Френска ли е френската? - петъчна

  • 2 690
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
 Може да я наричаме френска заради подражанието на французите през ренесанса на гърците - нали много са си падали по тях, та са преоткрили тогава оралните ласки, разхайтили са се и тъй като е по-скоро си е останал израза френска любов.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 541
Аз пък знам,че е наречена на италианската куртизанка Фелатриче.Фрасетата леко са я краднали.

# 17
  • Мнения: 7 723
Може би така е произлязло и френското "р"...
Приказливите французи са се опитвали да говорят с пълни усти.... Thinking

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 412
Може би така е произлязло и френското "р"...
Приказливите французи са се опитвали да говорят с пълни усти.... Thinking

Мммм, да! Ето това вече е откритие!

# 19
  • Мнения: 6 959
И аз съм любопитна за доказателствата.
Макар, че и от извънземните да ни е дадена, пак няма да се откажа от нея.  Mr. Green

Преди около 10000 години в края на палеолита и началото на неолита, неизвестен художник е нарисувал това http://prikachi.com/users/the_third/2p.jpg в пещерата Магура.

# 20
  • Мнения: 620
Предстаеяте ли си как след 10-20 столетия археолозите ще тълкуват днешните графити?

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 291
неизвестен художник е нарисувал това http://prikachi.com/users/the_third/2p.jpg в пещерата Магура.

Божке ле, как им е дошло на ума на тез пале-неолитници Shocked
Ма те били много игриви Joy

Приказливите французи са се опитвали да говорят с пълни усти.... Thinking

Представяш ли си какво е хвърчало  Joy

# 22
  • Мнения: 589
"Френска","гръцка"- дръжки...А нашата народна песен: "Дирли-дирли-дишка, мома свири на пишка..."???

# 23
  • Мнения: 593
Не я знам, искаш ли да ни я изпееш? Все ще се намери кой да свири.

И аз бих свирила, ама в момента ми го няма инструмента.

# 24
  • Мнения: 589
Не я знам, искаш ли да ни я изпееш? Все ще се намери кой да свири.

И аз бих свирила, ама в момента ми го няма инструмента.
Благодаря, но ще отклоня любезната покана...А текстът на тази песен е бил сведен от бай Ганьо на международен симпозиум като доказателство за произхода на фелациото...

# 25
  • Мнения: 577
А между френската лИбов и прословутата   миризма и качество на френското сирене дали има връзка?

# 26
  • Мнения: 7 474
А между френската лИбов и прословутата   миризма и качество на френското сирене дали има връзка?

Стига дееее, не разваляй сладката приказка  Laughing  

П.П. Скоро даваха една баба на 80г. по ТВ, която с почуда питаше репортерката дали наистина се
прави това и беше адски учудена жената-така че нашите предци не са били много разкрепостени си мисля  Thinking

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 12:57 от L e o

# 27
  • Мнения: 593
Абе тя и мойта баба, лека й пръст, все ме убеждаваше, че е правила секс 2 пъти през живота си (колкото да зачене баща ми и леля ми) и че това секса било "много лошо нещо", ама...  newsm78

# 28
  • Мнения: 220
Не,не е Френска френската  Naughty
Френска щеше да е ако я правех с
французойка,пък аз си лягам с българка  Sunglasses

# 29
  • вкъщи
  • Мнения: 704
"Френска","гръцка"- дръжки...А нашата народна песен: "Дирли-дирли-дишка, мома свири на пишка..."???


и аз нея знам може ли да я изпееш Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт