ВАКСИНИ - Дискусия за вредата от тях 4

  • 48 335
  • 855
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 957
Благодаря за линка Aleksander  ,аз се опитах да го сваля,но ми изписва това "Reset" и "Bad URL"Моля английско говорящите за превод!Опитах се да го сваля с програмката "Vloader"

# 76
  • Мнения: 2 176
Гледайте онлайн по интернет по "Нова Българска ТВ" Предаванията "Преди лекарствата" с участието на Атанас Гълъбов:

   http://predilekarstvata.com/flv/videohigh.html

   "Бизнесът с болестите"

   "Физиология на манипулацията"

   "за свинския" грип

  за "насилственото флоуриране" на млекото и много други.


Гледах предаването. Благодаря!   bouquet

# 77
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Благодаря за линка Aleksander  ,аз се опитах да го сваля,но ми изписва това "Reset" и "Bad URL"Моля английско говорящите за превод!Опитах се да го сваля с програмката "Vloader"

 Все пак има запазени авторски права! Нека ги уважаваме, а и какво ви пречи когато поискате, пак да си го гледата.  Hug

# 78
  • Мнения: 957
Благодаря за линка Aleksander  ,аз се опитах да го сваля,но ми изписва това "Reset" и "Bad URL"Моля английско говорящите за превод!Опитах се да го сваля с програмката "Vloader"

 Все пак има запазени авторски права! Нека ги уважаваме, а и какво ви пречи когато поискате, пак да си го гледата.  Hug


Да на мен не ми пречи запаметих си го,просто Christian питаше дали може и аз реших ако мога да помогна.Благодаря отново за линка  Hug А тази телевизия може ли да се гледа онлайн?
Моля се на човека да не му се случи нещо Praynig,толкова неща каза.

# 79
  • Мнения: 4 150
Бергкристал,
Благодаря за помощта ти  bouquet

Александьр,
За какви права говориш?За тези на телевизията ли?Мисля,че няма да е проблем защото всеки би могьл да си го запише от телевизията на видео например,когато са го давали.
Ако н якой има идея как може да стане.. Thinking Благодаря  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 753
Обадете се на Гълъбов и го питайте дали има запис и дали би го дал... Всъщност, не разбрах точно за какво ви е запис... Той не за първи път говори по тези въпроси, а и в книгата си е описал всичко и всеки може да я прочете...

# 81
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Говорих с Наско и той ми даде този линк към видеото.

  Ето две книги на Атанас Гълъбов "онлайн" тук:

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%C3%FA%EB%FA%E1%EE%E2

  А тук е неговият сайт с книгите му: http://www.biomedica-consult.com/

Bergkristall
Цитат
Моля се на човека да не му се случи нещо
Когато се освободим от вътрешния ни страх, ще бъдем наистина свободни.
 "Те" разчитат именно на този ни страх.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 14:18 от Aleksander

# 82
  • Мнения: 9 122
Искам само да кажа нещо за чиповете, че виждам че се е разразила дискусия.
Предполагам Танита се е закрепила за думите на съпруга си, просто защото действа успокояващо да знаеш, че "такова нещо не може да се случи". Бих й препоръчала да гледа поредицата документални филми за Илюминатите - както и на всички вас - и тогава да си говорим тук открито какво е възможно и какво не...за Бога, доказа се вече стократно, че кадрите от стъпването на Луната на американските астронавти са фалшиви, доказано е черно на бяло...светът живее в заблуда, за съжаление, толкова много неща са скрити от масовия поглед, че един чип не е кой знае какво на фона на световната конспирация.

