(.Y.) ~ ТЕНИСКИ кърмачески всякакви! ТЕМАТА ЗА ЗАПИСВАНЕ! ~ (.Y.)

  • 14 887
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Хасково
  • Мнения: 180
Шаманката, ако за Хасково няма вече отговорник аз съм насреща.  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 3 718
addi , печелиш бургас
didi_hs е шеф на Хасково  Peace

# 272
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Аз бях отговорник за Банишора и съседните квартали при раздаването на зимната колекция, но сега, ще помоля, ако някой има желание, да поеме щафетата. Ние изкарахме много тежка Варицела, цялото семейство и сега никой не смее да се покаже навън  Sick Вчера излизах с баткото и малката, дегизирани и добре захлупени с шапки, но хората бягаха от нас, а един татко щеше да ни бие. То отдавна ни изтече карантината, но сме целите на дупки, рани и т.н, та да не стресираме кърмещите меми, май е по-добре друг да раздава тениските за Банишора, Зоните и т.н. Лекарката каза, че до 3 месеца ще се сдобием отново с приличен вид,  дано  Praynig
Шаманич, ако друг не се обади за изброените квартали, пиши ме пак, пък ще дойдем на срещата с чувалчета на главите  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 3 718
Споко Галя, ще се оправим. Ако се наложи ще ви ушия по един комплект чували с ЛЛЛ лого  Wink Бързо възстановяване  Hug

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 347
Извинявам се за закъснението, но днес най-после успях да преведа парите.

Ако няма още отговорник за Бургас - аз съм насреща.  Simple Smile

Зная, че малко късно се включвам, но исках да помоля, ако има отказали се от поръчка да ме имате впредвид  Blush

# 275
  • Мнения: 3 926
а един татко щеше да ни бие.

Сори за спама, ама #Crazy Светът е пълен с олигофрени Shocked Сякаш неговото дете никога няма да се зарази с Варицела. Как ще ви гледат лошо, ама и хора сме загубени... ooooh! Аз моето момче си го водех с пъпките. Ами бебе е, който не иска да общува да не се приближава. Но аз не мога да си държа детето затворено, при положение, че в градския транспорт не знаеш кой какво ти киха в носа Crossing Arms И имаше доста майки, които си пратиха децата нарочно по-близо до бебето Wink
Иначе дъщеря ми вече почти няма белези (а изобщо не се чеса). Разболя се края на май. Дребо още си има доста. Нашата лична каза, че до 2 години изчезват Peace Но със сигурност е до кожа Peace

# 276
  • Мнения: 53
Шаманката, аз мога ли да се пиша отговорник за Габрово ако още няма други кандидати?

# 277
  • Мнения: 3 718
J.U_L.Y , пиша те  Peace

# 278
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Иначе дъщеря ми вече почти няма белези (а изобщо не се чеса). Разболя се края на май. Дребо още си има доста. Нашата лична каза, че до 2 години изчезват Peace Но със сигурност е до кожа Peace

Off-topic:
Аз карах варицела на 12 години. Чесането май няма голямо значение - чесах първата пъпка цяла нощ - не знаех какво е, просто ме сърбеше - от нея нямам белег, но от тези, които не съм пипала, останаха  Peace

# 279
  • Мнения: 98
Може ли да се наредя за потниче, размер М, дамски, ако останат, понеже съм закъсняла доста. Благодаря ви ,ще следя темата от тук нататък. Мога да преведа парички веднага , когато кажете . Лек ден ви желая.

# 280
  • Мнения: 1 153
И аз един офф-топик, но за друго:)
Шаманке, зимните дрешки са страшни! Детската я носим нон-стоп, много приятна материя, пера поне 2 пъти на седмица, а още има живот в нея Laughing Та благодаря за старанието - не само идейно, но и качествено Simple Smile

# 281
  • Мнения: 3 718
secret girl , такива офф - топици много ме радват  Grinning

# 282
  • Мнения: 238

Писах се вече отговорник за София център: НДК, Руски паметник, Лозенец, Оборище.
Който е в този район, да се счита за "оправен". Който е в околностите му, да ми пише да го "оправя". Mr. Green


Изи, моляте да вземеш и моята поръчка при теб  Praynig с теб ще се уточним как да си я взема  Hug

# 283
  • Мнения: 1 376
secret girl , такива офф - топици много ме радват  Grinning
Щом толкова те радват... Качеството наистина е на ниво! Майка ми чак сега видя зимната блузка на малката и си "изгуби ума"... просълзи се от умиление... А още не знае, че ще има и за нея  Wink Тогава сигурно ще ме хока, че не съм поръчала поне 5, че да си има  Crazy А баща ми толкова гордо на всички обяснява, че сега ме е яд, че не поръчах и за него. Но следващия път - задължително  Naughty

# 284
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276

Писах се вече отговорник за София център: НДК, Руски паметник, Лозенец, Оборище.
Който е в този район, да се счита за "оправен". Който е в околностите му, да ми пише да го "оправя". Mr. Green


Изи, моляте да вземеш и моята поръчка при теб  Praynig с теб ще се уточним как да си я взема  Hug
Танче, аз ще ти я взема поръчката и ще ти я доставя лично Simple Smile
Изи, съответно мен може да ме "оправиш" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт