Бързо времето лети, през ДЕКЕМВРИ мама ще си ти

  • 12 634
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Аз също съм нова. Моля за извинение ако имам някъде правописни грешки, защото съм свикнала да пиша на латиница... Предварително Ви благодаря.
Аз също съм бременна и чакам детето си през декември. В 16 седмица съм. Ще се радвам ако ми пишете все пак имаме обща тема  Wink
Моля Ви, каже те ми как мога и аз да се запише при бременните през декември. Това ми е първа бременност и съм на 21г..

# 271
  • Мнения: 1 745
Колибри,все едно четох моя разказ за раждането,с изключение на ВИП-а!Бях си в обикновена стая!   bouquet

# 272
  • Мнения: 41
Момичета хрумна ми случайно заглавице за новата темичка- лятно слънчице пече а през декември всяка с бебче във ръце надявам се да ви хареса  Hug

# 273
  • Мнения: 1 391
Ета, Дарин е много хубаво име! Да ти бъде ДАР!  Hug Grinning  Heart Eyes Peace Трябваше да ни поизмъчиш малко да познаем, но нямаш време че заминаваш нали?! хмммм хихи - нищо другите да дерзаят!

Желая ти пълно отпускане и свобода в планината! Да върнеш Вярата и Силата! Да се отпуснеш и насладиш на природата!  Hug  bouquet

Поздравления за смяната на доктора! Само така - следвай сърцето си!  Heart Eyes

pebs , и ти ли беше при Ковачева - много ми е мил спомена! ВСичко си беше перфектно!

limonkata , добре си ни дошла!

She_R , Кефиш!  Peace Почвам да гадая!!! ВЯРА!?!?!?  newsm78 - това ми е символа на кръста!

Портман, Петя, днес се надявах да дойдете на спорт, но ви нямаше. В петък също ще има от 13 до 14ч. Аз ходя понеделник, сряда и петък по това време. Днес беше много хубаво за мен. Музиката беше вълшебна - направо се потопих в друг свят - някак измедитирах  Grinning

# 274
  • Мнения: 1 745
Колибри,тя ми се падна по случайност!Аз не си избирах екип,те дойдоха от Патологията-тя и д-р Петров!Много бях очарована и от двамата! Peace

# 275
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Аз също съм нова. Моля за извинение ако имам някъде правописни грешки, защото съм свикнала да пиша на латиница... Предварително Ви благодаря.
Аз също съм бременна и чакам детето си през декември. В 16 седмица съм. Ще се радвам ако ми пишете все пак имаме обща тема  Wink
Моля Ви, каже те ми как мога и аз да се запише при бременните през декември. Това ми е първа бременност и съм на 21г..

# 276
  • Мнения: 96
Ихаааа, пак загадка.... smile3508

Нека има главоблъсканици, та да не затъпея съвсем Laughing
Я да видииииииим: Аз знам, че символа на кръста е грцката буква Тау. Ама богиня с Т newsm78 Надали е Темида Rolling Eyes
Пък за справедливостта - тя Астрея е богинята на справедливостта..., ама то ставаше въпрос за буквата, а не за богинята, нали?
Леле, She_R, ще ни поизмъчиш - браво, браво, много ми е приятно да се главоблъскам.

Продължавам да мисляяяя smile3506

# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Тъй , тъй на добър път си.... Peace

# 278
  • Мнения: 1 391
Тъй , тъй на добър път си.... Peace

значи аз се издъних с моята ВЯРА

Та значи първата буква да не е "Т"?


ама то само за първата буква ли става въпрос!!!?
лелееей, бетер и от стани богат  Laughing
Давай жокери за другите букви също, а и за името - или ще ни въртииииш баааавно на шиш!

# 279
  • Мнения: 1 391
Колибри,тя ми се падна по случайност!Аз не си избирах екип,те дойдоха от Патологията-тя и д-р Петров!Много бях очарована и от двамата! Peace

направо си извадила късмет с тази докторка! Наистина е СЛЪНЦЕ!  Grinning

# 280
  • Мнения: 188
Слушай She_R от половин час чета за символиката на буквите и така и не я намерих тая буква.Дай още някой жокерче

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Познахте първата буква-Т  bouquet (http://www.astrohoroscope.info/imeto1.php)
Ласи, водиш с една точка Laughing
Втори жокер- тази гръцка богиня е майка на гръцки бог на слънцето..... Whistling

# 282
# 283
  • Мнения: 188
Тея -Хелиос  бог на слънцето. Син на титаните Хиперион и Тея.Този жокер беше много силен просто

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 618
 smile3501 smile3501

Много го харесвам това име и искам момиченцееее Heart Eyes Blush

Общи условия

Активация на акаунт