Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.

  • 37 549
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 066
И какво ако е така? та ние си умираме за спор и така или иначе!

# 121
  • Мнения: 212
Ама спорете си,просто някои стават смешни в опита си да си налагат мнението Wink

# 122
  • Мнения: 1
 Колко майки незнаят каво правят децата им ...не самоче ходят на генеколог сами ами имат и по  6 - 7  аборта на  16 -17 години.Казвам го защото наскоро с мои познат си говорехме и тои каза 4е момиче което работи за него  ...е на 18 години и има 8  аборта  .* таковат * се като за световно ...

# 123
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
  Не е съвсем така. Едно време на 14 все още беше сензация, ако някое момиче изобщо е посмяло да се целуне с момче, а изобщо да не говорим за секс.


 Курвета винаги е имало.

Боже, боже!
Що за мнение?

# 124
  Не е съвсем така. Едно време на 14 все още беше сензация, ако някое момиче изобщо е посмяло да се целуне с момче, а изобщо да не говорим за секс.


 Курвета винаги е имало.

Боже, боже!
Що за мнение?

Напълно съм съгласна със теб . Какво мнение и като че ли всичките са светата вода не напита. Имам респект към авторката не зависимо дали е пързалка или не. Колко простотии се написаха какво чудо, като ги чета си мисля не се ли срамуват от себе си. Не техните дъщери са прекрасни те не си и мислят за такива неща, те пасът овцете на село. А като ги почетеш и по другите форуми ги виждаш какви са дебели грозни със проблеми в семействата си и тук сложили по една снимка зад която да се крият или да изглеждат блестящо, а в действителност са  жалки  нещастни душици. 

# 125
  • Мнения: 2 153
Mного е рано на 14. Още организма не се е развил достатъчно!

# 126
  • Мнения: 112
По мое време на 14г беше нормално да скачаш на ластик пред блока...
Така е. Децата винаги толкова бързат да  порастнат и опитат от всичко, но ако може без да поемат отговорност за последствията.Сексуално натоварени деца, те са наоколо, навсякъде.Изглеждат толкова страшно.Мъчно ми е за тях.А още по-мъчно ми е , че собствените им  майки ги насърчават понякога.Ако тези деца   можеха да разберат какво  пропускат, като се опитват да  станат преждевременно възрастни.Хей, секса  няма да ти избяга, но детството няма да се върне.А започнеш ли със секса- край на детството. Здравословната страна  на въпроса няма да я коментирам, тя е ясна.Нито пък моралната.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Мен ми е чудно като се почнат на 14, на 35 какво остава? Ама няма да се задълбочавам много де. Смятам, че е рано и най - малко преди да почнеш да правиш секс хубаво трябва да се запознаеш с картината. Иначе здравния ще се задръсти от теми в стил "Възможно ли е....".

# 128
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз не знам на някого да му е омръзнал сексът и да се е отказал от него, независимо на каква възраст е започнал.  Laughing

# 129
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Да имаш секс- не, не си готова на 14, но да правиш секс- може би да.
Аз съм била от малките курви (по тогавашните разбирания) и не мисля, че съм получила кривогледство от това.
Просто момичето трябва да е на ясно какво и защо прави, някои МОМИ и на 35 не знаят друго освен "Дързост и красота"....

# 130
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не знам на някого да му е омръзнал сексът и да се е отказал от него, независимо на каква възраст е започнал.  Laughing

Що, бе? Може да ти "омръзне" от първия път. В този смисъл, колкото по-рано, толкова по-добре. Няма к'во да се чака в неведение. Mr. Green

# 131
  • Мнения: 2 448
Аз не знам на някого да му е омръзнал сексът и да се е отказал от него, независимо на каква възраст е започнал.  Laughing

А , що, има една съфорумка тука говори така, ама да не я споменавам, тя може сама да си каже, че и е втръснал секса.  Laughing

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Не казвам, че ще омръзне секса. То ако омръзваше вече на 30 сигурно щяхме да спираме. Въпросът е, че на 14 можеш да правиш хиляди други неща. Това не е възраст за секс. Поне на мен така ми се струва. Въпрос на личен избор.

# 133
  • Мнения: 4 586
Ванеса, не воже да имаш толкова широн подпис.
При максимално допустима широчина от 470 пиксела,
твоето изображение е 693.

# 134
  • Мнения: 426
Абе изразът на авторката "Да имаш секс" явно е  опит да се представи като съвременна БГ тинеджърка използвайки  американския израз "To have sex" което всъщност е правилно, но буквално преведено на български не звучи добре,просто ние нямаме такъв израз.

Общи условия

Активация на акаунт