Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 3

  • 139 251
  • 929
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 615
Стига бе хора-имайте милост Tired
Надничат и бремнни кат мен...или да си пращам адреса за колетче? Mr. Green


Еха, супер, ще си имаме още едно бебче в темата Hug

# 811
  • Мнения: 7
Сложният избор?!?
Предстои ми операция на две ДХ C5- C6 и C6- C7. Ходих при едни от най- добрите неврохирурзи ( Пирогов, ВМА, Св. Иван Рилски). Операцияте е неизбежна и вече свикнах с това, от мен се иска само да РЕША къде да се оперирам. Никога не съм мислила, че това може да се превърне в такъв проблем за мен, попринцип съм решителен човек и никога не съм се плашила от това да избирам. Заради тази нерешителност отлагам операцията вече втори месец, не се страхувам от самата операция, а от това дали ще избера правилния доктор.
Много ми е интересно защо и на трите места ми дадоха различна цена за двата мобилни диска.

# 812
  • Мнения: 803
Сложният избор?!?
.......
Много ми е интересно защо и на трите места ми дадоха различна цена за двата мобилни диска.

sandi4ka166, ако отидеш на 5 места ще получиш 5 оферти - това е съвсем нормално. На днешно време от докторите може да очакваш всичко.
За да решиш къде е важно да разбереш следното (това е лично мое мнение като преживяла вече две операции от ДХ):
1. Мнения за хирурга;
2. Апаратура и начин на операция (ендоскопска, микроскопска, традиционен разрез-каква предпочиташ ти);
3. Предлагана цена (ако е проблем, но не винаги по-високата цена гарантира качество);
4. и според мен не на последно чак място - вътрешно усещане за съответен хирург. Много е важно да си убедена, че се оставяш в ръцете на този човек.
 и в крайна сметка всичко е въпрос на късмет, за съжаление !  smile3518

# 813
  • Мнения: 274
MTV, давай адреса за колетче, ако няма да можеш да дойдеш да консумираш на място  Hug Мен ме е обзела идеята, че ми е време за второ ...  Rolling Eyes Ако те видя, сигурно тотално ще капитулирам и ще си бременеем заедно  Laughing

# 814
  • Мнения: 167
sandi4ka166, какви са ти оплакванията? Не се притеснявай, че са минали два месеца и ти отлагаш операцията. На мен също ми казаха, че спешно трябва да оперирам същите дискове, а ето че вече 5-ти месец още не съм се оперирала. На следващите консултации почнаха да споменават, че мога да не бързам толкова ако се пазя. Трябва да има страшно натоварване или удар, за да се случи нещо фатално.
А и цените им са страшни. В Токуда ме навиваха за 6500 лв. за един диск. Най-новите американски "Galileo", с напълно запазване на подвижност и здравина. После си говорехме, че за два диска няма да мога да платя, и ми споменаха че има и други добри за по 3-4000 лв.
В Пирогов си е направо пазарене. На мой познат за баща му искаха 17 000 лв., а се спазариха за 7000 лв.!!!

# 815
  • Мнения: 167
Булка Марулка , толкова съм несериозна, че сигурно ще си спретнеш второто бебе, докато се наканя да се видим. newsm53

МТV, това е страхотна новина! Бъдете здрави!

# 816
  • Мнения: 9 503


MTV, мила, ще прави мъжо ти и баница, и баклава, и тортичка, няма как! Ако обаче е като моя с две леви ръце идвай към морето (нали това си писала) и всичко ще ти направя. Ти само гледай да си добре. А кога чакате бебо?

Ееее имало и добри хора  Hug
Моя, милия е с 2 леви ръце /по отношние на десертите, иначе с др яденета се справя/ а сега и на диета заради ДХ /иска да посмъкне излишните, че му тежат../и изобщо не правя подобни вкусотии. А за морето-иска ми се там да се преселя направо Sunglasses
Беб ще се появи живот и здраве януари.

Булка Марулка -не го мисли ами действай, че човек "захитрява" и хич не му се разваля рахата в един момент с наакани дупета и ревящи бебета Wink

jocco благодаря Hug

sandi4ka166 наистина мн кофти ситуация Confused Стискам палци да вземеш правилното решение скоро и да се оттървеш от болките Hug

# 817
  • Мнения: 615

Здравей!  Hug
Искрено съжалявам, че си в това положение  Rolling Eyes
Няма ли начин да се избегне оперцията?
Не е важно при кой лекар ще отидеш, същественото е, как ще си свърши работата Naughty
Има много хора без проблеми след операция и такива с проблеми, дано си от първите  Peace, и след това само да се хвалиш тук  Wink
Пожелавам ти, всичко да се нареди, и да се излекуваш по най-безболезнения начин, но най вече късмет. Praynig

# 818
  • Мнения: 615
Добро утро!  Hug



с колко бучки захар, го искате?  Laughing

# 819
  • Мнения: 274
tishoo, аз искам с кафява захар   Crazy Екзотика малко ...  Whistling
MTV, аз цяла сутрин беснея с дребния! И до тоалетна на мога да ида от него  smile3515 Яхнала съм метлата и фуча като хала! Успокоявам се, че днес ще го караме при баба му и дядо му за почти месец и ще имам време да си поизлекувам опънатите нерви. Изцяло ми изпари мислите за второ!
jocco, ако не дойдеш до Варна скоро няма да се видим и да имаме планове  Laughing Вече не съм в София и както се очертава няма да ви посетя в близките месеци. Въпреки, че ми се искаше да обиколя фирмените магазини в Илиенци или още по-добре да спра в Пловдив и да понапазарувам цял детски гардероб от производител пак.

# 820
  • Мнения: 9 503
Добро утро! Към кафенцето по един сандвич  Wink



Булка Марулка на колко е вашия сладур? То това с ваканцията е супер, ама пусто майките сме особен вид-още на 2-ия час започват да ни липсват отрочетата Crazy

# 821
  • Мнения: 274
Декември ще направи 3. Не говори, но държи да комуникира постоянно. Отивам бясна да си досъбера багажа.

# 822
  • Мнения: 9 503
Joy Една "кръвна група" са значи децата ни-нашият на 13-и декември прави 4г; картинката е ясна Laughing-аз затова исках второто да е кротка девойка, ама не ми изпълниха поръчката, и сега мисля като родя да дезертирам, а мъжо да се оправя с двамата бандита Mr. Green

# 823
  • София
  • Мнения: 9 979
Познавате ли някокого, чували ли сте да си е излекувал ДХ с нетрадиционна, алтернативна медицина? Party

Традиционната докъде може да помогне, говоря за възвръщане на състояние способно да спортува и прочие, а не да смекчи проблема  Simple Smile  bowuu

# 824
  • Мнения: 669
Да ти кажа честно нищо не може да върне предишното ти състояние.Нито традиционно нито нетрадиционно.Ако проблемът не е много сериозен можеш да я караш както преди,но ако често ,често имаш проблеми-откажи се.Божа работа.

Когато отидох при професор Романски ми каза"млада си ,знам как искаш да се чувстваш ,но това нама да стане"Така ,че ще ти се наложи да свикнеш.Няма да е бързо.

Общи условия

Активация на акаунт