(.Y.) ~ ТЕНИСКИ кърмачески всякакви! ТЕМАТА ЗА ЗАПИСВАНЕ! ~ (.Y.)

  • 14 878
  • 314
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 80
  Привет!Аз доста позакъснях този път,но ако нещо случайно изостане ще се радвам да го взема Hug!
 Ник:sunny_77
Град:София,Дружба
       М2 размер L 1 бр
       Д2 блузка размер 74  1бр
       кърмаческа блузка размер L 1 бр

# 286
  • Мнения: 1 328
Аз не много навреме, но все пак да кажа..
В мен останаха някакви неща от миналата колекция на една мама - Sladkish доколкото помня. Тя така и не се обади да си ги потърси повече.. Та ако все още чете, или някой ги иска за по-натам.. не знам - по този организационен въпрос към кой да се обърна  Crazy Crazy

# 287
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Аз не много навреме, но все пак да кажа..
В мен останаха някакви неща от миналата колекция на една мама - Sladkish доколкото помня. Тя така и не се обади да си ги потърси повече.. Та ако все още чете, или някой ги иска за по-натам.. не знам - по този организационен въпрос към кой да се обърна  Crazy Crazy

Аз като много нередовна и вечно изостанала съм пропуснала всичко. Така че ако има нещо останало М размер го вземам.

# 288
  • Мнения: 559
Натутках се най-накрая и платих дължимото!
Мноооого се извинявам, че закъснях толкова много!  Blush
Виктория Кованова съм се писала, да знаете, че съм аз.

# 289
  • Мнения: 206
Аз да напиша, че също съм превела сумичката, дали има някакъв проблем, че не съм "отразена" в табличката? В понеделник още съм ги превела newsm78 Също ако има в повече кърмачески блузки се записвам за 1 бр. L Hug

# 290
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Аз да напиша, че също съм превела сумичката, дали има някакъв проблем, че не съм "отразена" в табличката? В понеделник още съм ги превела newsm78 Също ако има в повече кърмачески блузки се записвам за 1 бр. L Hug

Погледни тук, моля те http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404456.msg11866146#msg11866146

# 291
  • Мнения: 1 020
Еххххххххх как ме е яд... и аз изпуснах... така исках на малката да взема тениска Sad
Дали някой не е превел парички и е останала самотна някоя блузка Д2 или Д3 или и двете за 9-12 месеца?
Ама съм нахална Sad

 Ник:Elichka_mama
Град:София,Младост
       Д2 блузка размер 80  1бр
       Д3 блузка размер 80  1бр
       

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 22:57 от Elichka_mama

# 292
  • Мнения: 29
Не можах да видя има ли отговорник за Бъкстон и околностите  Rolling Eyes . Ако няма, аз мога да поема задачата  Peace .

# 293
  • Мнения: 718
Къде има списък на отговорниците? Как мога да разбера за София център как ще стане получаването? Извинявам се, ако вече е обяснявано някъде.

# 294
  • Мнения: 502
  И аз съм закъсняла. Дано остане нещо все пак,ето поръчката:
  ник:maraidara
  град Сандански

 Кърмаческа блуза-размер XL-1 бр.
 Дамски потник -М1-размер XL-1 бр.

 

  

  

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 17:21 от maraidara

# 295
  • Мнения: 3 718
Не можах да видя има ли отговорник за Бъкстон и околностите  Rolling Eyes . Ако няма, аз мога да поема задачата  Peace .
ок, ти си

# 296
  • София
  • Мнения: 1 946
Готови ли са всъщност вече тениските? Ние в хдим извън сф и много ми се искаше да си ги взема преди това... или ще бъде чак като се върнем?

# 297
  • Мнения: 3 718
Не, не са още

# 298
  • София
  • Мнения: 1 946
ще чакам.. тъкмо да се настървя още  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 301
Оооо как искам и ааааз newsm45 , а сега попаднах на темичката Sad
Моля ако случайно нещо изостане кажете. Най-много ми допадат М1, М2, Д2, М5, Д5 (размер М или 68) и кърмаческата блуза, но каквото и да е няма да откажа!

Ник: Шанта
Младост

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт