Споделете 112

  • 22 476
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Някой да е правил маневра на заден и да си е нахендрял незатворената врата у дървото?Аз,аз...
Нямаше как-скарани,нескарани с благоверният рибарко-надвих си над масрафа и му биде звъннато по жисиема..Е,майсторът си е майстор-вече вратата се затваря и даже мога да си пускам джама,ама още се потрисвам от бунаклъка си в дадената ситуация..Обаче,където има едно-има и две..днес откъртих много юнашки и лявото си огледало.
Започнах да си правя списък,какво още ми пречи по МПС-то.

# 301
  • Мнения: 166
Споделям гледка от прозореца на хола.
http://img199.imageshack.us/i/des0007.jpg/

# 302
  • Мнения: 274
Споделям кутия с пури, за която отдавна мечтая. Днес си я купих. Направиха ми и специална селекция, макар и като за начинаещ Simple Smile (тази първата в ляво е любимата на Чърчил)

# 303
  • Мнения: 5 462
Споделям кутия с пури, за която отдавна мечтая. Днес си я купих. Направиха ми и специална селекция, макар и като за начинаещ Simple Smile (тази първата в ляво е любимата на Чърчил)
Уххааа кви големи .
А що едните са заоблен връх , а другите заострени ???
Пурети съм пушила , ама пури нъц.

# 304
  • Мнения: 1 072
Няма да ви чета, но ще ви поздравя. Липсвате ми.

http://www.youtube.com/watch?v=1h1oRP7FfBw&feature=related

# 305
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И ти ни липсваш Летяща Heart Eyes!

Споделям шардоне, подписан доклад и другото когато стане след два-три дни.
Следователно споделям и неимоверно щастие, че въпросът се движи. Споделям и три чифта панталонки, две ризки и утре с точният размер повече придобивки за детето.

# 306
  • Мнения: 503
Здрасти, Летяща! Здрасти, Дедо! Честито, Марадона!
Чудя се, ако пурите не бяха фетиш или израз на статус, кой ли щеше да пуши тези л*йна.
Споделям босонога вечер в един рок- бар на плажа.
Започва "Доктор Живаго" по канала. Дали да го гледам този път?

# 307
  • Мнения: 274
Чудя се, ако пурите не бяха фетиш или израз на статус, кой ли щеше да пуши тези л*йна.


В жестока заблуда си, но няма никво значение.

# 308
  • Мнения: 503
Възможно е. Имам само един злощастен опит. Очевидно, не съм ценител.

# 309
  • София
  • Мнения: 2 839
Днес един човек ми каза, че за да стане едно нещо, трябва да се случи чудо.
Осъзнах колко проза има в тази реплика. И колко малко мистика.

Харесвам рекламата на Хайнекен.

# 310
  • Мнения: 274
Днес един човек ми каза, че за да стане едно нещо, трябва да се случи чудо.

Кви чудеса направи, че да му стане? Сподели. Важно ми е!

ПП Клонич, сори ако се ебавам неуместно.  Hug

# 311
  • Мнения: 5 462
Харесвам рекламата на Хайнекен.
Коя беше тя ???Онази с извратеното черно куче ли , дето носеше разни атрибути .. или бъркам ? newsm78

# 312
  • Мнения: 503
 Laughing Тази е на "Швепс", Маркрит.

# 313
  • Мнения: 274
Днес видях страхотно красива ромка на автомивка, като си купя барутник, ще ходя там да го мие. Очите й са зелени като игличките на тъмните борове. Има тату под кръста. Беше със препаска сутиен от две триъгълни кърпи. И ми се усмихна. Embarassed

Вълк, ако я треснеш, те чакат 8 години щастие. Поне такава е легендата. Успех!

# 314
  • Мнения: 274
споделям, че вече ви чета Wink, изглеждате готини

Хохохо. Вълкът има конкуренция   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт