КОГА ЗАПОЧВАТ ДА ИЗНЕВЕРЯВАТ МЪЖЕТЕ И ЗАЩО

  • 10 068
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 51

[/quote]

Повярвай ми - изневярата е в кръвта колкото на мъжете, толкова и на жените  Mr. Green
[/quote]  Абе,че има нещо такова newsm78има!аз кви жени познавам Shockedмъжете репи да ядат!Ма като цяло си мисля,че в натурата им е заложена изневярата и изобщо полигамията повече отколкото при нас Grinning

# 166
Просто един ден им оръзваш. Ей така. Започват да ти повтарят че си се променила, че си злобна, че мръккаш, че си искат развлеченията с приятели и то просто се случва. А ти се променяш защото света около теб се е променил, защото имаш дете и задължения и отговорности, дразниш се когато не виждаш същата всеотдайност като твоята в мъжа си, и ти искаш да разпуснеш ама не можеш защото двамата не излизате/той не иска/, а кой да гледа детето. Той е изморения, той е сколегите които постоянно го карат да излиза. Той е този който постоянно ти говори колко бил приблекателен и колко млади го заглеждали. Той е този който прави скандали, блъска и тръшка всичко в къщи пред детето. И сега ако ми кажете, че нещо не се случва? Просто всичко рухва пред теб и неможеш нищо да направиш. Жалко за мечтите. Прецаканите сте вие. А колко малко му трябва на човек да бъде щастлив? Някой хора просто не могат да се съобразяват с други. Те са създадени да живеят сами. Жалко за излъганите.
Извинявам се , че съм доста песимистично настроена, но познавам мъжа си от 15 години и виждам че нещо се случва. Раздразнителен е като лелка в критическа. Мисля че още няма никоя , но е въпрос на малко време и това ще дойде.
Незнам как да спася положението и дали изобщо си струва.

# 167
  • Мнения: 4 799
1916, много мъчно ми стана.
Съвет нз какъв да ти дам, не съм изпадала в подобно положение. Ако все още обаче си сигурна че няма трети човек замесен във взаимоотношенията ви, вероятно надежда има.
Желая ти успех и не се предавай.

# 168
поставеният въпрос в темата е абсолютно излишен. или питаш, щото твоят нещо ти се е уловил за полата,а ти искаш да го шкартираш?

не се притеснявай, може би вече ти е изневерил няколко пъти. положението не е изпуснато.

# 169
  • Мнения: 0
Просто един ден им оръзваш. Ей така. Започват да ти повтарят че си се променила, че си злобна, че мръккаш, че си искат развлеченията с приятели и то просто се случва.
. Мисля че още няма никоя , но е въпрос на малко време и това ще дойде.
Незнам как да спася положението и дали изобщо си струва.

Защо сте най-откровени и реално мислещи като 'гости' ?!  Thinking

# 170
  • Мнения: 24
Просто един ден им оръзваш. Ей така. Започват да ти повтарят че си се променила, че си злобна, че мръккаш, че си искат развлеченията с приятели и то просто се случва.
. Мисля че още няма никоя , но е въпрос на малко време и това ще дойде.
Незнам как да спася положението и дали изобщо си струва.

Защо сте най-откровени и реално мислещи като 'гости' ?!  Thinking

Питай Пепи17  Mr. Green ....Тази девойка, макар и на 17, скрива в джоба си по мъдрост и интелект повечето лелки тук  Peace

# 171
  • Мнения: 9 990
Защо не?На теб какво ти пречи?
Защото в такива моменти човек е уплашен, лута се, мисли, анализира, че даже се и крие, за да не вади кирливите ризи на абдикиралия, поради все още присъстващи чувства.Защото боли.
Още мога да изреждам-ама нужно ли ти е да знаеш?
Селчо, Пепи е на 47, не е на 17.Нещо си се объркАл.

# 172
мда, колегата държи на девойка на 17, а колежката на мъж на 47.

може да спекулирате с годините ми колкото ви акъл учи, но истината е, че ви се иска да съм на толкова, защото и вие все някога започвате да изневерявате  Joy

# 173
  • Мнения: 9 990
Колегата? Laughing
Аз не държа на абсолютно нищо.А какво ми се иска ....мммммноооого си далеч от истината.
А ти кога знаеш аз кога съм изневерила точно?И може би знаеш с кой?Сподели. Hug

# 174
Момичета, четейки моите проблеми се надявам да оцените мъжете до себе си/ ако естествено и вие нямате подобни проблеми/. Обичайте и се радвайте че не ви се случва нещо такова. Ужасно е. Казвам ви го с много добри чувства, наистина. Понякога човек трябва да види отношенията на другите, за да разбере наистина колко е щастлив. Е, всеки разбира щастието по различен начин, но тук важнота е как се чувстваш.
Имах приятелка, семейна. Всеки си имаше връзки извън семейството и другия знаеше. Знаеха съседи, приятели, колеги. Но те помежду си се разбираха и не се караха за това. Та те така си бяха щастливи. Странно, нали?

# 175
  • Мнения: 9 990
ами много странни за теб неща за други хора не са странни.Ако искаш да споделяш болката , въпреки, че си семейна, може да се поогледаш в съседния подфорум и да откриеш пътя за Вас.

# 176
Имах приятелка, семейна. Всеки си имаше връзки извън семейството и другия знаеше. Знаеха съседи, приятели, колеги. Но те помежду си се разбираха и не се караха за това. Та те така си бяха щастливи. Странно, нали?

не мога да разбера какво му е странното?! честно! та това е най-нормалното и най-безболезненото съжителство между хора, които наистина се уважават, държат един на друг и на семейството и семейните ценности. всичките други драми и сакатлъци, описвани в този форум, са плод на духовна бедност и ниска емоционална интелигентност. описаният от теб модел е пример за подражание, но докато го намираш за странен и му цъкаш с език, мъжът ти ще ти се крие или ще ти кръшка през работно време, за да не те наранява и да го възпяваш тука като че е умрял. ама това вече няма да ти е странно, нали?!

# 177
  • Мнения: 0
Момичета, четейки моите проблеми се надявам да оцените мъжете до себе си/ ако естествено и вие нямате подобни проблеми/.
Уважаема 1916!
Тук проблеми имат само гостите. Другите са перфектни и обичани жени с любящи и верни съпрузи. Нищо не може да накърни представата ни за виртуалния им образ на идеалните жени. Виж гостите са други - недолюбени и нещастни жени с мъже тип 'търтей' които само кръшкат и пият.

За съжаление така е не само тук, а и в реалния живот  Grinning

# 178
  • Мнения: 9 990
Глупости...
Абе хора, вие приятели нямате ли или само нета ви влече?Само тук ли контактувате и говорите?

# 179
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
са плод на духовна бедност и ниска емоционална интелигентност. описаният от теб модел е пример за подражание

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт