Ла Лече Лига срещи в СЛИВЕН

  • 11 268
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 731
Здравейте  Simple Smile
Мисля, че е време и в Сливен да започнем да провеждаме кърмачески срещи. На тези срещи можем да обсъждаме всичко свързано с кърменето - ползите от майчината кърма, подготовката за кърмене, живота с бебето, хода на кърменето, захранване, отбиване.
Срещите са идеална възможност да споделите опит и мнение, както и да потърсите съвет за трудностите, които сте срещнали, било ли е възможно да се избегнат и как сте ги преодолели, както и всякакви въпроси, които може да има в тази връзка.

За това каня всички, които се интересуват - бремени, майки с бебета или деца да заповядат на 06.07. от 18 часа на входа на Градската градина.

Моля, който има желание да дойде да се запише в темата!

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:32 от Else

# 1
  • Мнения: 289
Ето ме, тук съм. Ще дойдем с моя малък мъж. Peace(Нищо, че скоро ще правим месец откакто не се кърмим.)

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 13:31 от miss pretencia

# 2
  • Мнения: 20
И аз ще съм на линия  newsm68 нали съм и мама на кърмаче  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 731
Радвам се, че ще ви видя  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 80
И ние сме там! Пишете ни!

# 5
  • Мнения: 731
honda_vti, записвам те Simple Smile

# 6
  • Мнения: 80
Искам да поканя още майки да присъстват, но не познавам нито една, която да кърми. Само една бременна приятелка имам, ако успея да се свържа с нея ще я поканя.  Hug

# 7
  • Мнения: 731
Всички, които се интересуват от кърменето са добре дошли. За бремените може да бъде особено полезно  Peace

# 8
  • Мнения: 9
е как може, когато съм на рожден ден  Twisted Evil (който беше в градската, а го изместиха на друго място)
искам а не мога да дойда  Sad

# 9
  • Мнения: 80
Как ще се познаем?  Grinning

# 10
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета
От името на Елзе да драсна два реда: Ако вали около 17.30 - 17.45 часа срещата ще се отложи за друг ден. Елзе ще пише допълнително за кога. Все пак се надявам да не вали. Peace

# 11
  • Мнения: 289
Всъщност коригирам се: Ако ви е удобно, можете да дойдете в бай Мустан.

# 12
  • Мнения: 80
Ние не успяхме в 6 да отидем на Мустан, минахме оттам в 6:30, но не видяхме майки с колички.  Sad 
Ние и не познаваме никой, другия път ще искаме повече инфо, за да ви познаем.

# 13
  • Мнения: 9
е имаше ли среща, айде пак !

# 14
  • Мнения: 289
Ще има Peace. Else ще каже кога ще бъде.
Всъщност аз отидох в градската, тъй като не валеше и намерих Елзе там. Много гадно стана с този дъжд. Дано следващия път всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт