СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ,но къде??? В очакване на 02.07.

  • 19 789
  • 390
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 497
Здравейте отново!
На някои от Вас отговорих лично по една или друга причина,но ми се иска и съвсем публично да се обоснова.Аз продължавам да мисля,че тестовете са били лесни и това в никакъв случай не е проява на надменност,което адски много ме засегна в коментарите...
Да,детето ми от 5-ти клас е в СМГ и това за мен е най-доброто училище.И само той си знае как е минал през всичко и е успял да се съхрани...Тази година е почивал 2 дни-дори не помня кои....А непрекъснато ни се подмята как сме богоизбрани и що не си седим в СМГ,ами правим конкуренсия в другите училища..Мама му,ако аз не се гордея с него,кой би го оценил!
Ами гордей се бе жена, кой ти пречи? Аз-не, всички останали момичета-не.
Два почивни дни в годината-ще копирам поста ти специално за моя синковец , да види че има и по-откачени родители от неговите. Joy Joy Joy, дето ми мрънкаше защо трябвало да ходи и на английски тази година...

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 465
Това наистина не е моят форум!
Преди да си тръгна ще кажа две неща.
1.Министерството не Ви е виновно-без никакви допълнителни курсове по БЕЛ,детето има 66 точки без преразказа/на нас това ни е достатъчно/
Спестете си коментарите-той е математик и няма време да се занимава извънредно с български.
Единственото,с което е пред другите,е че чете книги и просто сме го възпитали да уважава труда на учителите...
2.Успехът си има цена-в повечето случаи сме склонни да оправдаваме децата си за неуспехите, а не бива.Това не ги мотивира.
Просто човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му!!!
И в този дух да продължа-Успех на децата Ви,за каквото и да си мечтаят!Нека техните мечти се сбъднат!Още на 02.07 Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 754
Успех и на твоето момче Ирина Б.
Всички деца трябва да си намерят пътя и аз им го пожелавам - и никой не знае коя е точната пътека, така че нека всеки си преценява сам за своето дете!

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
Свърши се. Прегърнете децата си и спете спокойно.
От утре започваме да редим желанията.
А на нас ни предстоят още два изпита другата седмица- СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ!

Знаток, специални поздравления за Лили. Виктория не се кротна, докато не й казах какво си писала - все едно не можеше да й се обади по-рано днес  newsm78

Ирина Б., кое е твоето дете?

# 64
  • Мнения: 639
На нас - още един изпит ни остава другата седмица.
Янита, кои са тези два изпита? За НУКК ли?

# 65
  • София
  • Мнения: 4 867
За Националното художествено училище по изящни изкуства - два изпита по рисуване са.
На НУКК изпитите са минали.

# 66
  • Мнения: 639
Да, това имах предвид, ама обърках съкращенията Wink
Графична и цветна задача ли им дават сега?

# 67
  • Мнения: 2 829
УСПЕХ и  fingerscrossed Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 754
Успех на художниците - досег до красотата - на Янита.
И наистина прегърнете децата и спете спокойно, както каза пак Янита.

# 69
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Включвам се за да поздравя Лили на Знаток за блестящия резултат и да пожелая успех на дечицата, на които все още им предстоят изпити: на Вики на Янита и на момичето на mamaGabi!  Hug
Криси все още не може да повярва, че утре няма да учи...  hahaha Май е забравила какво значи да имаш толкова много свободно време... За точките няма да пиша (отново) - и по БЕЛ, и по математика й се губят много отговори, така че - чакаме 2 юли...
Пожелавам на тези, които заминават на море много слънце и ... заслужен отдих  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 634
Уважаема Ирина Б.,
Моя син също беше на курсове в СМГ 4-ти и 5-ти клас, не си даваше никакъв зор, 2 точки не му достигнаха да влезе след 5-ти клас, но беше категоричен - не иска СМГ. ОК, уважих желанието му,  продължихме на друго място с подготовката си Peace

Това че не сме искали, или че не сме в СМГ или еди-къде си, не ни прави родители/деца втора категория, напротив!

Не само Вие, ние всички се гордеем с децата си!  Hug

Но повярвайте ми, има майки, които са тук и са 10 пъти по-горди от всички нас!
 Това са майките на децата с увреждания, стигнали наравно със всички други деца до този ден, до този изпит! В нашето училище миналия път дойде едно детенце от онези, нисичките, нали се сещате,които цял живот не прастват повече,.. А днес едно момиченце с мъка се пребори със стълбите, защото беше с патерици,.. Тези според мен са най-гордите родители!

И само за сведение, момчето от СМГ, класирано на 3-то място в това нац.състезание, се подготвяше заедно с моя син в същата школа - в една група бяха даже.

Пожелавам успехи на детето Ви!  А на вас - още по-голяма гордост! bowuu





Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 01:08 от Lady-B

# 71
  • София
  • Мнения: 1 634
УСПЕХ НА ДЕЦАТА ПО РИСУВАНЕ!

 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • София
  • Мнения: 1 634

Когато се дават трудни задачи и се гледа начина на решаването им е съвсем различно и е много по-добре за децата със сериозна подготовка. Разслояват се кандидатите, един вид.
Когато обаче не се оценява решението на задачата, а само крайния резултат, шанса да оцелиш добър резултат без подготовка и така да си по-напред от СМГ-еец с дребни технически грешки е доста голям. Особено с повече правилни попадения на 3-точковите.

Съгласна съм напълно! Начина на решаване на една задача е важен, и то много!  След като излязоха резултатите, имаше много деца, щастливи, че са "познали" 2 отговора с по 3 точки на принципа на лотарията... Просто защото е ТЕСТ

Lanfear, дано да се е справило детето - самото явяване на изпит при тази темп е геройство!
Пожелавам бързо да се оправите!  Hug

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сладурки, какво става тук, я по-спокойно.


Срещата беше супер и още срещи можехме да направим, жалко   Joy че изпите свършиха  .

 
Янита, успех на детенце. Пиши на кои дати да стискаме палци.

От утре останалите може да им връчим списъка с книгите  Joy .


Много съчувствам на детето на Lanfear   bouquet .

Днес чух една мама да казва. Кандидатстването за гимназия е само веднъж за разлика от кандидат студентсвото (ох дали го написах правилно) - и е права.

Аз благодарих на господ, че детето ми се чувстваше добре, че беше спокоен и най-вече здрав. Моето дете съчувстваше на двама негови приятели, че след изпита са били притеснени и недоволни - те могат много повече, какво да се прави - късмет.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 634

Срещата беше супер и още срещи можехме да направим, жалко   Joy че изпите свършиха  .


Simple Smile Е,  Dorothy, можем да направим една на 2 Юли вечерта Wink

Аз така и не успях да се добера до мястото на събитието - имам си обаче бележка за отсъствията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт