КГБ = Клуб на Готините Баби - 80 :)

  • 19 042
  • 447
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 362
            И на мен май няма да ми се отвори парашута това лято!Оперираха сватята спешно,че оня идиот дето го съдим и прави операция преди 8 месеца и сега вадят марли и конци забравени  от операцията!Та няма да може да  вземе децата и ние ще трябва да ги гледаме с дедито цяло лято.Отпуските са им малки пък и не им ги дават целите!Ама здраве да е и без море ще минем! Laughing Въпреки,че много ми се иска да отида .Най-добрата ми приятелка от една година живее в Шкорпиловци та да се видим ,ама.....каквото дойде това е!Може пък и да излезе някаква скрита резерва! Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 728
Янче,честита годишнина! Пожелавам ви от днес да започнат най-щастливите ви семейни години!Любов,разбирателство и уважение - до края на дните ви!

 
 Честит имен ден на Павел на гъбка! Честит имен ден на Павел на Шпунц!Да ви е честито и гордо името!Да сте здрави,щастливи и богати!



Честит рожден ден Мачо! Нека да се сбъдват мечтите ти и да не те напускат никога късмета и щастието!



Честит рожден ден на Ели на Фурийка и Фенчо!

Здраве,щастие и сбъднати мечти!

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 00:45 от Яжка

# 32
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Децата се прибраха и до сега разказваха.  Peace
Много са почернели , Краско е пораснал , снимки като ги качи Ани.  Grinning
Айде лягам , че в 8ч. ще дойде жената да ни прави педикюр и маникюр и
по-късно ще пиша.  Hug

# 33
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро!
От снощи не мога да публикувам.Оставих комп.включен през ноща,но тази сутрин всичко беше изчезнало,та наново писах.Сега пиша и не съм сигурна ,че писанието ми ще стигне до вас.
Много благодаря за хубавите поздрави и пожелания .
Танче,ще изпратя стихчето на Петя да и го чете майка й.Благодаря ти!
ЯНЧЕ,ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!
В младостта щастието има дъх на напъпили рози, в зрелостта - аромата на опияняващото червено вино, в старостта - тъгата и очарованието на кървавия залез на слънцето! Пожелавам ви заедно да усетите аромата на розите, да отпиете от виното и да изживеете залеза. Пожелавам ви любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания,за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да Ви дават спокойствие и подкрепа! Ако има нещо по-ценно от любовта, по-скъпо от щастието и по-важно от здравето, то нека бъде ваше! Сътворете вашата приказка!!!

bugi6 честит имен ден на зет ти.Жив и здрав да е и много да ви уважава и почита!

Гъбка,честит празник и на твойто мило.Само хубави неща да му се случват.

Шпунц,честит имен ден и на твоето момче!Пожелавам му здравето да е винаги до него, щастието да го съпътства на всяка крачка, любовта винаги да е под ръка, а късметът да го чака зад всеки ъгъл!

Петинка,честит имен ден !
Името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино,песни,танци,веселба и така до сутринта! Очите ти от щастие да греят, в сърцето ти любов да затрепти и всички птички на света да пеят, защото днес празнуваш ти.Пожелавам ти скорошно завръщане в България!

Фури,честит рожден ден на скъпото ти момиче!
! Всичко, което и желая е: здраве, защото е важно, щастие, защото е необходимо, любов, защото тя ще спаси света, упоритост, за да преследваш мечтите си, търпение, за да ги постигнеш и смелост, за да ги отстояваш докрай! Нека всяка твоя съкровена мечта се превърне в реалност.
Честит рожден ден и на Мачо!Бъди щастлива,обичана майка,и съпруга!
На всички лек и усмихнат ден!
    

# 34
  • Мнения: 1 988
Добро утро!


Зиче - брагодаря ти за темичката! Всяка е уникална по своему Hug Hug Hug

  Да благодаря за поздравите към Павел и от негово име Hug Hug

то мното празвуващи вчера бееее
Да са живи и здрави всички те и близките им !!!! Hug Hug
Янче,Ели на Фурийка,Мачо! Hug Hug Hug

Днес пак ще имам много работа- колегата излезе в отпуск и аз поемам и неговите задължения
Но ще се справя !!! Mr. Green Mr. Green

Приятен ден на всичкиии! Hug Hug Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета .
ЖАБЧЕ честити ти гости ,чакам снимки. Hug
Вчера дано не съм пропуснала да поздравя някого но нямах време и днес сигурно няма да имам ,а от утре започвам да водя Вики на тренировки от 10ч сутринта на открит басейн и ние със Здравко ще сме цял ден там .После като се върна ще трябва да готвя че и дядко си е тука ,тъй че програмата е пълна . Mr. Green

ДИДИЯ и ние сме така за почивка и дума да не става при нас вече към 10 г и повече не сме ходили на почивка ,но има по важни неща за които трябва да мислим и грижим .Морските да си изкарат добре да се върнат почернели и налудували се децата. Hug Hug

Хубав и прекрасен ден момичета. Hug Hug

# 36
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте!
Зиче,темата както винаги-СУПЕР!
За теб,мила,за труда и обичта ти към нас!
Заварих бурканчетата със сладко,изкъпах се и след час тръгвам за работа.
Гъбка,благодаря за кафето.Сядам на бързо да пия кафе и да потеглям.
Нека закуската да е от мен.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 728
    Добро утро момичета!Гъбче,благодаря за кафето!Мими,благодаря за закуската! И аз пия кафе сега с вас.
     Аз нямам допълнителна работа до утре и тези няколко дни съм се отдала на скиторене и посещения при хора,за които все не отделях време.Снощи се прибрах в късна доба и днес ще е същото.А от утре -няма мърдане...
    Все ме е страх да не съм пропуснала да поздравя някой празнуващ вчера.Нали съм малко склери и чета,чета,а после не помня.Та не се сърдете ако имам пропуски.
    Жабче,да намачкаш госта от Испания! Вероятно е почернял и пораснал.Ти ще тръгваш ли скоро?
    Аз излизам и ако не ме видите довечера на клона да стискате палци да хвана последния автобус в 23ч.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 188
Добро утро и от мен.

Благодаря за поздравите. Всички сте много мили. newsm51

Аз също няма да ходя на почивка. Поне за сега. Трябва да помагам на сина ми. Евентуално края на август или началото на септември.Ама не се оплаквам Grinning аз много много не обичам да ходя някъде, предпочитам да си седя в нас. Всички ми се чудят. Брат ми, снаха ми  и майка ми много често ходят по язовири и реки и непрекъснато ме карат да ходя с тях, ама пусто като не обичам.Децата като бяха по малки ходеха с тях ама аз не, незнам защо, за един ден да, ама за по дълго не..


и  ЗИЧЕ благодяря за хубава тема.   bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!
Вчера не можах от Бори да се вредя за компа, сега ще наваксам докато спи.
Не съм кафеджийка, но като прочетох че сте на кафенце, изчетох ви, направих си едно безкофеиново и пак съм тук.
Днес ще пържа тиквички/на тава разбира се/ от Стефановата реколта и ще сготвя мусака, това ми са задачите в кухнята.

ФУРИЙЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НА ЕЛИ,
СТИГА Е ЧЕЛА УЧЕБНИЦИТЕ ДЕБЕЛИ,
ДА ГИ ЗАКЛЮЧИ ВЪВ СКРИНА,
ЗА СЛЕДВАЩАТА УЧЕБНА ГОДИНА,
ВАКАНЦИЯТА И ЗА НЕЯ ПРИСТИГА,
И ЗАКАЧЛИВО И НАМИГА!
НЕКА ЗЛАТНОТО ВИ МОМИЧЕ,
ВЕСЕЛО КРАЙ БРЕГА ДА ТИЧА,
ВЛЮБЕНО, УМНО, КРАСИВО,
БЕЗКРАЙНО ДА Е ЩАСТЛИВО,
ДА СЕ КЪПЕ НЕ САМО В МОРЕТО,
А В МОРЕ ОТ ЛЮБОВ ДА И ПЛУВА СЪРЦЕТО!
                       ЕЛИ, ФУРИЙЧЕ, ВАСКО,
                       ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
                       НАЗДРАВЕ!

