Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.

  • 37 441
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 393
Абе изразът на авторката "Да имаш секс" явно е  опит да се представи като съвременна БГ тинеджърка използвайки  американския израз "To have sex" което всъщност е правилно, но буквално преведено на български не звучи добре,просто ние нямаме такъв израз.

Искаш да кажеш английския израз, нали? Wink

# 136
  • Мнения: 1 788
Хъх, според мен е рано на 14 год. за секс. Макар че, реално погледнато, това е нещо индивидуално - зависи все пак от физическото развитие до известна степен... Има хора, които се развиват по-бързо, други не чак толкова бързо и т.н.
Както може би зависи и от възприятието и средата, в която се намира и развива даден индивид...
Но... имам братовчедка, която започна сексуалния си живот, точно на тази възраст.
Сред връстниците й, това било нормално...

# 137
  • Мнения: 4 586
Зависи и от много случайности.
На български заглавието би звучало така: На 14 съм, мога ли вече да се таковам?

# 138
  • Мнения: 426
Абе изразът на авторката "Да имаш секс" явно е  опит да се представи като съвременна БГ тинеджърка използвайки  американския израз "To have sex" което всъщност е правилно, но буквално преведено на български не звучи добре,просто ние нямаме такъв израз.

Искаш да кажеш английския израз, нали? Wink Да де, без значение,имайки в предвид масовите американски филми които ни заливат -може от там да го е чула.

# 139
  • Мнения: 5 577
Рано е, как на 14 бре.  Shocked  Ако дъщеря ми прави секс на 14 години ще я пребия

# 140
  • Мнения: 471
аз пък ако ви кажа мойто на колко беше .. на 11  bowuu ... яко ме тресът хормоните  hahaha ...
а за 14 -те може и рано да е ,зависи от човека и многоо други неща  Peace

# 141
  • Мнения: 4 586
Каката, която ми направи показно, нямаше 14.
Рано е, как на 14 бре.  Shocked  Ако дъщеря ми прави секс на 14 години ще я пребия
Тя затова ще пита във форум, а не теб. Дано да й кажем, че е малка.

# 142
  • Мнения: 5 577
Секс на толкова години, ми е крайно противно даже да си го помисля, и не си представям никакъв секс, като секс - като това, което аз мисля, и правя.  Sick Бляк, честно, а уж съм отворена.

# 143
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Още не си почнала да съставяш правилни граматически и смислови изречения, рано ти е.
в този ти ред на мисли,някои цял живот трябва да останат на сухо Laughing

Браво! smile3501

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Е освен, че е рано мисля, че и закон си има по въпроса. Та тоя дето ще рискува, трябва да няма нищо в главата си /ако е по - голям/.
Те пък го направили до 14. Преди поне 16 беше. Както е тръгнало след 10тина години вече на 10 ще си закъснял.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:38 от Sesana

# 145
  • Мнения: 1 844
според мен определено на 14 е рано за секс.след 16 обаче вече е напълно нормално,ако човек се чувства готов.

# 146
  • Мнения: 14 654
Не, не е рано. Тялото е готово за това. Ако говорим дали е редно - всеки според собствените си разбирания мери.
Странно е да обвързвате правенето на правосписни греши с правенето на секс. Даже само тази тема показва достатъчно ясно, че доста потребителки са адски зле с правописа, включително и някои от правещите забележки. Даже не е смешно.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 21:11 от Янечек

# 147
  • Мнения: 4 753
На 14 години за мен едно момиче е дете още, какъв секс ooooh!

# 148
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На 14г. повечето деца са открили  маструбацията под една или друга форма. Е,то не се брои за секс ...та те са деца. Но за игра по двойки им е рано ако не са запознати с последиците(на тая възраст неминуемо ги има).
Ако попитаме 14г.пубертети какво е секса според тях,ще се окажем доста ,,задръстени''по темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт