Случайна засечка с Другата жена в интернет

  • 7 945
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
О, сега виждам, че се е включила и другата, за да увери, че не е пързалка, но така заприличва повече на такава. Очакваме и господинът да ни увери.
Аз наш как лесно се включвам, веднъж като Гост, веднъж като себе си, напрао в един момент почваш да се питаш "Това да не го изплющях с ника си". Mr. Green
Та и тука така.... Whistling

# 46
Санела, господинът надали...но идеята ти  е добра, утре има среща с едната и обсъждахме варианта да му направим изненада.

# 47
  • Мнения: 94
Ми от нас се иска,да даваме съвети,а те жените ще се оправдават,че им липсва нещо,освен мозък,незнам какво друго ще е.... и така ooooh!
И така и не мога да разбера какво е виновен човека,можете само себе си да обвинявате в тази ситуация... Whistling
Щом на непознати вярвате и се връзвате на любовни обяснения,май трябва да се замислите дали в бъдеще ще я правите тая грешка Peace
А щом липсва нещо в семейството не означава,че трябва да скочите в леглото на първия срещнат мъж,че даже и от форум Crazy.
Защо не опиташ да вложиш енергията си в съживяване на брака,например.......

# 48
  • Мнения: 5 370

Защо не опиташ да вложиш енергията си в съживяване на брака,например.......
Щото е по-лесно да си забиеш главата в пясъка като щраус, разбираш ли, и да си мислиш, че проблемът е решен.
"Липсва ми нещо"- и край, Crossing Arms

# 49
  • София
  • Мнения: 399
Санела, господинът надали...но идеята ти  е добра, утре има среща с едната и обсъждахме варианта да му направим изненада.
Ама нали уж пишеше приятелка на твоята приятелка, която ти не познаваш. Откъде знаеш, че си същата, за която говорим?

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Това с изненадата,едно на ръка. Обаче,човека не е от вчера в тези конспирации.За това и ги търси от различни населени места,та вероятността да се засече с някоя да е минимална.
Обигран е, но явно на двете им е за първи път. Да се надяваме,че ще си вземат поука и кой от къде е!Няма как да му се отмъщава,а и смисъл не виждам.Горчивината,че си се оставила да те измамят ще си остане.

# 51
  • Мнения: 379
аз пък ще повярвам че не е пързалка Outta Joint  и ще кажа:
вие двете като се прибирате при мъжете си ТОЙ търси ли ви сметка?крои ли планове как да ви отмъсти за това? май не  newsm78
е вие тогава двете що искате от чОвекО? newsm78
я си чатете там и го оставете да си вее байрака  Laughing

ама кой кого мами? аз никъде не прочетох той да им е обещавал сериозна връзка... или съм го пропуснала пак  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 399
 Стига четохте конско "за" и "против" изневярата. Темата е пусната за друго и по принцип трябва да се гледа от камбанарията на автора.

# 53
  • Мнения: 94
Не бе Санелче,тя е приятелка,на приятелката,на неговата приятелка,на приятелката от към бащина линия smile3532 smile3521
Ама ще се падна от смях ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 370
Стига четохте конско "за" и "против" изневярата. Темата е пусната за друго и по принцип трябва да се гледа от камбанарията на автора.
Ма разбира се, естествено, ше му направят "изненада" и какво??
ще му гонят карез ,задето ги е вързал на фльонга ли?
Какво точно се очаква от нас-вече няколко пъти се пита, ама отговор немА.
В случая става "крадецът вика-дръжте крадеца'.
Омъжени дами искат да отмъстят за това, че не са изневерявали само с тях?

Пълен смях!

# 55
  • Мнения: 2 196
 Съвет към дамите отмъстителки, накратко наричани ''Ангелите на Чарли'': внимавайте с отмъщенията, да не вземе господина да се окаже по-отмъстителен от вас. Вие сте семейните и имате какво да губите. Laughing

# 56
  • