КГБ = Клуб на Готините Баби - 80 :)

  • 19 138
  • 447
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Снощи бяхме на концерта на Майкъл Болтън  Crazy Crazy Crazy
Страхотен концерт направи този човек! Бяхме във ВИП зоната най-отпред на втория ред и всичко виждахме и чувахме....И той и оркестъра ни бяха стршно интересни....
Много пречистващ за нас концерт беше....Че с тая чалга дето ни е заляла  ooooh! Ама какво да се прави....Такъв ни е манталитета....



Жабче,много хубави снимки...Краско ми стана много смешен,че в началото е като сиренце бял и постепенно става все по-черен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сладури са с мама...А голямия Краско един щастлив,щастлив  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

А аквариума е страхотен...Била съм там,та знам за какво иде реч....


На всички много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 98
Мастерче, тя и мойта щерка беше там на първия ред най в ляво, той все там пееше, направила е един куп снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13271979

# 77
  • Мнения: 5 001
Марги,все за тебе се сещах..след като влязохме в залата  Hug Hug Hug Hug  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 78
  • Видин
  • Мнения: 961
Мастрече, блазя ти! Grinning
Много го харесвам този певец.Има много секси глас!Сигурна съм, че е било страхотно изживяване! Hug

Марги, още снимки да покаже щерка ти Peace

# 79
  • Мнения: 5 001
Мастрече, блазя ти! Grinning
Много го харесвам този певец.Има много секси глас!Сигурна съм, че е било страхотно изживяване! Hug

Много интелигентно поднесен концерт с вкус...Има много магнетично излъчване на сцената,скромен човек но така завладява публиката....Абе....какво да говоря....

# 80
  • София
  • Мнения: 98
Ама що не се обади, който и да попиташ знае къде сме, то и заради нас закъсня половин час, че връзката със следачите изчезна, та пускаха нова, та имаше време да пием примерно по едно чайче  Party
Жаки ето още малко Heart Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13273327
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13273347
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13273365
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379416&pid=13273386
Някои не са на фокус, ама още се учи  Peace
ето и по професионални
http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12300&galid=28442

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 11:37 от margita

# 81
  • Мнения: 5 001
Ама що не се обади, който и да попиташ знае къде сме, то и заради нас закъсня половин час, че връзката със следачите изчезна, та пускаха нова, та имаше време да пием примерно по едно чайче  Party
Жаки ето още малко Heart Eyes
Ами защото знам,че човек като е на работа всичко е под напрежение и не е добре да го занимават с глупости  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пък и нас ни нападнаха музикантите да се видим,да си кажем по три-четири думи и то времето мина  Laughing Laughing Laughing Laughing

Та затова....

# 82
  • Мнения: 1 558
Привет, момичета!

Първото юлско утро - моите младежи посрещнаха изгрева на слънцето.
Аз естествено го проспах, но нали стоя все до 3-4 часа, после е най-сладкия ми сън  Mr. Green

Завиждам ви за концерта на Майкъл Болтън  Blush
Ето ви една негова песен от мой много любим филм

Приятен слънчев ден!

# 83
  • Мнения: 7 473
              Малееее,как трещи и гърми на вън!Нали скоро не е валяло,та сякаш небето се е продънило такъв силен дъжд вали!
             Ей, и ние с Люби дремем на компа,че в това време няма как да се излиза!!! LaughingПри вас явно е добро времето,че сте зачезнали! Laughing Дано на морето е добре,че малчовците искат плаж и море! Laughing

# 84
  • Мнения: 2 025
Дидиа  -  при нас е горещоо- слънцето  днес яко напича

Фурийче - мерси за поздрава!
Размечтах се пак за концерта Embarassed Embarassed Embarassed

Жабче - разгледах снимките и се чудя как не си тръгнала още за там Grinning Grinning
Като гледам     големия Краско ,колко е щастлив от гостите, си го представям пък колко ще се зарадва на тебе ! Hug Hug Hug

Още малко остана до  края на работното време.
След две поредни вечери гости  и на гости  днес добре,че имах работа,та не можа да ми се доспи.
А едно времееее- по цели нощи не сме лягали и после на работа - ама аз за това сутринта написах - А бяхме младиииии Grinning Grinning Grinning

# 85
  • Мнения: 7 473
          Гъбче,аз вече дремя пред ТВ-то.Гледам турските сапунки! Laughing Успях и Люби да приспя,та сега отмарям! Laughing

# 86
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Днес ви изчетох на работа и исках да пиша,но кой знае защо не можа да ми се отвори "отговори" - ни отгоре,ни отдоле! Дали нета беше нещо слаб,че и без това доста бавно отваряше  newsm78
Вчера ходих да си занеса внучето до Русе,пообиколихме магазините и като се върнах се хванахме да вадим лука.После салата,вечеря и бях толкова капнала,че дори не седнах пред комп!
Жабче,завидях благородно на Ани - до такива красоти се е докоснала! А Краско е станал като че ли още по-чаровен - особено засмян и с тия трапчинки....да го намачка човек!За Краско-старши няма да казвам колко щастие излъчва лицето му!
Тук цял ден е горещо.Аз излязох тази сутрин с блуза с къс ръкав,че ми се стори хладновато и направо се сварих!
Фурийче,блазе ти,че слушаш концертите (при това безплатно!)То сигурно ти е омръзнала гюролтията и навалицата,ама на мен така ми се струва - че е интересно!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Прибрахме се от плажа още одеве но докато изпера мокрите хавлии и бански ,сготвих ,Здравко заспа по път и още спи така се измори ,а аз се разглобих няма одържане  Joy Joy Сложих му спасителна жилетка за всеки случай ,че една секунда невнимание и ще е в басейна Mr. Green
В момента пече слънце ,гърми яко ,и почва да вали  ooooh! каква интерасна комбинация е направо тази природа се обърка и тя ... ooooh!
ИЗЧЕЗВАМ ,ЧЕ ДИВЧО СЕ СЪБУДИ А НЕ Е ЯЛ НА ОБЯД ,ЧЕ ЗАСПА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
Да се разпиша и аз в новата тема.
Зиче както винаги си номер едно.

Кога ти остава време и за нас.
Жабче всички са много хубави на снимките.
Най щастлив ми изглежда старши Краси.
Момичета при нас е адска жега.

# 89
  • София
  • Мнения: 16 203
Мони, завиждам ти за адската жега.
В София вали силен дъжд и е доста хладно.
Аз все още си ходя с есенното сако, но доста  жени по потничета се свиваха в рейса.
УФ, няма ли край този дъжд и влага.

Общи условия

Активация на акаунт