АВГУСТинчета.На градина или не-лятна жега ни зове -2.

  • 17 669
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 933
Здравейте момичета, стискам палци всички, които преживяват труден период било то финансов или здравословен или просто личен, бързо да премине всичко.
bubcheto15 мила напълно те разбирам, но стискай зъби и вярвай, че добрите времена предстоят. Аз така правя, каквото и да става си казвам, така е днес, утре всичко ще е по розово. Що се отная до безпаричието, то сега повечето хора са така. Аз останах безработна, а сега само като чуят че съм с дете и ми тръшват врата под носа. Пожелавам Ви въпреки всичко, най - веселия рожден ден.
Цвети дано и при вас нещата да приключат веднъж завинаги.

# 256
  • София
  • Мнения: 545
Хайде да почерпя, Днес се дипломирах, отличничка съм  bowuu Joy


Бубче, най- тъмно е точно преди да съмне, горе главата  Hug
А за рожденните дни и празнуването в детски клубчета малко ме дразни, защото едно такова удоволствие излиза 300- 400 лева и то за нищо. Тортата задължително от там, плата с не знам си какво, задължително меню за децата, което е или пържено, или банички и обикновено децата се сърдят, че им прекъсват играта заради това. Не знам, аз тази година реших, че ще си го спестя. А за тортата, според мен им е достатъчно, че има такава и че духат свещички, просто хубавите торти са безумно скъпи  Thinking

# 257
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Да са живи и здрави братчето на Нана и бащата на Албена   bouquet
Наистина много празници през този месец, много се радвам  Laughing
Елена, поздравления  Hug  bouquet

Бубче, най- тъмно е точно преди да съмне, горе главата  Hug
Peace Много ми хареса и наистина се надявам да е така  Praynig
Бубче  Hug сигурна съм, че Ина ще има прекрасен рд - нали знаеш кое най-важно за дечицата ЛЮБОВТА  Peace И повярвай ми те я усещат и в най-малките ни жестове, колкото и да не ни се вярва на нас  Peace
Тази година и Лори ще има импровизирано парти, за съжаление и при нас поради финансови причини  Cry Ще й направим пикник на едно прекрасно място на Витоша. Ще се пробвам да направя малко хапки, татито ще спретне барбекю, ще натоварим в колата играчките от двора, малко балони и добро настроени, любими приятелчета и се надявам мишлето ми да се забавлява  Peace За тортата - мислех да се пробвам да я направя, ама се отказах, че с този Мики Маус няма да се справя  Embarassed Та сега разглеждаме разни сайтове с торти  Crazy А и издирваме свещички с Мики  Crazy - никъде не мога да открия, ако някой мерне да  Whistling

bubaleche, успокои ме, че не сме само ние с този страх  Laughing - вече бях започнала да си мисля, че е добре прикрита тактика и си чудех дали и аз да не развия на дърти години такава фобия, пък татито да му мисли  Mr. Green

Марулче, невероятни са шушетата  Heart Eyes Дано кака се успокои скоро, много й се събра на миличката  Hug

Сигурно изпускам нещо, ама пак ме е хванал един мързел  Tired

# 258
  • Мнения: 933
vst_80 радвам се да съм полезна.
Ние вече хапнахме и сега релакс. Днес детето много е слушало в градинката, поне така ми казаха госпожите. Много се забавлява. Мислех тази седмица да си го задържа вкъщи, но като стана и като каза нинка и това е - иска си я детето и това е. Мацки да ви питам, вашите деца проговориха ли вече. Дети едва сега започва. Много се бях притеснила, но вече съм спокойна започна вече да бърбори.
За рождните дни - никога не съм му правила в детски център, правя си ги вкъщи. Правя сандвичи за децата, купувам сокче, солетки и залъгалки и една торта. Миналата година ми излезе около 45 лв всичко. В средата на стаята изсипах играчките, такъв купон направихме не е истина
elen@ като каза торта във формата на мики маус ето нашата от миналата година


излезе ни около 20 лв от сладкарница неделя, излязоха близо 20 парчета, че и отгоре

# 259
  • Мнения: 743
bubaleche  Laughing А за то,тата аз питах  Laughing Ме,си за инфото   bouquet
П,и нас мястото е кът, та е невъзможно п,авенето на домашен купон, въп,еки че имаме и дво,   Sad
Айде, пак се появиха запетайките  ooooh!

# 260
  • Мнения: 4 970
Виждам че обсъждате рождените дни вече. Аз ..още не съм умувала по темата Blush като се замисля- детския клуб не е задължителен в никой случай, защото по тая логика на Дария й спретвам доста често рождени дни Crazy.Та- асоциацията с празнуването не е задължително да е съотнесена с тая обстановка.Ванче- много ми харесва идеята ти за пикник Peace Аз ще с емоля да успея да си взема детето за празника й и да не съм на работа Praynig.Може с приятел4ета да ги заведа на клуб4е да си поиграят през деня, на хиподрума- задължително, балони  и подобни атракциони....почти всеки ден й поднасям,та- няма да усети 4ак толкова празничната част. Само тортата е ясна Simple Smile , и може би ще направим импровизираното празнуване с приятели и техните дечижа вкъщи.След това потегляме за отпуска, минавайки през Плевен, та и там ще има честване с баби, дядовци , лели...... ooooh!
Определено ще излезе и доста по-евтино( или поне ще се спести малка част от парите за клубно парти, която разлика може да отиде за още един подарък Simple Smile )

Сега по тривиалните теми- аз отново съм на работа....още малко - и ще приключвам. Утре- от ранни зори отново Rolling Eyes  до късни доби... Tired Та- ако залипсвам, да знаете че съм на " тръстиката" като за последно преди отпуската.Ох- и отпуската не е ясно как ще я прекараме още.... ooooh!
Спирам, че и аз не мога да си проследя мисълта вече.....

# 261
  • Мнения: 574
Леле, Велмар, как издържаш на това темпо, не знам ooooh! Аз не бих могла и една толкова натоварена седмица да изкарам Rolling Eyes
ВСТ, идеята ти наистина е чудесна Hug Успех с подробностите Peace А ти с твоите сръчни ръце не можеш ли да си направиш сама свещичка с Мики Маус, ами ще обикаляш да търсиш Grinning
Елена, честито ти дипломиране Hug Много успехи оттук нататък /аз и теб не те разбрах какво учи Embarassed/

# 262
  • София
  • Мнения: 5 794
Ехо!  Grinning
Елена, браво  Hug Peace Честито! Как успяваш с две деца и да учиш, не знам  ooooh! Моите мозъчни клетки са закърнели  Crazy Blush
И аз съм в чуденка за този рд  Rolling Eyes Ивайло досега не е имал такъв, празнуван в детско клубче - първата година му правихме кръщене и после се събрахме с роднини в едно ресторантче  Crazy , миналата година пък бяхме на морето и празнувахме в тесен кръг  Crazy Та всъщност - хем ми е мерак да е този път по модерния начин  Laughing Crazy , хем се замислям заради парите  newsm78 , а и той както се окопитва след 2ч престой  ooooh! - тъкмо ще се разиграе и ще трябва да си ходим.  Rolling Eyes

# 263
  • гр.София
  • Мнения: 4 172
 Привет.
 Елена,страхотна си,честито за дипломирането Peace

 София се събуди от нещо,заплака,приспах я и сега се кокоря-не мога да мигна. А нощем ми се въртят все едни черногледи мисли...

 Марулка-много са ти сладки щерките,същински бонбони са!

 Марго,питах те за да си представя "зрително" часовата разлика Simple Smile

 Хайде,чакам нечия муза за заглавие.Моята стига до Августинчето навършва три.... И дотам
 Пък ако има и друг мераклия за пускане на тема-хич няма да се разсърдя.

 Дано да заспя, ако не-ще дремя в Западния парк по- късно. hahaha

# 264
  • Мнения: 743
"Августинчето навършва три ,може дори свещичките да преброи"

Това как ви звучи?

И аз съм така с късните доби,само навивам се и плача и затова гледам да лягам по рано вече.
Цвети не си струва да гладуваш заради една торта, дори и по обикновена да е ,за тях е важна играта с децата и свещичките ,и ти пожелавам кураж, въпреки всичко и малко повече оптимизъм  Hug

И ние сме без море за втора година,но установих че и така се живее,представете си че сте в Канада и готово  Mr. Green а за басейните трябва да си морж или ескимос за да понесеш температурата или луд тийн, или в краен случай поне 200 либрова кака  Laughing

Днес беше първия ден на Еличка в дет.градина за цял ден без нас и без позната физиономия,цял ден я мисля и ми се реве едвам се сдържам,а като и видях отчаяния поглед с който ме посрещна ми идеше на място да се разрева ,сърцето ми се къса просто, а така сладко спеше сутринта като я вдигнахме насила и то реве горкото искам у дома мамо с теб и аз закъснявам за работа ,а то се вкопчило....не много е тежко наистина. Rolling Eyes
Но факта е че се е държала геройски,не е плакала само малко по едно време е била на ръба ,но са я залъгали нещо, яла е ,спала е три часа с предварителна уговорка че няма да спи,а само ще си чете  Wink
Но не е ходила почти до тоалетна. Явно е стресирано горкото.
А тази жена е наистина толкова усмихната ,позитивна и им готви там,днес им направила плескавици,нали е сръбкиня ,много вкусно било каза Ели,разбира ли се ,къде на английски ,къде на сръбски.За нея среса щеше да е в пъти по малък ако българка я гледаше ,но от 7 семейства тук с три безработни жени ,никоя не се нави,хем предлагах същите пари,английски щели да учат, какво да се прави всеки си гледа себе си.
Но съм оптимист, постепенно ще се сдружи с децата и с Вера и ще свикне, колкото и да и е мъчно за мен и тати, убедена съм че с децата и е по интересно.Просто ми се искаше поне в началото да е на половин дени после като посвикне на цял, но нямаме начин,няма кой да я гледа.
Та такива "Радини вълнения" ме тресяха.
Аз почти свикнах с мисълта че никога няма да имам пари и да съм средна класа,но богатството на душата е по важно и разбира се здравето,без него пари наистина са много нужни. Rolling Eyes

Успешен ден и седмица на всички от духовито Торонто,btw ,тук за справка е 23ч  Mr. Green

Елана честито,умница си ни ти,но и си най организирания човек на света щом с две деца успяваш и да учиш за изпити ,браво наистина  Hug  bouquet

# 265
  • Мнения: 4 970
"..... продължаваме  със лудите игри"
"... ще играем и бесуваме  .... Thinking?"
" щур купон е на рождените ни дни"

# 266
  • у дома
  • Мнения: 1 581
elen@, ти си герой!  newsm44 newsm51
bubche, много  Hug от мен.
добре дошла на новата мама и малкия лъв   bouquet
cvetyab, минали сте през ад..... дано вече всичко е наред и повече да не се случват такива неща неща  Praynig  Hug
Ember, стискаме палци  Hug Party  vst_80, колко му е един мики маус да спретнеш  Mr. Green

аз имам по друго мнение за РД в клубчета  Mr. Green запазих клубче за рд на ния за първа година, защото вече е достатъчно голяма и ще може да се израдва както си трябва. отделно освен за някой РД Ния не ходи по клубчетата и това за нея ще е нещо различно, причините са комплексни  Mr. Green тортата - може да си я внесем, важното е да има сертификат, т.е. не е задължително да е от клуба и така. отделно сме избрали клуб с двор, има алтернатива при хубаво и при лошо време. та с две думи, РД в клуб си има и положителните и отрицателните страни, при нас плюсовете са повече  Joy

отделно започнахме ремонт у нас, Ния е командирована при баба си и не е ясно кога ще я видим  Rolling Eyes всеки ден говорим по телефона и ако нещо не е слушала през деня, като се чуем ми казва: "мамо кога ще дойдеш да ме вземеш. баба много ми се кара"  Mr. Green мноооооого трудно вече можа да я залъжеш с каквото и да било, има отговор за всичко  Crazy кофти е, когато е далеч  Sad ама няма начин  Rolling Eyes

айде, стига толкова, лек и усмихнат ден пожелавам.  Hug редовно ви чета, но в момента нямам много, много желание да пиша, защото други мухи са ми в главата  Joy

# 267
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Блан, застъпила си смяната  Laughing /аз към толкова си легнах  Crazy/
Блу, лесно ти е на теб с вълшебните ръце  Crossing Arms  Laughing Имам няколко седмици, освен да се забия пак в тортената  Laughing
Още не сме се събудили и ми е трудно да пиша  Crazy

# 268
  • Мнения: 413
Elen@, честито!Браво на теб! Hug
Mama Margo, дано Еличка бързо свикне на градината.
Vst_80, идеята за РД-то е супер.Мисля, че на децата ще им хареса. Peace

Заглавието на Mama Margo ми харесва. Peace

Ние на датата на РД-то тази година няма да правим нищо, ще се почерпим в къщи.Е, тортичка задължително ще има, да духне свещичките.
Купона ще е съботата, нали ще е 3 в 1 - РД, кръщене, освещаване на къщата...ще ми се вземе акъла сигурно, обаче пък емоциите ще са много. Simple Smile
Аз искам този път да направя тортата аз, вече правих няколко опита.Обаче искам от горе да е с покритие, т.нар. чаршафи.Та по този повод...
Блу, help!!! Давай акъл моля! Simple Smile Blush Какво тесто да избера за чаршафа от горе, като за начинаещ?И от къде си купуваш инструментите за правенето на цветя?Трябва ми нещо не много скъпо и елементарно за работа. Mr. Green
Има ли on-line магазин от където мога да си купя?
Ако искаш може на лични, да не пълним темата с моите щуротии. Embarassed

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 202
Привет и от нас!
Малко се позагубихме последния месец.Не че съм много заета,по скоро от мързел.
Ирен ходи на ясла,беснее на воля.Все се каня да пусна малко снимки и все не остава време .
Да ви се "похваля " и аз.От 01.08 съм в редиците на безработните. newsm44.След 6 годишен стаж във фирмата ,която работих дойде време да се разделим.Ама така е ,тази финансово-икономическа криза ни разказа играта.Поне не съм само аз,а целия офис.Така поне взаимно се успокояваме. newsm45.Но гледам да не го мисля толкова.Важното е да сме живи и здрави,а пък с другото ще се справим някак си.

Изтървала съм сигурно доста.

Добре дошла на новата мама Бубалече и нейния юнак! welcome

Марулка,честито ти втора принцеска.Да ви е жива и здрава.Много са сладки на снимката с каката.

Елен@,честито дипломиране!  bouquet

cvetyab, Hug.Нека всичко лошо остане в миналото.От сега нататък само хубави неща да ви се случват.
Бубче, Hug

Нана,дано скоро здравословните проблеми изчезнат. Praynig


Да не ми се сърдят тези,които ги пропускам.Ще гледам скоро пак да се включа,за да не досадя ,че стана дълго.

Общи условия

Активация на акаунт