Мъже, кое за вас е най важното в една жена

  • 4 851
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 947
Ами въпросът не е поставен така. Интелектът не върви с грозотията. Ако беше "грозна, но интелигентна" резултатът щеше да е друг.

# 46
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Естествено, че интелекта е важен. Аз пък не мога да разбера кое ви е толкова чудно?
Да бе, за това никой не ще "Грозна интелектуалка" Simple Smile
но между тъпа и хубава и умна и хубава, 2-та ще има повече шанс ...

а резултатите не са представителни според мен

# 47
  • Мнения: 3 641
Естествено, че интелекта е важен. Аз пък не мога да разбера кое ви е толкова чудно?
Да бе, за това никой не ще "Грозна интелектуалка" Simple Smile
но между тъпа и хубава и умна и хубава, 2-та ще има повече шанс ...

а резултатите не са представителни според мен
Да, но не винаги има такава сполучлива комбинация Simple Smile И според мен не са показателни резултатите.

# 48
  • Мнения: 6 947
Показателни са, просто въпросите са зададени неправилно.

# 49
  • Мнения: 2 757
Показателни са, просто въпросите са зададени неправилно.

Сигурно защото са зададени от жена. Ти какви опции смяташ, че са по подходящи от мъжка гледна точка?

# 50
  • Мнения: 5 577
Не съм чела темата, но ще го направя, защото ще ми е интересно.

Моя мъж не иска да признае  Laughing , но по мнение на чужди мъже  Mr. Green - последното, което гледат е да е домакиня, макар, че основната версия е такава. Да става за майка, да е забавна, красива /ако може/.

# 51
  • Мнения: 3 641
Показателни са, просто въпросите са зададени неправилно.

Сигурно защото са зададени от жена. Ти какви опции смяташ, че са по подходящи от мъжка гледна точка?
Браво Ники, че си се постарала. Hug Трети казвай кои други Simple Smile
За протокола питах мъжо и той не ще да каже Crossing Arms Ама ако можело всичко Whistling

# 52
  • Мнения: 6 947
Мен лично първите 4 опции ме объркват. Някак си са така преплетени, че не мога да отговоря със сигурност кое бих избрал. Другите 4 са ОК.

# 53
  • Мнения: 4 762
Добър и мил човек водят в класацията Shocked Потресена съм.
Не съм мъж, но не мисля че мъжкото мнение е такова.

# 54
  • Мнения: 5 577
що бре кас? аз не виждам резултатите от анкетата, но ми се струва логично.   Thinking

# 55
  • Мнения: 4 762
Като щракнеш на виж резултатите и цъфва баш това. Какъв мил и добър човек бре. Мъжете блеят къде ли не по жената изначално само не и в душата и. На по-късен етап може би търсят подобни качества у една жена, но първично изощо не мисля че дирят подобни морални устои Laughing

# 56
  • Мнения: 5 577
Като щракнеш на виж резултатите и цъфва баш това. Какъв мил и добър човек бре. Мъжете блеят къде ли не по жената изначално само не и в душата и. На по-късен етап може би търсят подобни качества у една жена, но първично изощо не мисля че дирят подобни морални устои Laughing

аз добър и мил човек го разбирам - отворена, не правеща забележки, не забраняваща бирата с приятели, и риболова в неделя.  Mr. Green  май не е това а.

# 57
  • Мнения: 6 947
Като щракнеш на виж резултатите и цъфва баш това. Какъв мил и добър човек бре. Мъжете блеят къде ли не по жената изначално само не и в душата и. На по-късен етап може би търсят подобни качества у една жена, но първично изощо не мисля че дирят подобни морални устои Laughing

Искаш да кажеш, че мъжете обръщат внимание първо на визията а след това на другите качества така ли? Или че само визията ги интересува и нищо друго?

# 58
  • Мнения: 4 762
Не, не е това  Laughing Описанието което си дала е за жените хитруши, които знаят как...Те са всичко друго , но не и реално мили Mr. Green
Милата и добра жена ще ме прощават всички че ще го кажа за мен е еквивалент на лека смотаност. Такова чудо като мила пък видите ли и добра жена, няма.



The_Third , точно това казвам.

# 59
  • Мнения: 6 947
Кое от двете?

Общи условия

Активация на акаунт