Правили ли са ви хороскоп?

  • 673 955
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 2 040
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Винаги е било 2 часа и при нужда се удължава безплатно Simple Smile

# 2 041
  • Мнения: 439
Здравейте, от скоро и аз се заинтересувах от астрология , по скоро искам да ми бъде направен такъв. Дадоха ми координата на астролог Поля във Варна. Да попитам някой чувал ли е за нея и доколко може да се довери човек. Тук като чета разбирам , ме има разлика между астролозите. Или ако може да ми препоръчате  някой във варна на когото мога да се доверя.

# 2 042
  • Мнения: 23
Пишете ми на лично съобщение

# 2 043
  • Мнения: 502
Може ли координати на някой от Варна и за мен  Hug
Пишете ми на лично съобщение
През телефона не мога, не зная как да ви пиша на лично.

# 2 044
  • Мнения: 3 117
За Варна съм чувала добри отзиви за Адриана Вотей, Трифон Николов и Филип Филипов.
ето тук координати на някои
http://old.bg-mamma.com/?topic=408456.msg23799472#msg23799472.

# 2 045
  • Мнения: 201
Здравейте, от скоро и аз се заинтересувах от астрология , по скоро искам да ми бъде направен такъв. Дадоха ми координата на астролог Поля във Варна. Да попитам някой чувал ли е за нея и доколко може да се довери човек. Тук като чета разбирам , ме има разлика между астролозите. Или ако може да ми препоръчате  някой във варна на когото мога да се доверя.


За някои неща е доста точна , за други не толкова. Например в подробности позна средата в която ще работя и важните уроци там. Другото , позна важни неща за посоката в живота. Обаче , нещата не се случиха в срок , долу горе 7 месеца после. След това за тази година , ситуацията беше доста различна , но мисля , че е знаела, но просто не е искала да ме разочарова Simple Smile Според мен става. Доста астролози като видят нещо важно и неприятно не го споделят. Това не значи , че са лоши астролози.

# 2 046
  • Мнения: 439
Дадохте ми имена, благодаря. Ще жидим към кого ще се обърна. В този момент и цената ми е важна. Така че ще проуча.

# 2 047
  • Мнения: 3 296
Трифон е много добър избор. На Филип не му знам цените, той нали е медийна звезда.  Simple Smile

А коментираната Поля, ако става въпрос за същата, съм я виждала по астрологични семинари преди 7-8 години. Тогава не знаех, че е професионален астролог, може и впоследствие да е напреднала и да е решила да практикува. Беше към руската школа. Или има съвпадение по имена, в нета излизат две различни личности.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 20:20 от Sotis

# 2 048
  • Мнения: 2 808
Ах, Филип Филипов от 4 г. ми прави хороскоп...още го чакам де, той е зает, мнооого, с глобални прогнози и тв -предавания, та вероятно е разбираемо това леко забавяне  Sunglasses

# 2 049
  • Мнения: 233
Ах, Филип Филипов от 4 г. ми прави хороскоп...още го чакам де, той е зает, мнооого, с глобални прогнози и тв -предавания, та вероятно е разбираемо това леко забавяне  Sunglasses



Аз пък си мислях, че с моите три месеца съм рекордьор! Laughing

# 2 050
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Днес имах консултация при Трифон Николов - антична астрология. Много съм доволна, беше ми много интересно. Освен, че посочи много точни неща от миналото, много добре описа настоящето и даде прогнози за бъдещето. Започна с картината на небето в момента на раждането, влияние на звезди, след това и други техники. Много спокоен, овладян и загрижен.

# 2 051
  • Мнения: 3 296
Много спокоен, овладян и загрижен.

Да, такъв е. Радвам се, че ти е харесало.

Само да уточним, че той е и много добър ведически астролог. Един от малкото практикуващи Джйотиш в цялата страна, те се броят на пръсти.

И според мен заслужава да бъде популяризиран.  newsm26

# 2 052
  • Мнения: 3 117
Днес имах консултация при Трифон Николов - антична астрология. Много съм доволна, беше ми много интересно. Освен, че посочи много точни неща от миналото, много добре описа настоящето и даде прогнози за бъдещето. Започна с картината на небето в момента на раждането, влияние на звезди, след това и други техники. Много спокоен, овладян и загрижен.
Това къде? На живо или по скайп? В София или Варна?

# 2 053
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
По скайп от 21ч до след полунощ Simple Smile

# 2 054
  • Мнения: 10 214
Трифон Николов прави ли ректификация при първа консултация с него или направо ползва часа, който му се предоставя?

Общи условия

Активация на акаунт