Последен триместър

  • 3 977
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 439
До 6-я месец нямах никакъв корем,изведнъж започна да ми личи.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Не е проблем малкият корем.
Би трябвало да си ходила на ехо. Има ли проблем с растежа на бебето? На какво се дължат опасенията ти за забавен растеж? Само на факта, че коремът ти е малък?

# 17
  • Мнения: 1 305
Една позната като я видях как изглежда в 9м, а аз тогава бях в 6м и ме хвана срам моя корем беше доста по голям. Децата ни се родиха с 200-300 гр разлика.
Не мисля, че малкия корем е проблем.

# 18
  • Мнения: 9 776
Нормално е да се притесняваш за всичко. Докато не родиш, така ще е. Малкият корем не означава малко и неразвито бебе, спокойно Peace. Освен това тепърва ще ти нараства корема. Най-видимо става нарастването след 6-ия месец.

# 19
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ехеее, в 6-ти месец изглеждах леко закръглена. В девети месец хората мислеха, че съм бременна в 7-ми. Качих общо 11 кг, а детето беше 3,650 кг, така че....сама си направи изводите.

# 20
  • Мнения: 1 354
Не, не е проблем.

# 21
  • Мнения: 276
Аз се жених в началото на седмия и много хора не разбраха, че съм бременна и като ме видяха с бебе после имаше въпроси от рода ама ти кога беше бременна  Mr. Green Корема ми порастна видимо в 8мия месец, качих 10кг само на корем и като излязох от родилното бях с 10кг по малко а бебо беше 3850 Laughing Ако няма нищо притеснително на ехографа не се притеснявай за корема

# 22
  • България
  • Мнения: 757
Здравейте, бременна съм в 26 г.с. и очаквам бебчето си на 5-ти октомври. Много съм притеснена от факта,че корема ми е доста малък за 6-ти месец, дали това не означава забавен растеж на бебето? Записах си час във "Фемина" за доплерово изследване, но до тогава има цяла седмица и ми минават какви ли не мисли през главата.  Rolling Eyes Моля, за вашите мнения и съвети. . .
Щом ходиш редовно на консултация и няма проблем с развитието на плода,то няма от какво да се притесняваш.Аз бях също като теб.Наддадох само седем килограма,а в деветия месец хора,които не ме бяха виждали продължително време не вярваха,че ще раждам всеки момент.Леки бременеене и раждане  bouquet

# 23
  • Мнения: 998
Не е проблем-и моят корем не беше кой знае колко голям и дори бях притеснена ,защото бабите ми казваха ,че съм щяла да родя "котенце".Казваха ми ,че нищо не съм ядяла ,а трябвало да ям за двама-а аз си хапвах ,но умерено и колкото ми се яде.
Като бях в родилното на запис на тоновете ,една акушерка се шегуваше с мен ,че със зимното яке никога нямало да разбере ,че съм бременна ,камо ли на финала.Разбира се , това малко си го е преувеличила ,именно тя ми каза ,че детето ще е около 3.500 ,оказа се права и така отново се доказа ,че бабините деветини нямат нищо общо с действителността Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
OOO,  hahaha повярвай ми - не е никакъв проблем-дори е предимство! Преносих мойта цоцка и когато в 1ия ден на 10ия месец на бременноста отидох при доки да ме прегледа, тя, преди да си отворя устата дори ме смъмри, че родилката трябва да лежи вкъщи, на спокойствие и да си гледа бебчето, а не да продължава да прави тигели на града! Joy Когато и казах, че е в грешка и още не съм родила се вгледа по-обстойно и се изсмя! Родих бебе 3.300кг и 50см! Месец по-късно не ми личеше, че съм била бременна някога или раждала!
  Стига бебчето да е наред, си в доста изгодна позиция! Peace

# 25
  • Мнения: 485
И аз мисля че не е проблем а и при всяка жена е различно аз също съм в 8мия месец и имам такова малко коремче Simple Smile качила съм 7кг.
а бебка доки като я гледа си е добре ... развива се нормално .
така че не се притеснявай ..след като си ходиш редовно на ЖК и там неса ти казали че има за какво да се притесняваш ...  няма смисал да си мислиш че нещо не е добре  Naughty !

# 26
  • Мнения: 9 814
Не, не е проблем. И с двете си бременности имах малък корем, а родих бебета над 3 кг.

# 27
  • Мнения: 2 013
Не е проблем. Peace
Моя приятелка в 7 месец изглеждаше като преяла.Въобще нямаше корем и ако не се загледаш,няма и да разбереш.По това време и аз бях бременна в 5 месец,а корема ми беше огромен и личеше от далеч,че съм бременна.Беше ми много странно.
Но имаше и разлика в килограмите-тя беше качила само няколко,а аз мноого  Embarassed
В крайна сметка и двете родихме живи и здрави бебчета с нормално тегло.
Написах всичко това,защото според мен няма значение големината на корема.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 116
Никакво значение няма това как ти изглеждаш, колко си качила и колко голям ти е корема.....

# 29
  • Мнения: 1 107
Здравейте, бременна съм в 26 г.с. и очаквам бебчето си на 5-ти октомври. Много съм притеснена от факта,че корема ми е доста малък за 6-ти месец, дали това не означава забавен растеж на бебето? Записах си час във "Фемина" за доплерово изследване, но до тогава има цяла седмица и ми минават какви ли не мисли през главата.  Rolling Eyes Моля, за вашите мнения и съвети. . .
Щом ходиш редовно на консултация и няма проблем с развитието на плода,то няма от какво да се притесняваш.
На мен в началото ми беше много малък корема, но после наваксах- питах и аз дали е приблем и ми отговориха, че има други показатели, които са от значение за развитието на бебето.
Безпроблема бременност и за напред! Peace

Общи условия

Активация на акаунт