 

newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm59 nbirthday bdbaloni


МАЧО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА,
БЪДИ ЗДРАВА, БОГ ДА ТЕ ДАРИ СЪС СИЛА,
БОДРО, СМЕЛО ДА ВЪРВИШ НАПРЕД,
С МНОГО ХЪС И ОЩЕ ПОВЕЧЕ КЪСМЕТ,
ДА СИ ОБИЧАНА, УХАЖВАНА, ЩАСТЛИВА,
ЧЕ ЛЮБОВТА ПРАВИ ЖЕНАТА ОЩЕ ПО-КРАСИВА!
                                       НАЗДРАВЕ!

 

newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59 nbirthday bdbaloni

 


# 40
  • Мнения: 7 362

            Привет и от мен!При нас нищо ново  Laughing като ги няма половината деца и къщата ни празна и тиха та чак нервата ме хваща!Като съм свикнала на шум и детски крясъци сега  "оглушавам"! Люби и той ходи и търси "Дуди"  Laughing Вчера гледа филмче за Спайдермен и ние го питаме "кой е това" очаквайки да ни каже "Спайдърмен"!Да ,ама той вика "Ран" защото Ран има костюм на Спайдърмен и по цял ден ходи с него! Joy Joy Joy
           Лек и спокоен ден ви желая!

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Много дни не можах изобщо да вляза в интернет.
Сега се обаждам, а ще чета и наваксвам в крачка!
На патерици честито на всички именници и рожденици,
и на всички, празнували по разни поводи!
Шпунц, благодаря, че си се сетила за рождения ден на моето момиче Ма4о  Hug
Да ти е жив и здрав и твоя Павел!
Благодаря и на всички за хубавите пожелания!
Аз направих тортата "Мюсли" и ви черпя с нея
за рождения ден на Мая и за именния ден на снаха ми Павлина

Засега пожелавам на всички хубав ден и лека седмица.
Ще се постарая да се включа по-активно през следващите дни.
Зиче, благодаря за хубавата тема -
както винаги - на ниво!
Много ме разчувства стихотворението - молбата към света.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 11:27 от Georgena

# 42
  • София
  • Мнения: 98
ЗИЧЕ,БЛАГОДАРЯ ЗА СТРАХОТНАТА ТЕМИЧКА  Hug
Къде го намери тоя бебешок в тигана Joy

Дуня, честит рожден ден на Ели, да расте здрава и щастлива  bouquet
http://vbox7.com/play:8d0c5c01   hahaha
И още едно смешно поздравче Peace
http://vbox7.com/play:dd876ab7&al=&vid=867072
две Joy
http://vbox7.com/play:bf572116&al=&vid=408140
Честит рожден ден и на Мачо Simple Smile

Само искам да поясня,че Ели е на Фурийчето а не на Дуня
И аз отивам в ъгъла Sick
Фурийче, честит ден ден на Ели  bouquet
Жабче, да покажеш снимки преди да тръгнеш Peace Hug

Георгена, тортата е страхотна, поздравления smile3501
Зиче, да се топнеш и ти Peace
Нещо подобно на това, което ти беше пуснала
http://vbox7.com/play:aca9ffb9
Приятен ден на всички Rolling Eyes
http://vbox7.com/play:ac5e830a&al=&vid=2171  Laughing

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 13:23 от margita

# 43
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добър ден и от мен.

Благодаря на всички за поздравите.Нека пожеланията Ви се връщат стократно.Чакам Ели да се прибере и ще и покажа поздравите.
Имам проблем с интернета.Направо е- тука има-тука няма.Обаждах се и на операторите,та дано вече всичко е наред.Иначе имам неограничен достъп JoyТо ти трябва една отпуска,да се свържеш с БТК център Joy

Габка,няма ли да идваш на рокфеста newsm78.?
Града от днес още се оживи.За бръмченето и рева на моторите-нямам думи.
Жабче,честити ти гости.Нагушкай Краско Hug.

Лек и приятен ден на всички. Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 7 362
                     Жабче, честити гости !!! Снимкиииииии  newsm44 newsm44 newsm44         и с к а м е !!!

Общи условия

Активация на акаунт