Споделете 112

  • 22 476
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Вълк, не ме карай да чета лекция за ЕТ. Не я харесвам тази форма за развиване на бизнес, та дори с и лого "отпушвам чакри всякакви". Ще се изтъркаляте накрая с Марадона и неговото топче и едва ще ви оправим.

ПП - добре дошъл на новия представител на третата възраст.

# 361
  • Мнения: 7 089
 Crazy
аз съм в перманентна сатурнова дупка. Blush

# 362
  • Мнения: 984
На теб, Ео, "дупката" ти влияе благотворно: имаш ново гадже, нови рокли и  патъци, ново вишу, нов живот и нов късмет! Simple Smile

# 363
  • Мнения: 3 405
И в дупката може да му е хубаво на човек. Ако има какво да яде и пие, особено последното.
И аз като Калина бях преди време. Сега имам малка светлинка в тесния тунел. Да речем, че балона, в който съм се навряла леко издиша.
Освен това ще наследя цяла каручка, пълна със саксии с мушкато на балкона Simple Smile

# 364
  • Мнения: 4 572
Ео, днес е последния изпит на Вълчето в СУ за вишу.
Флор, знаеш как ми действа аватарът ти, нали? Не е възможно да не съм споделил няколко пъти.
Обикновенно съм разгонен късна есен и ранна пролет, а вече и ранно лято. Що така?
Плюс това в момента свалям Вълчицата по телефона.

# 365
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мушкатото е исконен символ на здраво семейство в България (справка в Англия е аспидистрата - квото и животно да е това)
Извинете, ама Ариел не е добре. Истинската форумка пере само с биоразградимата Жаба (да не е като реклама)  Crossing Arms

Бейлис, разбрах, не е ли ООД или по-добре ЕАД, да не ти го хвалим. Интелектуалки, но и разумни.

Тоз акордеон съвсем ми обърка работата, отиде разходката-вече е ад под небето.

Трябва ми карта на най-добрите аутлети в София.

# 366
  • Мнения: 7 089
Вълчо, стискам усилено палци!
Аз само един аутлет знам, Калина, в Младост 4, до Хит.
Ама адрес newsm78 Един огромен такъв, бял.
От там си купих първата дамска чанта  Joy

# 367
  • Мнения: 166
Вълчак, не е възпитано да си пишеш с нас, докато сваляш жена си. На мен лично /понеже съм докачлива, тънкообидна и освен това съм в дупка/ ми е гадно. Това не ми пречи да споделя /може би за първи път/, че на онази снимка Вълчето ти ми направи изключително добро впечатление.

# 368
  • Мнения: 516
Знам, Вълк. Приеми го като летен подарък. Това е любимият ми аватар. Вероятно, защото беше първи.

# 369
  • Мнения: 4 572
Впрягаш каруцата пред коня. Мушкатото не е причина, а следствие.
Добре обгрижената съпруга когато мие прозорците /често/ тананика.
Когато изтръсква прането, плющи. Когато простира, се повдига на пръсти.
Когато шета из къщи, цъфти, съотнетно цъфти и мушкатото й.

# 370
  • Мнения: 166
Аз когато простирам се навеждам. Егати.

# 371
  • Мнения: 3 405
Споделям, че моето мушкато цъфти като лудо без екстрите, описани от Вълка  Grinning
Единствено го поливам и го пръскам против листни въшки.

# 372
  • София
  • Мнения: 2 839
Когато изтръсква прането, плющи.
Как така плющи?

# 373
  • Мнения: 984
Ми така...плющи... Mr. Green
Волфио, я се загащи. Simple Smile Калиопа ще се разсърди и нема да тупа две седмици.

# 374
  • Мнения: 4 572
Аз когато простирам се навеждам. Егати.
Няма заначение, пак е секси откъм фотьойла на мъжа ти.
Той е имал нещо предвид, като ти е направил такъв простир.
Недоклатените го взимат от легета и простират. Обгрижените го хващат за два края,
издигат нагоре рязко тръскат надолу. Чува се плющене, във въздуха се разнасят фини
капчици и миризма на чисто.

Общи условия

Активация на акаунт