На море в Турция - all inclusive, тема 7

  • 66 096
  • 436
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 537

Прекрасно е .....морето, плажъT, комплексът , храната, персонала, времето .... атмосферата ....Наслаждавайте се на страхотна почивка  Wink Peace

ps: Миналата годuнa имаше u много българи ...т.е. инфото ми е от October 2008


bz, Какви бяха температурите през октомври? Става ли за плаж?

# 406
  • Мнения: 515
А познатите ми от София се притесняват да пазаруват лири от чеиндж-бюра,понеже било много рисковано Rolling Eyes newsm78


И нас така ни наплашиха и сега немога да убедя милото да купим повече, и май ще ходим с малко лири и повече евро   Thinking а като купувате валути от чейндж бюра, издава ли се някаква бележка за това че сте купили, понеже на мен нищо не ми дадоха  Crazy

# 407
  • Мнения: 728
Здравейте, след доста чудене и перипетии резервирах хотел в Алания, Saphir Hotel4 звезди. Имаше едно добро мнение за него от една съфорумка. Има ли някой друг, който да знае нещо за този хотел?
Пътуваме на 27.09. от Варна. Офертата ни е от тези със 7 нощувки. За два дни за две от датите местата свършиха. Та се бях притеснила доста и на бързо резервирах, дано не съм сбъркала.  Praynig

# 408
  • Мнения: 520
Venus Doom,благодаря ти!Горе-долу се ориентирах вече от линковете!Ние също сериозно се замисляме да посрещнем Нова година в Турция!Знаеш ли кога излизат новите оферти?

krasykm06,вече от няколко места чувам страхотни отзиви за този хотел!Със сигурност няма да съжалявате!Приятна почивка!


VIKI_I,по принцип трябва да се издава касова бележка,но повечето чейнч бюра сменят на черно и не го правят!Точно там се крие и опасността,защото могат да ти пробутат фалшиви банкноти,а без документ не можеш да докажеш,че си ги взела от там.

# 409
  • Мнения: 418
bz, Какви бяха температурите през октомври? Става ли за плаж?


Беше идеално ...до обяд(12) беше около 25-26, после се вдигнаи до 30-32 и така до към 5 часа. Идеално време за Аntalya, според мен  Wink, е от 10 септември нататъка, до към 5-10 октомври ...  Peace

# 410
  • Мнения: 256
Venus Doom,благодаря ти!Горе-долу се ориентирах вече от линковете!Ние също сериозно се замисляме да посрещнем Нова година в Турция!Знаеш ли кога излизат новите оферти?
Не съм убедена кога ще ги изкарат тази година (надявам се заради кризата и слабия летен сезон да ги пуснат по-скоро) иначе със сигурност ще има ранни записвания, които миналата година бяха май до към средата или края на ноември. Най-добре ще е да си спретнем една отделна темичка като му дойде времето  santa2

# 411
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 109
Привет сладурки   bouquet
Да попитам тези, които са ходили в Мармарис - заслужава ли си? Ние заминаваме в неделя и ще сме в х-л Pineta Park Deluxe 4* на база All - ще съм благодарна, за някои и др отзив относно хотела.  Hug

# 412
  • Мнения: 520
Venus Doom,благодаря ти!Горе-долу се ориентирах вече от линковете!Ние също сериозно се замисляме да посрещнем Нова година в Турция!Знаеш ли кога излизат новите оферти?
Не съм убедена кога ще ги изкарат тази година (надявам се заради кризата и слабия летен сезон да ги пуснат по-скоро) иначе със сигурност ще има ранни записвания, които миналата година бяха май до към средата или края на ноември. Най-добре ще е да си спретнем една отделна темичка като му дойде времето  santa2

Напълно съм съгласна за темичката!Дано да е по-скоро!В сайта на Алфатур вече са изкарали няколко новогодишни оферти,но не и за Турция!

# 413
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Няма нужда от отделна тема  Peace

тук темите преливат плавно от новогодишни към летни оферти и обратно  Wink

# 414
  • Мнения: 520
Момичета,днес научих,че офертите на Алфатур за Нова година щяли да излезнат през октомври и ще бъдат само за Анталия,понеже хотелите в Мармарис,Бодрум и Кушадасъ били затворени по това време на годината!

# 415
  • Мнения: 728
Момичета,днес научих,че офертите на Алфатур за Нова година щяли да излезнат през октомври и ще бъдат само за Анталия,понеже хотелите в Мармарис,Бодрум и Кушадасъ били затворени по това време на годината!

За Кушадасъ има вече новогодишни оферти. Не от Алфатур.
Ето: http://www.arkaintour.com/index.php?option=com_content&view= … =52&Itemid=66

# 416
  • Мнения: 515
Окочателно днеска купих евро и долари, останахме си само с 100 турки лири  Crazy ще ходим с три валути  Laughing сега оправям багажа, немога да ви кажа какъв кеф ми е  Party Party Party  Заминаваме на 4ти , но ще минем през Пловдив да оствим кучето при  баба му да  го гледка докато ни няма  Laughing

# 417
  • Мнения: 573
Предварително се извинявам, но нямам време да преглеждам темите назад, а виждам, че на първа страница тазгодишните коментари не са актуализирани. Моля ви, препоръчайте ми нещо за Кушадасъ, евтино и добро, с коя агенция сте резервирали. Много благодаря!

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Ние резервирахме за 2-ра поредна година за хотел Фестивал в Кушадасъ  Simple Smile  Фирмата е Он Травел... а цената беше към 850лв. за двама All inclusive. Можеш да поразгледаш офертите им, още повече, че сега има и много намаления.

# 419
  • Мнения: 573
Passion, благодаря за бързия отговор. В момента е 380 лв. на човек, с автобус, но места май няма.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 15:44 от kaigi

Общи условия

Активация на акаунт