Ноемврийчета 2005 - 28

  • 35 598
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 465
Куку привет Grinning

Познали сте! Вече не сме 2 в 1 Party, а на 04/07/2009 в 4:06ч. се роди Марина Heart Eyes Изненадващо мъничка за разлика от това, което казваше гинеколожката.
 Та палечка е 48 см виока и тежи 2950 гр. Раждането не беше никак лесно, нито безболезнено, даже за малко да родя вкъщи ooooh! Разбира се без упойка, че докато стигнем до болницата и вече ме сложиха на родилното легло. Обаче пък поне беше бързо. После сестрите все като минеха през стаята ми се майтапеха "жената дето роди за половин час" Crazy Нямам шевове за разлика от преди. Сега се опитвам да кърмя, но е доста трудно - цялата ме е направила в рани Rolling Eyes.
Днес се прибрахме от болницата и унас е все още лудница. Но пък сме си само 4-мата и е едно такова спокойно, до следващата седмица. Laughing
Поло си получи колелото подарък и е много доволен. Отделно е много превъзбуден от появата на бебето и само ни брои и повтаря, че вече сме семейство от 4-ма. Heart Eyes
Снимки ще покажа по-късно. Wink
Хехе колко народ ме е мислил. Благодаря много, целувки на всички и до скоро Hug

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 16:38 от Pollia

# 16
  • София
  • Мнения: 830
Хех знаех си, знаех си!

Честито ви Марина! На теб бързо възстановяване и никаква следродилна депресия!

# 17
  • Мнения: 9 905
ехаа, честито, Поля! Чудесно име има малката! Да ни покажеш скоро снимки от разходки!

анелето, много жал ми стана за Росен. Пюретата ще ги изяде и ще забрави, важното е да спре да боледува.

# 18
  • Мнения: 152
Поля, честито бебче. Да е поспаливо.

# 19
  • Мнения: 592
Pollia честита дъщеричка Heart Eyes, красива, умна и прекрасна да ти бъде! Heart Eyes ех и Поло вече батко  Simple Smile

aneleto   - зле звучи, дано малкият юнак бързо забрави този кошмар, както тити каза - важното е да не боледува Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Поля, да ви е жива и здрава Марина! Много се радвам!
Росен днес напредна - изял е едно юре и две купи каша за деня Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 818
Ей, Pollia, мислех те тези дни и очаквах!!! Честита ви радост!! Нека Марина расте здрава и щастлива!! Прекрасно име за ривиерата. Wink

Милейди, приятно изкарване с мама! Влаади е все така кротичък и с всеки изминал ден го обичам все повече! Преди се чудех как ще си разделя любовта, просто е различно.. ще разбереш скоро!  Hug

Аналето, миличкия Росен, дано бързо забравите за тази манипулация!

маик, как са децата? За въпросите и аз постоянно имам подобни терзания и Георги не може да ми се начуди откъде ги измислям.. направо са си подходящи за поредица по Дискавъри! Simple Smile И си напълно права за Влади - и аз се моля освен името да не вземе и щуротиите!

Елспет, много добре изглежда местенцето! Peace

buba_katinka, честито ви преместване! Сега вече може спокойно да си чакаш, че ти си следващата. Wink

# 22
  • Мнения: 811
И аз си знаех, направо го предчувствах  newsm44

Поля, честита дъщеричка! Да ви расте здрава , умна, щастлива и обичлива! Пожелавам ти бързо възстановяване и спокойни дни с децата! Чакам снимки на бебе Марина с нетърпение  Grinning Между  другото Ади се роди с абсолютно същите мерки, но пък си наддаваше нормално, въпреки миниатюрните си стартови размери.

анелето, браво на Роската, че му се отвори апетитът! С всеки ден ще се чувства все по-добре, а с него и вашите тревоги ще намаляват  Hug

Сиси, разбирам прекрасно съмненията, които са те мъчили - как ще си поделиш любовта на две, защото и нас такива мисли често ни спохождат. Засега това е и причината да отлагаме второто, но пък пред нас имаме още 5-6 години мегдан за правене на бебе. Да сме само живи, здрави и заедно - то като ни напъне желанието за бебе едва ли ще се спрем.

Хубав ден на всички и ... скатавайте на сянка  Hug





# 23
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Поля, да ви е жива и здрвава Марина! Естествено и вие всички покрай нея  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 608
Добре дошла на Марина! Да расте здрава и весела!  Heart Eyes
Сиси, и аз с голям интерес прочетох пътеписите на дядото на Влади. Чудесно е, че си обградена от хора с такъв дух. А усещането за семейство вече с Влади е съвсем различно, сигурна съм. Колкото до любовта, тя не се разделя става просто по-голяма към всички.
Анеле, чудесно е, че Роската е добре. Много ми е притеснително когато дете особено такова малко се подлага на нещо подобно.
Елспет, чудесно изглежда мястото за почивка.
Честит нов дом и на Буба! Много хубави моменти там! Снимки има ли?
Канеста, как е там на първа линия до морето?
Доминика, твоята красавица ходи ли на градина сега?

Аз два дни съм си вкъщи вече в някакви компенсации и активно бродим по паркове, зоопаркове и площадки. Прекарвам си чудесно времето с децата. А ето и как се разхлаждаме - http://media.snimka.bg/3574/013403266-big.jpg.

# 25
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте!

Хей че ведро настроение в темата, когато някой се размножи.....

Анеле,  spoko

Били, пиши по-често  smile3537 Много са ти хубави момчетата, ама много. По нататък ще те питам за училищните неволи, ама по нататък, че и той твоят е примерен, а моят хулиганин.

Я споделете, кой къде и кога ще е на море, може да се засечем някъде. Аз споделям: 25 юли - 8 август на Лозенец/Велика.

Ох и още, моите деца са много лоши. Боян е келеш, а Калина е лигла!!!

# 26
  • Мнения: 592
Ох и още, моите деца са много лоши. Боян е келеш, а Калина е лигла!!!
Naughty  едва ли е точно така. Ники също е "лигла", но като гледам общата картинка ми се струва че е от вързрастта.

И аз чакам снимки на малката Марина! Бубу от теб също? Ремонтирахте ли вече?

# 27
  • Мнения: 1 541
Привет от слънчев Сандански и от най- тлъстата и мързелива бременна в околовръст тук  Mr. Green Ненужно е да казвам колко ми е добре да бездействам, да си пека телесата и да ям като за отбор по ръгби- от последното ме е срам, ама то тук е просто престъпление да не ядеш три пъти на ден  Whistling

Поля, ЧЕСТИТО!!!! Да ви е жива и здрава малката госпожица, да ви радва, наддава, спи и реве като бебето- мечта, а като порасне батко Поло да направи големи мускули, че да я опази от всички ухажори   bouquet

майче, хвърли ме в размисъл с твоите съждения  Simple Smile Имат резон и ще потърся отзвук за част от тях, че да не си сама в разследването. Успех в решението на личните размисли! А за РД-то- ми желая ти по- малко гости и бързо оздравели деца, че да си отпразнуваш тихомълком и далеч от глъчка...ми твое си е рождението- ти ще си решаваш как и къде.

анеле, стискам палци за бързо оздравяване на малчо....много мъчно ми стана като ви четях  Hug

коте, много свежа снимка  Laughing

сисиHug Heart Eyes

Отивам да ям.....пак.....

# 28
  • Мнения: 9 905
тъй тъй, с момчетата се яде много  Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 392
тъй тъй, с момчетата се яде много  Wink

много ми хареса, истина е Joy
благодаря на всички за милите думи Hug
надявам се скоро да сме във форма

хубав ден  food010

 п.п. отивам да работя, че росен и баща му ме чакат с нетърпение да изляза Wink

Общи условия

Активация на акаунт