Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 3

  • 139 205
  • 929
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 615
Някой ден като захладне и ми дойде музата ще ви "направя " моя тутманик. много е вкусен, но като всяко тестено нещо иска време.
не си мсили, че ще забравя  Laughing
Междо другото Панагюрище е меката на тутамниците, но аз нали не съм от тук, та не мога да правя, обаче на жената баба и, е голяма майстиорка newsm64

# 841
  • Мнения: 9 496
Ами давай рецептата, и смени заглавието на темата hahaha-"ако ДХ имаш ти-с нас готви" Joy

# 842
  • Мнения: 615
Ами давай рецептата, и смени заглавието на темата hahaha-"ако ДХ имаш ти-с нас готви" Joy

не е лъжа,  smile3532

# 843
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Когато отидох при професор Романски ми каза"млада си ,знам как искаш да се чувстваш ,но това нама да стане"
Аха,това Романски преди или след операцията ти го каза? Thinking

# 844
  • Мнения: 615
Добро утро!  Hug



Моля, всички които участват в групата в Facebook, да влязат и да хвърлят по един поглед на стената  newsm78

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 08:03 от tishoo

# 845
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Добро утро!Абе Тишка с тия очарователни снимки,човек хич да не пие кафе,ще му се допие щом ги види! newsm10  food010

# 846
  • Мнения: 669
Аз защо не можах да ги видя тези снимки?
Бубке,преди операцията ми го каза.

# 847
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Аз защо не можах да ги видя тези снимки?
Бубке,преди операцията ми го каза.
Аха,и на мен понякога ми се случва да не виждам нещо,което другите са коментирали и по-късно ми излиза незнам защо.
Интересно ми е на мен какво би казал,след като вече ме е оперирал и проблемите продължават,може би като първия ми хирург"Аааа,аз съм си свършил работата,незнам!"

# 848
  • Мнения: 615
Аз защо не можах да ги видя тези снимки?
Бубке,преди операцията ми го каза.

щото, май си Флюбена  Laughing
ей ги тук  http://tishoooo.snimka.bg/arts/banica.421063 парола 123

Добро утро!Абе Тишка с тия очарователни снимки,човек хич да не пие кафе,ще му се допие щом ги види! newsm10  food010

така си е  Wink

Интересно ми е на мен какво би казал,след като вече ме е оперирал и проблемите продължават,може би като първия ми хирург"Аааа,аз съм си свършил работата,незнам!"

Как да не му счупиш главата на такъв "доктор", а кой може да каже дали си я е свършил както трябва, такава ни е държвата за това се гаврят, но като сме им в ръцете  Cry
Всичко се връща, рано или късно Peace

# 849
  • Мнения: 669
Е, с паролата вече стана.  Wink

# 850
  • Мнения: 615
Е, с паролата вече стана.  Wink

паролта, я имаше и преди, ама...  Joy

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 19:33 от tishoo

# 851
  • Мнения: 9 496
Да се отчета Laughing
Направих баница, и дори свърши Blush, но не я снимах, защото изобщо на фасон не я докарах..но пък на вкус  Yum

# 852
  • Мнения: 615
Добро утро!  Hug



Как сме тази сутрин? Аз чуствам леко напрежение от дясно, без болка  Crossing Arms

Да се отчета Laughing
Направих баница, и дори свърши Blush, но не я снимах, защото изобщо на фасон не я докарах..но пък на вкус  Yum


важното е, че на вкус е била хубава  Wink, като на Маги ли я прави ?

# 853
  • Мнения: 669
Тишо,само ягоди ли останаха?Сметаната си я изял.... Laughing

# 854
  • Мнения: 9 496

 като на Маги ли я прави ?

Не знам как я прави Маги Rolling Eyes
Като гледам твоите снимки-съставките същите без содата..

Общи условия

Активация на акаунт