СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ,но къде??? В очакване на 02.07.

  • 19 814
  • 390
  •   1
Отговори
# 75
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   бележка за отсъствията  Peace

Ще проверим дали не е фалшива  Joy Joy Joy

Казвайте на 2 юли, къде  newsm78 . Моя днес си видя съученици и се разбра с тях да ходят до гнездото да си вземе резултатите и познайте какво ми отговориха, като попитах дали да идвам с тях  Joy Joy Joy.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 634
   бележка за отсъствията  Peace

Ще проверим дали не е фалшива  Joy Joy Joy

Казвайте на 2 юли, къде  newsm78 . Моя днес си видя съученици и се разбра с тях да ходят до гнездото да си вземе резултатите и познайте какво ми отговориха, като попитах дали да идвам с тях  Joy Joy Joy.

 hahaha Ами ще позная - каквото и на мен!  hahaha

# 77
  • Мнения: 348

Срещата беше супер и още срещи можехме да направим, жалко   Joy че изпите свършиха  .


Simple Smile Е,  Dorothy, можем да направим една на 2 Юли вечерта Wink

Аз така и не успях да се добера до мястото на събитието - имам си обаче бележка за отсъствията  Peace
А на мен ми изникна неочаквана задача, така че направих рязък завой в плановете.  Sad
Предни години резултатите излизаха вечерта на съобщената дата, сега очаквам да са вечерта на 2.07.

Радвам се за всички тук независимо от резултатите - да ни здрави децата, не се знае зад кой завой в живота ги чака успехът!
Пък и кое не е изпит в този живот.
Сега - почивкааа  Simple Smile
Стискам палци за тези, на които предстоят още изпити!  

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 09:22 от white soul

# 78
  • Мнения: 52
Да дам отчет и аз БЯСНА СЪМ дали и сам 3листа за чернова че неможело повече било им забранено да дават. Квесторката се е държала ужасно с тях.   Задачите трудни ужасно трудни дори в НПМГ бяха по лесни.
Точките ни са 92 на тези на които знае какво е писала  има два или три на които не знае какво е написла но е нормално.
Да си кажем и ние желанията:
1-НПМГ БИОЛОГИЯ
2-164 ГПИЕ
3-НПМГ МАТЕМАТИКА
4-НТБГ - БИЗНЕС АДМИНИСТРАЦИЯ
5-НПМГ ХИМИЯ

# 79
  • На село
  • Мнения: 873
Вчера нямах нерви да изчета всички възможни решения на задачите, предложени в предишната тема от родители, а и не ми и трябва  Mr. Green.
Маги има 60т. (4,571), което на общия фон е много добре.

Поздравления за Виктория, Лили, Тани, младежите на bodra, нощна птица, девойките на white soul и Донесена!

Вчера ми беше много приятно да се запозная с някои от вас! На 2ри няма да мога да "кафепия", защото още ще сме на морето (след малко заминаваме), но ще ви хвърлям по едно око от някой морски интернет клуб.


# 80
  • Мнения: 109
Как беше интернет сайта за тези номера от бележката ?

# 81
  • Мнения: 10
Здравейте, всички притеснени родители и деца! Няма да кажа нищо ново, но все пак още едно мнение: нямам нищо против задачите с по-висока трудност, нито против преразказите. Само не мога да си обясня защо в конкурса се включва материал, за който няма достатъчно време да се усвои в училище! Не се решават логически задачи, не се правят преразкази, т.е. без частни уроци не може да се очаква оценка над 4. Ние плащаме данъците в тая държава, част от тях са и за образование. Децата ни в училище не получават необходимото за конкурс ниво на познание, не спотртуват, не са ангажирани със социални дейности... Ние, родителите, трябва да бъркаме в джобовете си, за да осигурим тези неща. А колко от нас могат да си го позволят?!

Успех на всички, които са се трудили!

# 82
  • Мнения: 162
И аз се питам къде беше това с проверката в интернет newsm78

# 83
# 84
  • Мнения: 162
На всички градове ли ще се обявят резултатите там

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 10:38 от kati_95

# 85
  • Мнения: 497
Маринова, явно навсякъде е било това. При детето е имало ....2 (два) допълнителни листа за чернова за цялата стая и то каза-мамо, добре, че успях да взема единия аз.
Не се ядосвайте. Да си пазим нервите и да вдъхваме увереност на децата.
Някой звъня ли в РИО за беловите пак -за всеки случай? Моля да се отбие след това и тук.
Кой отиваше на море?-блазя му (им). Ние сме поооо нататък.

# 86
  • Мнения: 257
Моето мнение - тестът не беше толкова труден, колкото изтощителен. Голямата част текстови задачи и излишно усукани условия са изключително напрежение за 14 годишните. 3 часа/50 задачи/непрекъсната концентрация... Аз си давам сметка, че много деца са се справили, но също ви моля и вие да си помислите, че тук основна роля започват да играят не знанията, а способността да се издържи на това напрежение и три часова концентрация. Уважаеми родители - ние това ли мерим?!? Първата задача изобщо не е за изпит - да се превърне десетична дроб в обикновена. След това нахлуват лехи, бои, етажи ... Тези тестове изобщо не се стандартизират. Подкрепям петицията! - Първо: тя е зов за помощ от страна на хлепетата и ние сме единствените, които е редно да застанат на тяхна страна. Второ: Никой от отличните няма да е ощетен от факта, че двойката ще се мери по-ниско и някой от неиздържалите на напрежението ще влезе в някакво си училище, но все пак след 7 клас. И без това броя обявени места е по-голям от кандидатите. Какво им пречи на тези с елитните гимназии, че ще има деца, които ще влязат в по-обикновени училища, но ще влязат. Личният успех се мери по свои мерки. Той не се захранва от неуспеха на другите.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 634
Добро утро, момичета!

Говорих с РИО-София тази сутрин - единствена и най-важна е бланката за отговорите!
Не е важно другите листа за какво са използвани - при нас са казали - 3 за чернова + 2- пак чернова
Това не е проблем, че няма белова
Вчера се писа и в други форуми, че някъде квесторите са казали без белова да не се предават задачите със свободен отговор, че нямало да се зачетат - "няма такова нещо" , ми отговориха преди малко от РИО

Резултатите - на 02.07 късно вечерта в училищата-гнезда

Ние преди това ще хвърлим едно око в НПМГ за химията - на 30.06 излизат резултатите в училището

Още веднъж искам да поздравя децата, постиганли високи резулати!
БРАВО!  bouquet

И всички останали, явили се на изпита!

УСПЕХ на всички!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 11:06 от Lady-B

# 88
  • София
  • Мнения: 5 828
Изпитите минаха, каквото станало - станало  Peace

Я кажете сега, какви документи се попълват за участие в класирането?
Може ли да се разпечатат от интернет и да се попълват?
И какво друго се носи, освен служебната бележка с оценките?

# 89
Майки,
Живота не свършва с влизането в гимназия... Запазена нервна система е необходима цял живот, уви.
Познавам майка, която натисна детето си да завърши едновременно две първи езикови гимназии и елитно висше - много добре, да, ама не! Как е вече порасналото й дете с психиката?
Относно СМГ - работя с колега завършил СМГ. Нервната му система също е в окаяно състояние...
Каква е идеята?
Много е важно децата да са здрави и поне ние да не ги увреждаме със свръхнатоварвания, защото после е необратимо.

Общи условия

Активация на акаунт