Искам да помоля Татти да запазим добрия тон в темата, и без това сме малко тези, които се вълнуват от тази тематика, нека не изпаднем в пространството...смятам, че всички се държим на ниво, без обиди и грубости, не нарушаваме правилата на форума Praynig

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 529
...за Бога, доказа се вече стократно, че кадрите от стъпването на Луната на американските астронавти са фалшиви, доказано е черно на бяло...
Аз, да ви кажа, не бях наясно, че и такава конспирация има  Embarassed Назад съм с материята. Скоро, случайно попаднах по Дискавъри на откачалките, които разбиват митове и епизода беше точно за Moon Conspiracies. Доказаха, че няма начин да са верни конспирациите, много нагледно даже. Повярвах им,  Rolling Eyes Не трябваше ли?  Thinking

# 84
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ето нашите Човешки права, които трябва да познаваме и отстояваме:

 Нюрнбергският Закон 1947г
Забележка: Навсякъде думата код да се разбира като закон.

Оригинален английски текст:
This means that the person involved should have legal capacity to give consent; should be so situated as to be able to exercise free power of choice, without the intervention of any element of force, fraud, deceit, duress, overreaching, or other ulterior form of constraint or coercion; and should have sufficient knowledge and comprehension of the elements of the subject matter involved as to enable him to make an understanding and enlightened decision. This latter element requires that before the acceptance of an affirmative decision by the experimental subject there should be made known to him the nature, duration, and purpose of the experiment; the method and means by which it is to be conducted; all inconveniences and hazards reasonably to be expected; and the effects upon his health or person which may possibly come from his participation in the experiment.

  “пациента... би трябвало да е в положение, да има възможност да  прояви свободна воля на избор,
без вмешателството на какъвто и да е натиск, измама, клопка, или друга скрита форма на притеснение или принуда.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 17:05 от Aleksander

# 85
  • Мнения: 2 652
ВАЖНО!
Аутизмът вече официално е изброен като странична реакция от ваксина DTaP (заедно с други тежки последствия като СВДС, анафилактичен шок, енцефалопатия, хипотония, невропатия, апнея и т.н.).

Вижте тук на стр.11

(Крис, какво би било вероятното обяснение на връзката аутизъм-ваксина следвайки логиката на ГНМ?)

# 86
  • Мнения: 1 725

Че то дори в момента има хора, които слагат на децата си (да не говорим за домашните любимци) подкожни импланти с GPS устройства.
Аз имам такива познати- и на бебето са сложили  #Cussing out #2gunfire
Добре де, т.е. не зная дали е добре, не ми изглежда безвредно, но все пак каква е връзката с ваксините? Как /ще/ може един чип да "създава" имунитет в организма като ваксината? Създава е в кавички, но е факт (според мен), че от време на време ваксините създават имунитет, въпреки вредата, която носят видимо или не. Не отричам, че е невъзможно (коя съм аз да зная какво е възможно и какво не в науката  Rolling Eyes), просто ми е интересен начина, по който това може да стане. Ако има някой по-запознат технически, ще се радвам да сподели на по-разбираем език доколкото е възможно.  Praynig

# 87
  • Мнения: 3 869
Деси, чипът не е за имунитет, а за контрол, просто е удобно да се ползва задължителна ваксина, за да се вкара  Sick Така е по-малко вероятно някой да бъде подминат, а и има "извинение" за пред широката публика.

# 88
  • Мнения: 3 869
 “пациента... би трябвало да е в положение, да има възможност да  прояви свободна воля на избор,
без вмешателството на какъвто и да е натиск, измама, клопка, или друга скрита форма на притеснение или принуда.
”[/i][/color]

Сигурно знаеш, че точно подчертаното масово се нарушава от лекарите, особено тези които уж се грижат за бременни, родилки и малки деца.  #Cussing out #2gunfire

# 89
  • Мнения: 41
Прегледах линка за ваксината обаче не видях да пише никъде за аутизъм като страничен ефект.Може ли да кажете къде точно го пише?
Аз лично не вярвам,че имам права като пациент нищо,че го пише черно на бяло.Освен това тези така наречени права могат да се сменят от днес за утре.

Общи условия

Активация на акаунт