Дързост и красота - 36 ...дай го тежко, гледай себе си!...

  • 17 853
  • 437
  •   1
Отговори
# 75
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Естествено, че ще и скача на веждите на Тейлър Party - тази, която винаги и е натривала носа, колко повече е от нея, която си дойде и развали семейството и с Ридж, понеже много си искала мъжа обратно и сега Брук да вижда, че Тейлър плюе на всичко, което е говорила до сега, плюе на толкова искания брак с Ридж.. Crazy..ами няма да стои и да и мълчи, я Twisted Evil

Точно Тейлър е тази, която като си знае кирливите ризки не трябваше на го раздава белокрил ангел пред Брук и Ридж..Брук може да е всичко, но няма никакво лицемерие в нея, най-вече, защото не може да се прикрива..виж, в това Докторката е шампион! Mr. Green

# 76
  • Мнения: X
Кои точно са кирливите ризи на Тейлър?Това ,че цял живот е обичала само Рич и той най-накрая й се изплюва в лицето?!
А за лицемерието на Брук може дъъълго да се говори!  
Я направете една сметка колко пъти Брук е хващана в спалнята по без гащи с поредния мъж...че и под леглото се кри...и колко пъти Тейлър!    Joy     

# 77
  • Мнения: 6 562
Трябва да внеса известно уточнение по повод брака с Омар, тъй като фактите на Зори не са съвсем точни - Тейлър се омъжи за Омар с абсолютно ясно съзнание, вече не беше с амнезия, знаеше коя е и че има жив съпруг. Взе това решение след като видя колко щастлив е Ридж с Брук и реши да се съгласи на брак с Омар. Да, имаше  емоционален натиск от негова страна, но човекаът никога не е прибягвал до физическо насилие, например. Освен това беше се посветила на едни сирачета, на които каза че няма никога да ги изостави, но след връщането ́и никога повече не стана въпрос за тях  Rolling Eyes.

И стига вече с това Тейлър каква била каква станала - крайно време беше сценаристите да налеят малко драматизъм в образа й или предишната праволинейна и леко скучна Тейлър ви харесваше повече?

Тейлър винаги си е била таква - лицемерка, лъжкиня и с фалшив морал (Изи, и аз получавам обрив). Манипулаторка и използвачка! Но чак сега очите на Ридж ще се отворят за това. Никога не е била праволинейна, но за скучна съм съгласна...

Това си беше трик на Омар, който така представи връзката на Рич с Брук и направи така,че Тейлър да ги види, но незнам дали си спомняте тя няколко пъти се опита безуспешно да се свърже с него, но той така и не я позна, облечена по този начин. Мисля,че брака с принц Омар не е консумиран, така че е ненуждо да гадаем какво е станало. Да коментираме само това,което ни показват сценаристите. До сега се опитваха да изкарат Брук лека жена - успяха!, а Тейлър светица - сега нещата се обръщат, това е. Не мисля, че е толкова сложно за обяснение и да правим психоанализ на образа на ТЕЙЛЪР, ЧЕ БИЛА ИЗПОЛЗВАЧКА, ЛИЦЕМЕРКА И Т.Н

# 78
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
О, значи ако цял живот си била женена за един мъж това автоматично ти опростява всички останали прегрешения ли? Crazy Изречените лъжи, лицемерието, двойните стандарти,изневярата ..Не само многото съпрузи е прегрешение.. Crazy  И недей да сравняваш пак Тейлър с Брук..Вземи само Тейлър, сама по себе си..не е безгрешна и цялото това нейно високомерие е супер дразнещо..

..Рич и се е изплюл в лицето? Как по-точно..ооо, да не се върнал за първата и Коледа Rolling Eyes.. Tired

# 79
  • Мнения: 6 562
Хахахахах, чувате ли, Брук скочила към Ник, защото Тейлър разбила брака й. Е в тоя филм нямат равни на себе си! Лоша ,лоша Тейлър  Joy Както виждате всеки търси причина за грешките си в другите. И скоро ще видим как така дългоочаквания й брак с Рич пак ще бъде провален заради любовните й похождения с Ник. Само стойте , та гледайте  Mr. Green
Ценностната система на американците е представена просто  Shocked

# 80
  • Мнения: 1 343
 Hug  Как й го каза Simple Smile
Точно всичко в лицето й Simple Smile И как се опитва отново да й вметне вина Тейларицата ... Ужас ужас Simple Smile Не стига че осрана ами и нагла.

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де...  Thinking

ЧИЕ е бебето на Фелиша?

Честита ни нова тема   bouquet Мерси Логан   bouquet

# 82
  • Мнения: 4 496
Фелиша можела да се усмихва...
Брук ме кефи максимално. newsm18 Крайно време беше някой да накара Тейлър да се осъзнае. Whistling

Шани, на Данте.   bouquet

едит: Йеее, да извадим всички кирливи ризи! Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 10:55 от ♥ Logan ♥

# 83
  • Мнения: 1 343

Хихих до вчера беше ЛОША ЛОША БРУК  hahaha

# 84
  • Мнения: 6 562

Хихих до вчера беше ЛОША ЛОША БРУК  hahaha

Всичко с времето си  Joy

# 85
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Тейлър каза  - Той е мой съпруг. Отстъпи! (а не Ти си го връщаш..)..

Ооо, гадно ли ти е Тейлър...нека ти е..да видиш какво и е на Брук всеки път като се намеси  Стефка, а ти тогава гледаше от страни спокойно и ти беше добре! Twisted Evil

 JoyСтефка..не и прави услуга на Тейлър, не и.. Crazy

# 86
  • Мнения: 6 562
Честно казано ако бях на мястото на ХТ не бих изиграла тази тъпа роля, отредена ми от сценаристите, а най-малкото пък бих тръгнала да се моля на Брук да не казва на мъжа ми.

Ауууууу не е истина и сега Брук пак търчи при любимия си да му снася яйца  Joy

М....а му, тая Брук ще вземе ролята на Стеф, втора Стефка във филма стана, и втора клюкарка , където не я сееш ,там никне. Сега сигурно ще обиколи фамилията  Mr. Green

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

 Hug

А той знае ли?

# 88
  • Мнения: 1 343
Хахахах Simple Smile Да видим сега Свеки радетелката за справедливоста Simple Smile
Отива при приятел не при любовник зори ама вие тънката разлика не я виждате. Joy

# 89
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
В този филм, в който нищо не остава скрито покрито и всеки клюки на друг за трети човек, не виждам защо Брук да не сподели с Ник..Нали не се обажда на Ридж по телефона.. Sunglasses

zorizori,  ти май забрави Тейлър как подслушваше Брук и Ерик и тичкаше при Стефка подскачаща, нетърпелива да издаде поредната клюка..коя още е клюкарка а. Mr. Green..на Брук се смееш.. Crazy

Току що се сетих за още нещо от вчера..Вчера Брук се качи до спалнята, но не влезе.. тръгна да си ходи ..и долу събори без да иска значката на Хектор, усъмни се и за това отново се качи в спалнята и нахлу вътре.. Peace Така че..хубаво, че се върна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт