридж от Хоуп и Ар Джей навремето.Освен това не вярва,че е било само защото е разстроена от липсата на Ридж по празниците.Ако това е начин да й отмъсти,предполага Тейлър,ще се окаже,че Стефани е била права през цялото време.”А като спомена за Стефани,какво ли ще си помисли тя”-иронично подхвърля Брук.Тейлър не може да повярва,че тя живее с мисълта за отмъщение .Тейлър обещава сама да каже на Ридж.
Торн извиква Сали във „Форестър” и й предлага работа.Искат от нея да помогне на Меган при интервюиране на кандидати за работа.Минават няколко човека,които са един от друг по-зле.Накрая,Торн предлага работата на самата Сали.
Стефани отива да види Тейлър и започва както обикновено да хвали своята снаха-светица.Тя мисли, че синът й е късметлия да има такава вярна жена.Тейлър я спира-моли я да не я нарича така,защото е направила грешка.Признава й за случилото се на Нова година.Стефани я успокоява-една целувка не значи нищо,така че по-добре да бъде забравена.Тейлър тогава казва, че Брук ги е видяла.Стефани е съгласна, че първа трябва да каже на Ридж.Признава на Стефани и за любовната си авантюра с Джеймс в миналото,за това как е написала писмо на Ридж, но той никога не го е получил.Стефани й казва, че това може да сложи край на брака им.
Брук спира при „Мароне индъстриз” , за да се види с Ник,но той не е в кабинета си.След малко идва,тя казва,че иска съвет.Разказва му какво е видяла.Ник отговаря,че май само той не е считал Тейлър за светица,защото ако беше така,тя щеше да уважи брака между Брук и Ридж.Брук казва, че това е шанс да получи възмездие и отмъщение за всичко,причинено й от Стефани и Тейлър през годините.Пита се дали е грешно да се чувства така.Но пък е време малката „Мис перфектна” да отговаря за действията си.Освен това ,смята Брук,тя никога не би се насочила към Ник ако не се беше разделила с Ридж.Ник я пита дали иска да си върне Ридж.



# 63
  • Мнения: 0
И аз сега гледах серията.Ах,каква кучка мръсна е тази "светица" тейлар Joy #2gunfire
Когато Брук влезе първия път й каза иронично,че е светица,но после я видя каква "светица"е всъщност #2gunfire #2gunfire Кучка нйедна #2gunfire #2gunfire Нека да види какво е сега да й ходят по петите #2gunfire #2gunfire Само тя ли може да го прави мръсницата под прикритие #2gunfire И веднага каза на Брук,да не се меси в Брака й,а тя може да се меси навсякъде така ли #2gunfire #2gunfire И не изглеждало каквото е #2gunfire Да бе hahaha Ако беше с чиста съвест защо скри онзи мургавел в кенефа #2gunfire И после защо ходи да се обяснява на Брук #2gunfire И защо се целува с чужд мъж моралистката,психиатърката,светицата #2gunfire Курва #2gunfire

ама какво шубе я хвана само...........  Joy
Не е каквото изглежда , Брук........... hahaha
Взе да се хързулва ангелчето.

# 64
  • Мнения: 1 343
- http://www.youtube.com/watch?v=Bgd30bjQmes . Някой в предишната тема подхвърляше нещо за нашия човек от аватара ти. Аз малко му изневерих с друг актьор Embarassed Има още един потребител със същата снимка на аварата си Thinking

 newsm18  mrstraetz smile3521

# 65
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Изи, специален поздрав за теб - http://www.youtube.com/watch?v=Bgd30bjQmes .  Аз малко му изневерих с друг актьор Embarassed Има още един потребител със същата снимка на аварата си Thinking
Heart Eyes

 Joy Благодаря ти Hug , че ми го припомни..Ехх Blush Ти с кой изневери(и ти ли с вампира или има друг Laughing)
Ще сменя снимката тогава, въпреки че тази много ми харесва Sad

Целият завой на Тейлър към порока беше много изкуВствен напън на нещастните сценаристи.

...като голямото влюбване на Брук в Ник  Crazy..Събуждаш се една сутрин и хоп  - голямата ти любов вече е Ник, тресне те притеснението и хоп - започваш да се наливаш все едно винаги си пил поне по 100-200 гр. вечер.. Mr. Green

# 66
  • България
  • Мнения: 757
Айде и за да се изкажа компетентно.С риск съмишлениците ми да ми се ядосат...Брук в момента е в пълното си право да се намеси в живота на Тейлър.Ами тя наистина (Тейлър) започва да ме дразни.Толкова ли не можа да покаже вратата на пожарникарчето?Голямата любов,която изпитва към оня льольо Рич май не е толкова голяма.Брук не би допуснала подобно нещо,макар и да е правила не една грешка.Чесно ви казвам наистина се дразня.Ами такава нерешителност няма никъде.Какво,аджеба,прави той в спалнята й?Ми не й прилича и на професията и на мнението,което имат всички за нея да постъпва така.Жалко,че трябва да я гледам в такива положение...много жалко...

# 67
  • Мнения: 400
Айде и за да се изкажа компетентно.С риск съмишлениците ми да ми се ядосат...Брук в момента е в пълното си право да се намеси в живота на Тейлър.Ами тя наистина (Тейлър) започва да ме дразни.Толкова ли не можа да покаже вратата на пожарникарчето?Голямата любов,която изпитва към оня льольо Рич май не е толкова голяма.Брук не би допуснала подобно нещо,макар и да е правила не една грешка.Чесно ви казвам наистина се дразня.Ами такава нерешителност няма никъде.Какво,аджеба,прави той в спалнята й?Ми не й прилича и на професията и на мнението,което имат всички за нея да постъпва така.Жалко,че трябва да я гледам в такива положение...много жалко...
радвам се,че започваш да пишеш умни мнения Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2
Според вас има ли шанс Брук да каже на Рич за Тейлар и Хектор?  Thinking Нека някой да му отвори очите,за да види каква "светица " е Телар ..  Twisted Evil

# 69
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Според вас има ли шанс Брук да каже на Рич за Тейлар и Хектор?  Thinking Нека някой да му отвори очите,за да види каква "светица " е Телар ..  Twisted Evil

Тейлър сама ще му каже...но само защото Брук я видя и изведнъж на Т и стана много горещо под д-то Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 343
veli   bouquet

Тейлър сама ще му каже. И не само за Хектор а и за Джеймс и това ще е края на брака й  Twisted Evil Брак който изобщо не трябваше да го има.

# 71
  • Мнения: 2
Според вас има ли шанс Брук да каже на Рич за Тейлар и Хектор?  Thinking Нека някой да му отвори очите,за да види каква "светица " е Телар ..  Twisted Evil

Тейлър сама ще му каже...но само защото Брук я видя и изведнъж на Т и стана много горещо под д-то Mr. Green

Ех , поне едно хубаво нещо да стане.. най-после..  Joy

# 72
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
 

Ох,Тейлър,Тейлър.....

# 73
  • София
  • Мнения: 10 007
Трябва да внеса известно уточнение по повод брака с Омар, тъй като фактите на Зори не са съвсем точни - Тейлър се омъжи за Омар с абсолютно ясно съзнание, вече не беше с амнезия, знаеше коя е и че има жив съпруг. Взе това решение след като видя колко щастлив е Ридж с Брук и реши да се съгласи на брак с Омар. Да, имаше  емоционален натиск от негова страна, но човекаът никога не е прибягвал до физическо насилие, например. Освен това беше се посветила на едни сирачета, на които каза че няма никога да ги изостави, но след връщането ́и никога повече не стана въпрос за тях  Rolling Eyes.

И стига вече с това Тейлър каква била каква станала - крайно време беше сценаристите да налеят малко драматизъм в образа й или предишната праволинейна и леко скучна Тейлър ви харесваше повече?

Тейлър винаги си е била таква - лицемерка, лъжкиня и с фалшив морал (Изи, и аз получавам обрив). Манипулаторка и използвачка! Но чак сега очите на Ридж ще се отворят за това. Никога не е била праволинейна, но за скучна съм съгласна...

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 09:55 от Lana

# 74
  • Мнения: X
Цитат
Тейлър сама ще му каже. И не само за Хектор а и за Джеймс и това ще е края на брака й
Ами крайно време беше...да натрие носа на тоя самовлюбен идиот...да разбере ,че не е единствения мъж на земята!И че не всички жени са му в кърпа вързани,като Брук-лата ,дето само го гледа с влажен поглед и целува земята под краката му!Сега малко се е освестила,ама пак ще оглупее...
А точно Брук най-малко има право ,даже изобщо няма право да държи сметка на Тейлър или на когото и да било къде и с кого спят и се целуват.Тя,която не знае значението на думи като любов, съвест,отговорност,майчина обич...седнала да държи сметка на другите...Нещо като "Крадеца вика,дръжте крадеца!" 
Защо ли ми напомня за нашите политици?!Крадат,вземат подкупи,а после с херувимска усмивка "се борят" против корупцията!
Че и нейната работа ....преспа с всички възможни мъже в сериала,а тръгнала да го раздава съдница на другите!И това ако не е най-голямото лицемерие във филма!

Общи условия

Активация на акаунт