ПЕРЛА-турски сериал по БТВ 3 тема

  • 68 769
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 487
Да питам и аз нещо в бяло: тая Шереф ще се промени ли да обърне "добрия тон"?

# 421
  • Варна
  • Мнения: 956

Само не разбрах защо Шереф тръгна да следи мъжа си и да разпитва за него newsm78 Явно нещо я усъмни,но какво? Той човечеца нищо не е направил Thinking Явно шестото  чувство се е обадило Whistling

A-a-a, каза й нещо в смисъл - дали предпочита мъж, който е влюбен в друга жена и на нея й се смени физиономията веднага  Twisted Evil Затова тръгна да го следи  Peace

# 422
  • Мнения: 1 558
Да питам и аз нещо в бяло: тая Шереф ще се промени ли да обърне "добрия тон"?

ББ Да,дори ще бъдат близки с Инджи Peace

# 423
  • Варна
  • Мнения: 5 552
А после какво театро му спретна. Ох умирам. Ела ме разтрий. Ама като му дадоха физиономията, докато е разтриваше хич не му се искаше на човека да се занимава с нея.

# 424
  • Мнения: 13 512
Да питам и аз нещо в бяло: тая Шереф ще се промени ли да обърне "добрия тон"?

ББ Да,дори ще бъдат близки с Инджи Peace
Е, добра никога няма да стане, но ще се промени към Инджи, след като тя единсстевено застайна на нейна страна, когато имаше "връзка" с адвоката на фирмата.

# 425
  • Мнения: 1 558

Само не разбрах защо Шереф тръгна да следи мъжа си и да разпитва за него newsm78 Явно нещо я усъмни,но какво? Той човечеца нищо не е направил Thinking Явно шестото  чувство се е обадило Whistling

A-a-a, каза й нещо в смисъл - дали предпочита мъж, който е влюбен в друга жена и на нея й се смени физиономията веднага  Twisted Evil Затова тръгна да го следи  Peace

Това съм  го пропуснала Peace Спомням си,че и възрази няколко пъти и си помислих,че това е причината.Толкова е свикнала всички да и мълчат,че когато някой и отговори и започва да буди подозрение #Crazy

# 426
  • Мнения: 487
Да не повярваш! Simple Smile
Много благодаря за инфото! Hug

# 427
  • Мнения: 1 558
Да питам и аз нещо в бяло: тая Шереф ще се промени ли да обърне "добрия тон"?

ББ Да,дори ще бъдат близки с Инджи Peace
Е, добра никога няма да стане, но ще се промени към Инджи, след като тя единсстевено застайна на нейна страна, когато имаше "връзка" с адвоката на фирмата.

Това е съвсем нормално.Какъв вълк ще бъде,ако си смени нрава! Whistling

# 428
  • Мнения: 13 512
Да питам и аз нещо в бяло: тая Шереф ще се промени ли да обърне "добрия тон"?

ББ Да,дори ще бъдат близки с Инджи Peace
Е, добра никога няма да стане, но ще се промени към Инджи, след като тя единсстевено застайна на нейна страна, когато имаше "връзка" с адвоката на фирмата.

Това е съвсем нормално.Какъв вълк ще бъде,ако си смени нрава! Whistling
ббАбе онова бабе- жената на Фикри и дойде от хак, ама Шерифе ханум и нея успя да я разконспирира, изобличи и разкара. Едно не може да и се отрече- фактор е в  запазването на фамилията заедно

# 429
  • Мнения: 13 512
май взеха да преобладават постовете с бели букви:-)

# 430
  • Перник
  • Мнения: 396
май взеха да преобладават постовете с бели букви:-)

Когато имам възможност, чета темите и за трите турски сериала. Постовете с ББ са доста и в трите. Обичам ББ Heart Eyes

# 431
  • Мнения: 1 558
Кой беше Фикри? newsm78

# 432
  • Варна
  • Мнения: 5 552
Дядото. Той е Мехмед Фикри.

# 433
  • Перник
  • Мнения: 396

Дядото newsm78 не беше ли Мехмед Фикри Rolling Eyes

# 434
  • Мнения: 1 558
Дядото. Той е Мехмед Фикри.

 newsm78 Жена му нали е починала newsm78

Общи условия

Активация на акаунт