Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 66
толо


Само че в сладкарницата сгрешиха надписа  Mr. Green

Яна, лек път и на вас  Hug

# 61
  • Мнения: 2 784
Честит Рожден ден, Толо! Много да те радват и обичат домашните ти! И много здраве и късмет на теб и семейството ти!

Яна, лек път и приятно изкарване!
Дорабела, бързо оздравяване на Раличка!
Аз кафе вече пих и закусих, така че ще се почерпя с мъжа от картинката на Теди... Mr. Green 
И тъй като вас ви удави от дъждове, а ние тук се молим поне за капчица, поздравявам ви с тази песен, една от любимите ми:
http://www.youtube.com/watch?v=egHZgwZ7Zfs

# 62
  • Мнения: 24
Ето ви един закачлив стимул за тези, които се чудят дали да гласуват  Laughing
http://abonat.net/ipicture/

Ееееей Цвети докато пуснеш молитвата за дъжд и то взе , че заваля  Grinning а аз на плаж се канех да ходя  Wink

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 12:00 от wondertedy7

# 63
  • Мнения: 17
  А Силве честит ден ден  Party, много здраве за теб и семейството, много успехи като майка и като доФтор и в твой стил да постна едно местенце на което ти пожелавам да посрещнеш семейно другия рожден ден  Wink
 
 Яна лек път ! С дечковците ли ще пътувате ? Ще чакаме да ни наглеждаш и от Америката, че при всички случай все някой ще го закъса с доенето. Дано да е по-рядко и по леко де Simple Smile
 Дорабела тя работата станала дебела, ама добре, че все пак сте попаднали на кадърни доктори и са й обърнали внимание на Раличка, нека бързо да се оправя малката буба и пак да си е здравичка.
 Гал и аз забравих ама голям смях падна с тоя кютек дето го практикувате с мъжо, а и репликата на баткото - " Не пред детето"  кърти мифки направо. Милия от сега знае, че детската психика трябва да се щади  Joy
 Мамчета аз я свърших една ..... Thinking. Вчера ходих до Кауфланда и там продават едни сладки картофи дето много приличат на вкус на тиквата. И понеже сега няма тикви а аз умирам за тях та си взех кило и нещо си от тия чуждоземски кореноплодни да си подсладя душата ей така по-диетично. И изпекох половината. Е да ама вечерта както си похапвахме блаженно с милия гледам , чавето ни зяпа и отваря уста като гладна чавка. И ми проблесна че някъде по форумите бях чела, за тоя плодозеленчук, че бил полезен за бебчетата и можел да им се дава още в началото на захранването. Та снощи ей така педагогически му метнах около лъжичка в устата. Е няма такова облизване. Това дете до сега е яло поне 3-4 плода и 3-4 зеленчука на пюре, ама все готови. Само кайсия му направих прясна като я изчистих много добре от кората, и колкото можах от тия белите неща вътре. Та прави ми впечатление, че на готовите бърканици та били те и на Хип се мръщи леко, а на моите кьопави кулинарни изпълнения се кефи. Та днес му сварих останалите сладки картофи и малкия беше готов да изяде и лъжицата и буркана.   chef Е малко скъпичко идват към 4, 50 е килцето, ама на пазара в Борово преди няколко месеца ги видях по 12 лв килото. Но то пък детето колко ще изяде.
 Та викам си да взема да споделя и аз моето откритие с вас може някой да има инфо за това поне на мен не особено познато разстение  newsm78

# 64
  • Мнения: 173
Толо, Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много обичана  newsm67
Леко пътуване на Яна, благородно ти завиждам, как искам и аз да прескоча, да не кажа и да се изселя в Щатите, в този ред на мисли, Честит July, 4 th
Дорабела, дано бързо се оправите и никакви болници повече  Naughty
Дидерончо, да си изкарате супер и чакаме снимков материал  smile3509

Цунки по муцунки от нас   love001

# 65
  • Мнения: 40
Ох-х-х-х-х, от супринта се блъскам като м..... в г-з  #Silly сори за израза, ама нищо не ми спори и не става както трябва   #Cussing out

Честит рожден ден на толо бъди жива, здрава и много щастлива!!!   bouquet
Стискам палци на Раличка да се оправя по-бързо  Praynig
Яна лек път  Peace

Аз май ще се мятам в леглото с Андито  Tired Tired Tired

# 66
  • Мнения: 2 784

Ееееей Цвети докато пуснеш молитвата за дъжд и то взе , че заваля  Grinning а аз на плаж се канех да ходя  Wink
Трябваше още онзи ден да го пусна, че изгоряхме, ама ха!
Аз да питам, че ми се върти още от вчера. Понеже е сезона на плодовете, ще ми се да направя малко домашни пюренца за зимата. Как е по подходящо- леко да бланширам да обеля кайсиите и прасковите да пасирам, а след това да замразя или задължително трябва да ги сваря и вакуумирам? Пуснах въпрос и в Готварската на Кърмаческия, ама ме интересува и вашето мнение.

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 824
Толо, честит рожден ден! Много любов, щастие и късмет с прекрасното ти семейство!  bouquet
Яна, лек път и весело изкарване! Hug
Дорабела, дано всичко се оправи бързо и безпроблемно за детенце! Hug
Писче, по принцип за страните, които отглеждат сладките картофи, педиатричните им организации препоръчват захранването с тях да започне, вместо с нормалния картоф.
Ламтурниче, зависи колко място имаш. Единия от вариантите е да ги бланшираш и така да ги прибереш, другия е да си направиш дозички - в торбички за лед или формички за лед, след като го свариш и пасираш. Така ще си вадиш толкова, колкото ще ти трябва за едно хранене. Така се процедира и е най-лесно и с останалите продукти при захранването - кубче месо, зеленчуци, плодове - една или две дози за ядене.

# 68
  • Мнения: 2 784
Ламтурниче, зависи колко място имаш. Единия от вариантите е да ги бланшираш и така да ги прибереш, другия е да си направиш дозички - в торбички за лед или формички за лед, след като го свариш и пасираш. Така ще си вадиш толкова, колкото ще ти трябва за едно хранене. Така се процедира и е най-лесно и с останалите продукти при захранването - кубче месо, зеленчуци, плодове - една или две дози за ядене.
За място- нямам много. Laughing Обикновено не ми стига и съхранявам част във фризера на свеки, че е през 2 блока, рядко готви и има място бол. Малко ми е хикс това с торбичките за лед, чувала съм, че много го правят, ама не е ли гъсто, че да влезе в торбичките и не поема ли мирис от хладилника. Хайде, зеленчуци ще замразя като за нас, месото помня, че за Калина замразявах на малки торбички по няколко кубчета, ама плодовете като гледам са все варени и със захар. Ще взема да пробвам да пасирам обелени и сурови, да замразя и да дегустирам след няколко дни. newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 83
Толо, Бъди винаги обичана и много усмихната.


Яна лек път и да пишеш. Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 356
Толо,честит рожден ден!
Бъди здрава,много обичана и многооооо усмихната!


На Рали бързо оздравяване и желая!

Дидерончо,чакаме снимки от Крушунските водопади.Ако знаеш и на мен как ми се ходи там.Приятно изкарване!

Алхимичето,тръгнаха ли на почивка?

Фокси,май също нещо се губи  newsm78

Яна,лек път ви желая и много положителни емоции!

Карбо,адашката как е?Има ли промени в акото?

# 71
  • Мнения: 529
Толо, бъди жива и здрава   bouquet Дано винаги си обградена с хора, които те ценят и обичат и да изпълниш живота си с незабравими моменти   bouquet  bouquet  bouquet

Яна, айде лек път и ще те очакваме да се включиш  Wink

Пис, това твоето си е баш педагогическо захранване, пък и добро начало е сладкия картоф. Аз на моя човек обаче ще предлога солен картоф, че ме е страх после да не хареса само сладките работи.

Дорабела, дано бързо овладеете положението, това е сериозна работа и след като се оправи се консултирай сериозно къде да заведеш малката - Сандански, Велинград, висока планина, нещо такова, за да доизлекувате дробчетата. Милото дете Sad

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 14:01 от GALL78

# 72
  • Мнения: 263
 Силвее, хиляда хиляди прегръдки по случай твоя празник!!! Пожелавам ти най-влюбения съпруг, най-щастливите деца и най- прекрасното лято!  Hug Hug Hug
 Eто един малко енстандартен подарък, който искрено ти пожелавам да изживееш някой ден:

# 73
  • София
  • Мнения: 216
Аз нямам много време да пиша тези дни, че мъжа ми си е вкъщи и да си пообръщаме внимание малко, ама само се включвам да честитя рождения ден на Силвето, пожелавам ти да си най-вече здрава, много щастлива и много обичана от цялото семейство и любимите хора, много да те слушкат и да са добрички и 3мата домашни Simple Smile)))  Hug



Момичета, като стане по-хбаво времето и не ни грози дъжд във всеки един момент, ще си направим ли една голяма софийска срещичка?

Мечи, съжалявам за конкуренцията, не знаех, че Мишето и Ради се харесват Wink, ама то не пречи хубавата дама да има повече от един обожател Simple Smile))

# 74
  • Varna
  • Мнения: 1 094
 Мамчета аз я свърших една ..... Thinking. Вчера ходих до Кауфланда и там продават едни сладки картофи дето много приличат на вкус на тиквата.  Та снощи ей така педагогически му метнах около лъжичка в устата. Е няма такова облизване.  Та викам си да взема да споделя и аз моето откритие с вас може някой да има инфо за това поне на мен не особено познато разстение  newsm78
Аз захранвам малчо от една седмица почнах с тиква (имах си домашна)  Grinning и сега сме на сладък картоф (което си е направо тиква и за мен) е няма такъв кеф... яде та се къса и ушите му плющят  Laughing Обикновеният картоф нещо не му се понрави, ама по нататък ще гледам да му го пробутам пак, утре включвам и морков та да видим, много е забавно захранването когато детето яде.  Mr. Green А уж със зеленчуци щях да захранвам....  Laughing
 А за тези сладки картофи и аз малко се опулих за цената, отивам в метро и взимам една гацичка  Laughing, че гледах и поне 2 кг да е че да не ходя скоро пак,  без да погледна обаче цената, метнах пътьом и една тоалетна хартия и отивам на касата и съм си приоготвила 5 лв и продавачката ми вика 11,78лв викам си тази нещо май се обърка...  Laughing ама се оказа че аз съм обърканата щот килцето им по 4,56лв, а днес в Кауфланд погледнах и там са 4,99лв. Но пък малчо с такъв кеф ги хапва, че не е истина.
 Честити празници на празнуващите, май съм изтървала 1 тема и половина ама от ходене няма време за четене.  Laughing
 Лек ден на всички!
А по колко мл пюренце изяждат вашите бебковци?

Общи условия

Активация на акаунт