Ноемврийчета 2005 - 28

  • 35 587
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 592
Успешна седмица на всички!

Pollia - прекрасна малка лейди Hug

# 46
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Angel_Dust, а не беше ли много силно озвучаването? И аз мислех да водя Ваньо, ама все ми се струва, че ще се стряска...
Между другото Иван Стоименов, както на всякъде се преставя детето ми, се чувства чудесно при баба си спечелил си е приятели, има си компания...явно е по-контактен от майка си  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 44 084
Ами силничко беше....но не се е стряскал...беше му много приятно...само пусто му, защо нямат детски очила не разбрах, след като дават  детски филми....

# 48
  • Мнения: 1 608
Много е красива малката Марина! Heart Eyes
Бубу, браво, че сте се престрашили. Аз не съм рискувала до сега, ходим по един възрастен плюс Ванко обикновенно.
Аз и тази седмица съм на работа и после - ваканцияяяяяяяяяяя!

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честита принцеса на Поля! Марина е много мъничка и крехка, да расте здрава и щастлива!

Ние малко бяхме на море. Открихме Синеморец. Очаровани сме от спокойствието и безлюдието и в селото, и на плажа. Ето малко снимки.
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019959&id=1243067880&l=62ab88727a
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019957&id=1243067880&l=d87f833e10

# 50
  • София
  • Мнения: 44 084
ооо Микки...я кажи как е тази година на Синеморец....имаше ли много вълни? хубаво ли беше времето, топло ли морето Simple Smile
къде бяхте отседнали?
пътят до там пооправиха ли го?
а обслужването по ресторантите Simple Smile

ние миналата година там бяхме....леко сега пак ме влече натам...Simple Smile

# 51
  • Мнения: 9 903
анелето да е честита рожденичка! Само здраве край нея да има!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Благодаря за поздравленията!

Хубав ден на всички!

# 53
  • София
  • Мнения: 830
 nbirthday
Анеле!

# 54
  • София
  • Мнения: 44 084
 newsm18  newsm59 newsm18

aneleto, честито  Hug здраве, любов, щастие и късмет да изпълват дните ти  Hug

# 55
  • Мнения: 3 089
чрд на анеле! да е здрава и спокойна!

микки - ама как така сте ги вкарали във водата newsm78
нашите не щяха нито в морето, нито в басейна. камен инак е безотговорен, но явно е голям шубелия, та беше категоричен.
пипа, разбира се, също прави фасони, но нейните са от деликатност и префърцуненост. сутрешното миене на зъби, например, е придружено с цялостно омотаване с хавлиена кърпа - над дрехите, около рамената, косата се хваща здраво назад, ръкавите се вдигат до лактите - ако дори 1 капка вода я накапе някъде по свещените телеса и дрехи, настава вой, рев и хълцане до небесата. та така, на морето копахме ли, копахме по пясъка  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 9 903
абе различни са, Деян не мож го извади от водата. Воденето на аквапарк пък е велико събитие.

# 57
  • Мнения: 11 818
Аналето, честит рожден ден! Здраве  и любов навсякъде около теб! Весел празник!

Днес моето малко момченце има имен ден! Почерпете се кой каквото му душа иска, че има още бременни и да не предизвиквам слюнкоотделяне. Wink По повода от сутринта бяхме в центъра, разходки, шопинг, ресторант.. Освен това бяхме при педиатърка и Влади е вече 4900, отличник! Довечера ще си взема и една обещана везничка да си го тегля вкъщи.  

микки, хубави снимки! Hug Така ми се ходи и на мен.. ама ще видим за края на септември дали ще измислим нещо.
маик, Юлиана също е другата крайност, аз и преди писах - никакъв страх, вече почти може и да плува, но тя от миналата година с плувките на ръцете, а сега и без я учат, но мисля в София да я запиша на плуване. От началото на юни е по басейни в Казанлък, аквапарка там в Овощник, после море и сега на 20-ти пак отива за още 10 дни. Много е черна, хем я мажат с 30 фактор, но именно защото е все във водата.
Та не знам кое е по-добре.. на кумовете ни детенцето така се страхува, и от пясъка също, 1 г. е по-голямо, от сняг също, че ги викахме с нас като качвахме Юлиана на ски, спомням си, че Пипа също не хареса скиорството. Може пък да открият други неща..
Angel_Dust, хубаво е, че сподели за 3Д-то, че и аз отдавна обмислях, но няма да е скоро.. защо съм чувала, че има детски очила. newsm78
Поля, и тук да кажа колко е прекрасна Марина!

# 58
  • София
  • Мнения: 44 084
Сиси, честито на именника Simple Smile да ти е жив и здрав Simple Smile

А за очилата...и аз съм чувала...но в Арена...запад ли се води там, към Люлин...нямаше... те бяха някакви за многократна употреба и само в 1 размер.
Той от тогава не е спрял да ме пита всеки ден ще ходим ли на кинао Simple Smile мания Simple Smile

а за водата..Филип мноогооо обича...не мога да го извадя по 1 час като влезе да се къпе...на басейн и море също много обича....но бързо почва да трепери....само от балончетата в джакузито изпада в ужас Simple Smile мисля, като отворят новата сграда на градината да го запишем на плуване, там ще си има вътре басейн.....

# 59
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И в нашата градина наесен ще има басейн, но Ваньо каза, че не иска на плуване... "няма да има място за мен", рече. А с нас като беше на басейн изобщо не излезе от водата. Дори не искаше татко му да го държи... Странни са децата. Освен това също като Пипа, за всяка капка по дрехите започва да бучи, че е мокър и отива да се  преоблича....

Анеле, ЧРД, много здраве, ти желая!


Сиси, да ти е жив и здрав Влади

Общи условия

Активация на акаунт