Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 567
  • 442
  •   1
Отговори
# 390
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Цитат
Прощава на Брук, защото Брук никога не се е представяла за светица и непогрешима, защото знае че не прави нещата от злоба и лошотия.
Едва ли ТЕйлър е преспала с джеймс от злоба и лошотия?!    Shocked
Цитат
краси.мира, за какво криене и лъгане става въпрос, като при Брук всичко веднага излиза на яве..
Защото е принудена да си признава,а не е по собствено нейно желание...и за Хоуп,и за изневярата с Ник...и за много други...Ако някой не я сгащи,и тя е готова да си мълчи ...че и повече от 20 години,само и само да може да се сравнява с Тейлър!
А предложението за брак,което сте коментирали...ами Брук сама си го прави....после другите й били виновни...както винаги ,де....тя невинната овца.

Тя призна от чиста тъпотия Laughing
Стефани изигра голям номер на Тейлър със скриването на писмото и това е видно сега. Трябваше да я помоли да си каже на Рич овреме, той щеше да й прости и да си живеят живота спокойно до втората й кончина поне.
Брук не може да крие тайни, посто не й и в кръвта. Не минава много време и си признава, къде с добро, къде със зло. Колкото до приключението в леарната, тя няколко пъти беше на ръба да си признае, имаше случай и когато започна в присъствието на Ник, но той я спря. Обаче Тейлър така и не стигна до ръба да си признае.

Гледах вчерашния епизод и нямаше как да не сравня отново играта им - Тейлър присвиваше очи и си накланяше главата и изглеждаше по-скоро отегчена, отколкото виновна (дори това нещо не може да го изиграе както трябва), докато Брук пусна сълзи на огорчение, показа гняв. И още нещо - Стефка - когато направи една пулеща се физиономия ми заприлича на Ники Пънчев от "Пълна лудница" (там прави едни оцъклени погледи и върти глава Laughing).

Нещо кръжока "Бъди човек! Не оставяй приятел да умре девствен" сте лишени от чувство за хумор напоследък...да не говорим за непознаването на думата ирония  Crazy

И не е "приятел" а пациент  Laughing (енциклопедията нещо издиша )


Май и твоята издиша - Джеймс е колега и приятел на Тейлър като в последствие поиска да й стане пациент.

Карълайн не я запомних с нищо. Измислен образ, както каза някой.

Краси, Рич отива при Брук защото тя не го съди и го приема такъв какъвто е.
Цитат: А Тейлър е друг свят...дори и да се е идеализирала на моменти,тя така е възпитана,не приема лекото поведение и изневерите за нормални...и дори и сгрешила с Джеймс,за нея това не може да се сравнява с всички подлости ,направени от Брук.Въпрос на възпитание,ценности,гледна точка...кой както го разбира.
Тейлър наистина е от друг свят и той не е на истинските хора. Тя е възпитана да се ожени за пари за да следва и след това да забрави и да се прави на най-чистата душа и най-моралната newsm78

И отново опираме до това какво ще стори за да спаси брака си - нищо, защото Баба Стефка и каза да стои, а тя ще оправи всичко като говори с Рич. Винаги така е ставало. Винаги тя получава всичко на готово.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 23:11 от Miriel

# 391
  • Мнения: 781

Womanitka, беги да си гледаш детенцето и да оздравявате скорострелно!

Какво обидно виждате в поста, или пренебрегвате нарочно "да оздравявате скорострелно"?

# 392
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 497
zorizori, на теб какъв ти е точно проблема? Виждам, че си доста язвителна, чудя се само защо?..На теб целта ти е да се затрие темата или какво..?..Като предизвикваш и нарочно дразниш, какво друго ще постигнеш освен редовното метене от страна на модератор..и в крайна сметка ключ на темата..Виждам, че имаш "дълбоки любовни" отношения с WomanitKa..Знам и че можеш да ползваш ЛС-та...що не се обясните на лични?

# 393
  • Мнения: 781
Цитат
Хмм и ти защо си толкова убедена
Ами защото трябваше да забременее,за да признае на Рич,че е спала с Ник...И Сали да я попритисне малко...
И да повтарям ли пак всичките пъти,когато Стефка или някой друг я принуждават да си признава?
И че не е било по нейно собствено лично желание?! 

И аз нямам спомен да си е признавала нещо доброволно. Да припомням ли с какъв зор призна ва Рич, че баща на Хоуп е Дикън?

# 394
  • Мнения: 1 343

Womanitka, беги да си гледаш детенцето и да оздравявате скорострелно!

Какво обидно виждате в поста, или пренебрегвате нарочно "да оздравявате скорострелно"?


Аз не виждам обида в поста и благодаря на Джинджари. По скоро поста на зоризори е обиден но тя си е п....а явно по дефолт.
Детенце е добре за сега и е без Температура което ме изумява, но и съм благодарна че като почне да вдига не си играе удря почти 40.

# 395
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Като е толкова честна Тейлър защо поиска от Гранд да не казва, че се познават? Защо беше толкова сконфузена от появата на Данте Whistling Имаше закачка и със Сторм Thinking

# 396
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 497
Като е толкова честна Тейлър защо поиска от Гранд да не казва, че се познават? Защо беше толкова сконфузена от появата на Данте Whistling Имаше закачка и със Сторм Thinking

Карай бе..това са маловажни неща Grinning Wink..няма ли секс..няма престъпление.. Mr. Green

# 397
  • Мнения: 1 343
Като е толкова честна Тейлър защо поиска от Гранд да не казва, че се познават? Защо беше толкова сконфузена от появата на Данте Whistling Имаше закачка и със Сторм Thinking

Карай бе..това са маловажни неща Grinning Wink..няма ли секс..няма престъпление.. Mr. Green

Абсолютно Simple Smile Имам чуството че тук има големи проблеми със секса  newsm78 . Дори най - невинен коментар се приема за сексуална забележка.
А интересното е че Тейлър два пъти беше по бельо с чужд мъж и там нямаше според тях никакви намеци Simple Smile Както казваше един мой познат
1- път грешка 2-пъти съвпадение 3-ти път вече си е любов Simple Smile Чакам с нетърпение 3-я път Simple Smile

# 398
  • Мнения: 781
И преди казах и пак повтарям - Рич не обича нито едната нито другата. Как ще коментирате фразата: "Мислех, че тя /Тейлър/ е единствената жена, която винаги ме е обичала". /нищо не споменава за това, че той я обича/. После пък Брук "винаги го е разбирала" /пак нищо не казва за истински чувства към нея/. Тоя мъж си мисли, че света се върти около него. Жалко за Тейлър.

# 399
  • Мнения: 6 567
Izida , ето ти и продължението...

Нарочно ти махнах продължението, защото не отговаря на истината Simple Smile
Еххх имах си аз пък да отговаря на истината......нали все вие сте прави....и казвате истина,факти,събития...... newsm20 smile3529
WomanitKa както винаги интерпретираш казаното от друг така, че да има за какво да се заядеш.....преди известно време не говорихте ли точно вие, че Тейлър в Мароко сигурно е правила,това онова....с принц Омар newsm78......или сигурно пак не е истина.....а сега говориш, че е спала спокойно....от къде знаеш newsm78....че е спала спокойно и не е страдала за децата си и за мъжа си.Както винаги свободни интерпретации......на който каквото му се иска....или за каквото си мисли... Crossing ArmsНе можем да коментираме неща, които не са ни показали.....освен ако не си братовчетка на сценаристите....... Thinking

...

# 400
  • Мнения: 1 343
Защо не се цитира тогава моя пост отпреди. За разлика от някои аз не зациклям и приемам че няма доказателства за нещо в Мароко затова и писах
ДОКЪТО ТЕЙЛЪР СПИ СПОКОЙНО в мароко а не докато Тейлър се е...ше на поразия в Мароко. Нали виждаш разликата ?

# 401
  • Мнения: 6 567
В червено съм болднала това, което трябва да се чете и не е мое мнение това. Останалата част от поста на Берина не е важна.

П.С. Пояснението беше за Изида. Аз нямам проблем с Уоманитка

# 402
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
И преди казах и пак повтарям - Рич не обича нито едната нито другата. Как ще коментирате фразата: "Мислех, че тя /Тейлър/ е единствената жена, която винаги ме е обичала". /нищо не споменава за това, че той я обича/. После пък Брук "винаги го е разбирала" /пак нищо не казва за истински чувства към нея/. Тоя мъж си мисли, че света се върти около него. Жалко за Тейлър.

Аз коментирам фразата така: Тейлър е единствената жена, която е обичала само мен, не е гледала встрани, винаги честна и откровена.
По отношение на Брук: Брук винаги го е разбирала каквото и да сътвори, била му е опора (и при трите кончини на съпругите му Брук го е връщала към живота, винаги). Тя не го съди постоянно, нито търси негови грешки за да са квит (както направи нагло Тейлър) Peace

Само на мен ли ми направи странно впечатление една от рекламните снимки на Тейлър - тази с черното облекло. Определено излъчваше повече секс и съблазън отколкото благоприличие. Другата реклама, с костюма, беше добра.

# 403
  • Мнения: 1 218
... аз мога да подкрепя думите си с доказателства, така да се каже...

Ей тука вече можем истински да се посмеем  Laughing  Laughing Laughing

Ах, фен клуба не спира трафика на лични ...  ако имаше индикатор , брой ЛС в секунда бълван от отбор фенки , отдавна да беше изгорял Laughing

zorizori , страхотна, както винаги !   bouquet

Изида, хубаво е и ти а се научиш да си ползваш ЛС-то , когато имаш да казваш на някого нещо лично (в случая Зори ) Stop
Уж го владеете това ЛС - общуване , пък ...

Май и твоята издиша - Джеймс е колега и приятел на Тейлър като в последствие поиска да й стане пациент.

Иска ти се да издиша, ама ... ТЦ  Mr. Green

И аз нямам спомен да си е признавала нещо доброволно. Да припомням ли с какъв зор призна ва Рич, че баща на Хоуп е Дикън?

Е, ся  ... ти пък ... фен клуба отдавна е забравил и тази малка подробност  Laughing

Аз не виждам обида в поста и благодаря на Джинджари. По скоро поста на зоризори е обиден но тя си е п....а явно по дефолт.

Айде пак започнахме с обидите, когато не ни изнася нечий пост  Crazy   Типично за отбор фенки  Laughing
Някой от фен клуба приканяше за по-добър език на общуване, друг (пак от отбор фенки ) твърдеше, че имал чувствителни уши   Whistling

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 3 054
Нарочно оставих последните страници без намеса.
Илюстрират чудесно какво се случва, когато намесите персонални обръщения, квалификации и обобщения във фен-тема.
Дори няма да коментирам.
Няколко човека, видно не могат да контролират сърбежа на пръстите си, въпреки предупрежденията ми.
При следващата им проява, ще лиша "заболелите" от тази възможност.

Общи условия

Активация на акаунт