Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 6

  • 220 219
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 311
Нещо не ми стиска да ги пробвам тия тампони с мед...Ама то човек като е отчаян прави глупости.
Според мен алтернативния метод може да бъде хомеопатия!  Peace

# 16
  • Мнения: 4 546
аз съм пробвала преди време и имаха ефект, но това беше преди години, още не бяха станали хронични. това с медът и содата е народна медицина и ан доста места в нета срещнах, че е доста ефективен метод. също при лечение на гъбички в устата.
неприятни реакции долу не съм имала, освен дето медът е лепкав и много цапа.  Simple Smile а аз си правих тампон от марля. в стерилна марля слагам едно топче от сместта и си правя тампон, една част от марляат да виси навън. така се слага повече количество.

# 17
  • София
  • Мнения: 964
 Simple Smile Здравейте!  Искам да Ви попитам при вас освен течение има ли някакви др.симптоми?
 
 Питам защото, при мен има парене,смъдене, сърбежи - изобщо всякакъв дискомфорт -но течение нямам ?
 
 Според последната микробиология - уж е нормална бактериална флора , Кандида - ( -) отр. , а симптомите ме измъчват вече 4 год.??? 
           За всичкото това време съм приложила лечения всякакви - антибиотици , противогъбични, глобули, кремове, имуностимуланти - но ефект никакъв - симптомите си остават и не се повлияват от нищо......

# 18
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Кога ти е последното изследване,да не би да имаш бактерии,аз като имах,нямаше течение,а само сърбеж и парене.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 311
Simple Smile Здравейте!  Искам да Ви попитам при вас освен течение има ли някакви др.симптоми?
 
 Питам защото, при мен има парене,смъдене, сърбежи - изобщо всякакъв дискомфорт -но течение нямам ?
 
 Според последната микробиология - уж е нормална бактериална флора , Кандида - ( -) отр. , а симптомите ме измъчват вече 4 год.??? 
           За всичкото това време съм приложила лечения всякакви - антибиотици , противогъбични, глобули, кремове, имуностимуланти - но ефект никакъв - симптомите си остават и не се повлияват от нищо......
Какво бельо използваш,да не би то да те дразни?

# 20
  • Мнения: X
Simple Smile Здравейте!  Искам да Ви попитам при вас освен течение има ли някакви др.симптоми?
 
 Питам защото, при мен има парене,смъдене, сърбежи - изобщо всякакъв дискомфорт -но течение нямам ?
 
 Според последната микробиология - уж е нормална бактериална флора , Кандида - ( -) отр. , а симптомите ме измъчват вече 4 год.??? 
           За всичкото това време съм приложила лечения всякакви - антибиотици , противогъбични, глобули, кремове, имуностимуланти - но ефект никакъв - симптомите си остават и не се повлияват от нищо......
Пробвай с меда и содата и промивките с бял равнец и лайка, мен само те ми облекчават тези проблеми.Може и само с промивки ако не ти харесва идеята за мед и сода Simple Smile Ако не ти помогнат мисля няма да ти навредят.

# 21
  • София
  • Мнения: 964
     Последната  МБ беше на 18 .VІ. - р-та е този ,за който вече споменах.

    Що се отнася до бельото - от много години нося само памучно ,а и поддържам безупречна хигиена - така,че не знам........  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 546
да не би да е някаква алергия - от презервативи или от интимният шампоан, или пък от праха за пране  Thinking лекарят ти какво казва?

# 23
  • София
  • Мнения: 964
      По обясними причини -при тези симптоми полов живот почти нямам никакъв , интимни шампоани за измиване съм ползувала всякакви - Лактоцид, Флоражин, Себа мед - положението не се влияе от тях.....
       За 4 г. съм сменила сигурно поне 30 гинеколози - отначало уж усещанията били от бактериален колпит , сега УЖ - бактерии и гъби нямало , вече и аз не знам на кого и на какво да вярвам ??? newsm78

      Освен изследването да е грешно и да не  е "уловило " бактериите и гъбите - за друго не се сещам? newsm78

# 24
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Може да е някаква алергия от прах за пране или към интимните шампоани,моя съвет пробвай да се миеш само с вода и да переш белъото на ръка и добре да го изплакваш.

# 25
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
Попаднах на темата,търсейки отговор що е това candida nonalbicans.
Току що си взех изследването,а лекарката ми е в отпуска.Но и мисля да не ходя втори път при нея,че още преди да е излязло изследването ми изписа една камара лекарства.
На това велико изследване не пише нищо друго,освен споменатата кандида.Нито на какво е резистентна,нито антибиограма има попълнена.
Не,че и аз разбирам нещо от такива изследвания,но като дадох 24лв. се надявах поне да е написано нещо. Laughing
Та ако някой знае,би ли споделил какво е candida nonalbicans.

# 26
  • Мнения: 1 196
Цитат
Освен най-често срещаният подвид на Кандида - Кандида албиканс, в някои резистентни случаи при културелно изследване се доказват т. нар. non candida albicans видове, които са устойчиви на стандартното лечение. В тези случаи трябва да бъде приложено лечение с конкретни препарати.

Ето това открих.Значи,правилно не съм купила лекарствата,които ми изписаха,защото трябват конкретни за този вид кандида! Peace

# 27
  • Мнения: 4 546
може ли линк към материалите, които си намерила?

# 28
  • Мнения: 1 196
herelina ,към края на статията в точката за Лечение е споменато за ноналбиканс.
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1420148380

# 29
  • София
  • Мнения: 1 311
herelina ,към края на статията в точката за Лечение е споменато за ноналбиканс.
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1420148380
Трябва пак да отидеш на лекар с вече готовите изследвания и да ти предпишат нещо !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт