Споделете 112

  • 22 476
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 839
Кви чудеса направи, че да му стане? Сподели. Важно ми е!
Говорих му за Фокнър. Даже цитирах любими фрази от "Врява и безумство".
Не помогна.
Сори, че не мога да съм ти от полза, но продължавам опитите и ще докладвам при първия успешен.

# 316
  • Мнения: 274
Баси, що за човек е тва????  Shocked Не познавам мъж, на който да не му става от Фокнър, а всеки такъв, чиито пърформънс в леглото е по-кратък от стандартно изречение на последния, е достоен за презрение!

# 317
  • София
  • Мнения: 2 839
И Масаока Шики не действа, въпреки краткостта на фразата. Mr. Green

# 318
  • Мнения: 803
Била градивна, конкуренцията
Ето вече сме станали и двамата...или сме нелягали?

# 319
  • Мнения: 428
Споделям тежка и безсънна нощ. Роди се дете на съседите и гърмежите бяха като през военно.
Живо и здраво да им е!
И чашата аромат не е в състояние да ме събуди днес.
А вие защо не спите?
Дедо, здравей!

# 320
  • Мнения: 803
Здрасти, Calathea

Сън спомен нЕма!

А на всички: Мерси за поздравите бъдещи и милото посрещане.

# 321
  • Мнения: 4 572
Аз - защото съм стар, а старците се задоволяваме с малко.
Дечковците спят много, и бебетата. Ама на тях всичко им е наготово, дори и цицето.
Ние трябва да се борим. http://www.youtube.com/watch?v=j3GKs9lzpFc

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 07:46 от Вълкът с дълъг ник

# 322
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Добро утро!
Споделям, че и на мъж угода няма. За жената е ясно.
Да сипвам ли кафето? Не върви с пура  Thinking

# 323
  • Мнения: 428
Сипвай! Ще мина без пура, благодаря!
И домочадието не успявам да събудя...

# 324
  • Мнения: 3 405
Здрасти, Дедо! Представи се на аудиторията, моля!

Снощи гледах как луната изгря от морето. Първо беше огромна и червена, после стана огромна и жълта.
'Пиича на топка', констатира Любо  Laughing

# 325
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 263
Повредих се.
Лягам си в 11 и ставам към 6 и половина.
Това не е било от незапомнени времена, ама май се чувствам по-добре.
Иде ми да вляза в една тема и да посеча половината кляфки там, ама ще се въздържа. Те тъгуват  Confused
Чакам да ми се обадят, че са ми донесли книгата, и нямам търпение. Казах си - като преброя до 7000 и вече ще ми се обадят  Crazy
Та сега работейки, броя  Crazy
Добре дошъл, дед  Simple Smile

Ех, Андж.  smile3548

# 326
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 746
ДУ от една перманентна жертва на среднощните комарски пиршества. Събуждам се подпухнала и нахапана всеки ден, но това все още не успява да задейства електро импулси някакви и мозъчна активност в посока купуване на таблетки за машинката.
Снощи само аз ли ревах на мемориала за М.Дж. Голям рев му дръпнах, че даже и сериала си не изгледах. След това с любимия се отплеснахме на вълна песни и групи от любимите тийн години.

# 327
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Добрютро!
Е ли твърде невъзпитано да ви започна деня тук?Такова обичате ли? Ако не, друго да търся!
Серията годишнини продължава от нашето семейство- преди 12 години станах госпожа тире Костадинова.
Излишно е да споменавам колко малко хора ме наричат така Simple Smile

# 328
  • Мнения: 3 405
Не само ти, Лого5ка Simple Smile

Честито, адаш! Simple Smile Много щастливи години заедно ви пожелавам. Изпреварила си ме с няколко месеца Simple Smile

# 329
  • Мнения: 4 299
Вчерашният ден в цифри. 18% сиво. 38 градуса ( уви не алкохолни, а температурни). 75 минути висене в софийско дъждовно задръстване.
В такива дни ти идва ако не да се гръмнеш, то поне да се напиеш кротко.

Имах колега, който много обичаше циганките, ама от онея дето "като ги целунеш и остава бяло". Всяка сутрин събираше метачките на Златните да им прави кафе, респективно пред нашия хотел беше най чисто. Хубави дни бяха, най любимата ми работа досега.

Общи условия

Активация на акаунт