Правили ли са ви хороскоп?

  • 672 480
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 84
Не виждам защо на лични да се праща телефона на Адриана. Ето го тук:
0898 451 620 Адриана Вотей


  bouquet

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 440
  bouquet

# 392
  • Мнения: 48
Да наистина,дайте координати на тази астроложка и къде приема във Варна?Услугата 80 лв ли струва и какво се изисква освен дата и час на раждане?

# 393
  • Мнения: 3 181
Преди твоят пост, има телефона и с червено. Обади и се и се разберете.

# 394
  • Мнения: 3
Някой има ли актуални контакти на Адриана Вотей? Мерси предварително Simple Smile

# 395
  • Варна
  • Мнения: 283
и аз ще чакам. телефонът в червено явно вече не е актуален

# 396
  • Мнения: 13 512
Миналата седмица говорих с нея, актуален беше

# 397
  • Мнения: X
Аз съм си правила при Мира Кунева. Първоначално много се впечатлих. Направи точен анализ на характера и някои проблеми. Позна минали периоди и дори дати. Но нещата, които каза, че предтоят взеха да се прецакват. Изглеждаше, че много е точно всичко, до един момент..та така, със смесено чувство съм.

# 398
  • Мнения: 3 181
Миналата седмица говорих с нея, актуален беше
Може да не е в Бг, за това да дава, че е изключен, на мен така ми се беше случило веднъж. Аз този и номер го знам от 5г. съмнявам се да го е спряла.

# 399
  • Мнения: 3 371
Аз съм си правила при Мира Кунева. Първоначално много се впечатлих. Направи точен анализ на характера и някои проблеми. Позна минали периоди и дори дати. Но нещата, които каза, че предтоят взеха да се прецакват. Изглеждаше, че много е точно всичко, до един момент..та така, със смесено чувство съм.
и аз така , но при адриана вотей. първоначално за минали неща позна, дори и ме изненада за 2-3  бъдещи, за които изобщо по това време нямах и планове дори. но всичко беше, както пишеш до един момент... изведнъж всичко се измени, всъщност, нищо не стана по нейната прогноза.  имаше дори няколко неща/наскоро препрочетох записките си/, които откровено бяха смехотворни и абсолютно невъзможни/вече са за за минал период, но тогава бяха за в бъдещ/.
мисля, че по-скоро има някакъв процент на познаване, в моя случай, не повече от 30%.

# 400
  • Мнения: 54
мисля, че по-скоро има някакъв процент на познаване, в моя случай, не повече от 30%.

Има процент на налучкване. Астрологията е пълна шарлатания.

# 401
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Пълен хороскоп не са ми правили, а и за сега не искам. Но са ми правили конкретни прогнози. За сега всички те са излезли верни (пример: последната прогноза беше - твърде вероятно е, ако правиш опит за забременяване, той да е успешен. Е успешен беше, от първия път. Прогнозата беше много преди въобще да тръгна по пътя на бебе-правенето).
До колкото знам, никой астролог не може да каже, че нещо ще се сбъдне на 100%. Те казват - "има голяма/малка вероятност".

# 402
  • Мнения: 54
Пълен хороскоп не са ми правили, а и за сега не искам. Но са ми правили конкретни прогнози. За сега всички те са излезли верни (пример: последната прогноза беше - твърде вероятно е, ако правиш опит за забременяване, той да е успешен. Е успешен беше, от първия път. Прогнозата беше много преди въобще да тръгна по пътя на бебе-правенето).

Твърде вероятно е, всяка жена във фертилна възраст, която няма репродуктивни проблеми, ако прави опит за забременяване, той да е успешен.  Laughing За тази "прогноза" не са нужни никакви астрологически изчисления.

# 403
  • Мнения: X
Точно това е едно от нещата, които визирах-каза ми, че навлизам в едногидишен период от месец.. до месец..., през който ако искам дете, ще стане лесно, ще имам лека бременност и леко раждане. АЗ до оня момент правих опити вече към 6-7 месеца и не ставаше, после стана (точно след започването на едногодишния период) и аз си викам, глей кво нещо е астрологията, само че след няколко седмици се оказа, че плода е спрял да се развива и се наложи абразио. Иначе за работата ми общо взето много точно предвиди едни промени. Та така..

# 404
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Пълен хороскоп не са ми правили, а и за сега не искам. Но са ми правили конкретни прогнози. За сега всички те са излезли верни (пример: последната прогноза беше - твърде вероятно е, ако правиш опит за забременяване, той да е успешен. Е успешен беше, от първия път. Прогнозата беше много преди въобще да тръгна по пътя на бебе-правенето).

Твърде вероятно е, всяка жена във фертилна възраст, която няма репродуктивни проблеми, ако прави опит за забременяване, той да е успешен.  Laughing За тази "прогноза" не са нужни никакви астрологически изчисления.
Генеално. hahaha Ти от кога се запозна с мен и моят случай?!?
Пък и всеки си има право да вярва в каквото иска. Всъщност е хубаво, че има хора като теб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт