Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.

  • 37 389
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
На 14години трябва да те вълнуват гимназиялни изпити, теми по литература, задачи по математика и подобни неща.За да мислиш за секс значи нямаш умствен багаж.Със сигурност ще те срещна на някоя магистрала скоро време. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 156
сигурно за някои е рано. убедена съм, че за повечето хора е рано. за мен не беше.

зависи от много, много неща. срещала съм възрастни хора с деца, за които ми е минавало през ум, че им е все още рано... според мен мотивът е един от най-важните фактори, които определят кое е рано и кое не.

# 17
  • Мнения: 1 517
На 14години трябва да те вълнуват гимназиялни изпити, теми по литература, задачи по математика и подобни неща.За да мислиш за секс значи нямаш умствен багаж.Със сигурност ще те срещна на някоя магистрала скоро време. Mr. Green

Еее, чак пък толкоз  Stop
Аз познавам обратния вариант: тихо, скромно, девствено до 19...а сега си отваря краката под път и над път де с кого свари.

# 18
  • Мнения: 156
е то това направо няма какво да се коментира и спори просто...

# 19
  • Мнения: 6 885
На 14години трябва да те вълнуват гимназиялни изпити, теми по литература, задачи по математика и подобни неща.За да мислиш за секс значи нямаш умствен багаж.Със сигурност ще те срещна на някоя магистрала скоро време. Mr. Green

Авторката не пита за себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Както справедливо отбеляза Минзухар в една друга тема, само идиот не би забелязал, че авторката е дете, чийто майчин език не е български, така че, не се хващайте за стилистиката и граматиката! Mr. Green

И така, на 14, ако си ромка, е редно вече да си родила.
Ако си българка - поне да си подкована теоретично и да си си набелязала подходящия обект.
Ако си натурализирана холандка - нямам идея.

Авторката не пита за себе си.
Е, да, добре, значи пита са дъщеря си, която си е написала домашното за професиите, които се упражняват на всички континенти и е прегърнала някои от свежите идеи, намекващи за бедро и палец.Примерно. Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 588
А къде по-точно да го имам този секс?Защото има различни места,на които може да го имаш.

Отпред, отзад, в ухото, в устата  Joy

искюз ми, че те цитирам често в последните си няколк поста

Ох момиче така ме развесели.  Joy
А иначе дали е рано.. мисля че в сегашни дни май е нормално. Но пък и сексуалната култура е под всякаква критика.

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 19:53 от Кики - cicico

# 22
  • Мнения: 188
Рано е, за къде си се разбързала

# 23
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Моя приятелка до 20 беше девствена.Елеее, после отвори краката и до ден днешен не ги е затворила.Ти реши кое е по-малкото зло. Peace

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 20:10 от rumibumy

# 24
  • Мнения: 2 448
Още не си почнала да съставяш правилни граматически и смислови изречения, рано ти е.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мен е рано, ама днешните дечурлига твърде рано се сексуализират.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Според мен е рано, ама днешните дечурлига твърде рано се сексуализират.
И преди 20 години имаше момичета, правещи секс на 14. И преди 10.
Някои са съзрели, други - не. Всеки сам си усеща нещата. Моите спомени от периода сочат, че има едно разминаване между физическо и психическо развитие, което всъщност е проблемът. Някои девойки са физически готови, но емоционално са още деца. Други - обратно.
Но има и такива, при които всичко си им е готово и решението е само въпрос на възпитание, социална среда и от този вид.

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е съвсем така. Едно време на 14 все още беше сензация, ако някое момиче изобщо е посмяло да се целуне с момче, а изобщо да не говорим за секс. Сега е сензация, ако едно момиче все още е девствено поне технически. Нас навремето никой не ни сексуализираше насила, защото нямаше толкова много сексуални послания, които да ни бомбардират. А сега децата на практика не могат да се измъкнат от тези сексуални послания и дори и да не му е дошло на ума на едно дете да прави секс, то се чувства длъжно да е в крак с модата. И то по най-неемоционалния начин - без влюбване, без нищо. Ако отвсякъде ти повтарят, че е нормално на 14 да пращиш от сексуални позиви и да правиш секс няма как да не ти се отрази на начина на мислене и поведение.

# 28
  • Мнения: 1 334
Момичето може да живее в чужбина. Намират се такива изрази в другите езици.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Не е съвсем така. Едно време на 14 все още беше сензация, ако някое момиче изобщо е посмяло да се целуне с момче, а изобщо да не говорим за секс.
Чак пък и целувките да са били сензация???!!!
Едно момиче на 14 е по-съзряло чисто физически за секс от едно момче. А всички мои познати мъже, които са "споделяли" времето си на раздяла с девствеността, декларират тази възраст - 14 години. +-1.

Общи условия

Активация на акаунт