Ла Лече Лига срещи в СЛИВЕН

  • 11 269
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
И ние ще се включим най- вероятно, дано да не е много горещо.  Hug

# 31
  • Мнения: 731
Поръчала съм леки облаци за да бъде по-приятно  Grinning А и по главната няма да спираме само я пресичаме и отиваме на сянка в градската градина  Peace

# 32
  • Мнения: 80
Нали тази година за световната седмица на кърменето една от темите беше "Кърмене в извънредни ситуации", та реших да споделя 2 наши такива приключения. Първото беше, когато Краси беше на 2 месеца и се наложи да лежим 10 дни в детското отделение. Хигиената там беше много лоша, не ми се описва. Радвам се, че детето беше само на кърма, дори вода не съм му давала, защото като гледах майките на другите бебета как им правеха млякото, няма нито къде да се изварят шишетата, хлебарките лазят по всичкия ни багаж, включително и храната. То не би трябвало да е извънредна ситуация, но в условията на болницата си беше катастрофа направо. Другата ни извънредна ситуация с кърменето беше същата, като от рекламата, която показват по ТВ- майката, която кърми детето, а бащата поправя колата.  ooooh! В неделя водихме Краси до морето и на връщане ни се развали акумулатора и пътувахме доста часове и кърменето доста го успокояваше, когато беше изнервен, също и гладен.  Grinning

# 33
  • Мнения: 165
Пепе, Hug  много интересни случки сподели макар, че първата изобщо не е с много приятни условия.Аз нямам подобни в извънредни ситуации за споделяне.

# 34
  • Мнения: 731
Нали тази година за световната седмица на кърменето една от темите беше "Кърмене в извънредни ситуации", та реших да споделя 2 наши такива приключения. Първото беше, когато Краси беше на 2 месеца и се наложи да лежим 10 дни в детското отделение. Хигиената там беше много лоша, не ми се описва. Радвам се, че детето беше само на кърма, дори вода не съм му давала, защото като гледах майките на другите бебета как им правеха млякото, няма нито къде да се изварят шишетата, хлебарките лазят по всичкия ни багаж, включително и храната. То не би трябвало да е извънредна ситуация, но в условията на болницата си беше катастрофа направо. Другата ни извънредна ситуация с кърменето беше същата, като от рекламата, която показват по ТВ- майката, която кърми детето, а бащата поправя колата.  ooooh! В неделя водихме Краси до морето и на връщане ни се развали акумулатора и пътувахме доста часове и кърменето доста го успокояваше, когато беше изнервен, също и гладен.  Grinning

Напълно в духа на темата  Crazy Добре, че сте се прибрали благополучно  Hug

Редактирам за да помоля всички, които снимаха по време на похода и срещата да пуснат снимките Simple Smile Тук са снимките от моя апарат Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 11:26 от Else

# 35
  • Мнения: 289
 smile3511 smile3515 newsm61 smile3516 smile3514
Else, и без снимките не мога да се побера в кожата си, че изпуснах похода.  smile3538
Завиждайки ви поздравявам всички: "Отлично сте се справили. Изглеждате много добре (особено на сн.12)."

# 36
  • Мнения: 731
 Hug Не се ядосвай!  Hug Догодина ще направим пак   Simple Smile

Редактирам за да пусна цитат на Дидка от другата тема


Дидка, супер са снимките  Hug

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 20:38 от Else

# 37
  • Мнения: 9
Else, за септември има ли среща? много ми хареса предния път  Grinning

# 38
  • Мнения: 731
Здравейте  Simple Smile
Отговарям веднага на Милена - среща ще има Simple Smile Темата ще бъде "Кърменето: митове и факти". Всеки, който се интересува е добре дошъл на 12 септември 2009 година (събота) от 10:00 на сладкарница Мустан. Ако времето е хубаво ще седнем от вън, ако не е можем да влезем вътре.

Моля, който има желание да дойде да се запише в темата!

# 39
  • Мнения: 9
е 2 дни като не проверя темата и баш тогава срещата  Confused

# 40
  • Мнения: 731
Среща нямаше - никой не дойде чаках 45 минути, но никой не се появи Sad

# 41
  • Мнения: 80
Else, ако си в Сливен, избери друга дата за среща, аз ще предам на другите майки, с които сутрин се виждаме на кафе и този път ще се съберем.  Hug

# 42
  • Мнения: 20
хмззззз..... аз изобщо незнаех, че се е организирала среща иначе бих дошла на драго сърце. Елзе, извини ни моля те  Praynig Ако предложиш нова дата за среща ще се радвам да се видим  Peace

# 43
  • Мнения: 289
Ооо, и аз...стига да съм в Сливен. И ние,де-със сина ми. Wink

# 44
  • Мнения: 731
Няма нужда да се извинявате  Hug Понякога става така  Simple Smile Вече не съм в Сливен. Не знам дали до края на месеца ще се прибирам. Когато си идвам ще пусна съобщение тук. Ако желаете друга тема, по която да говорим може да споделите тук иначе темата ще е същата като обявената за несъстоялата се среща - "Кърменето: митове и факти"

Общи условия

Активация на акаунт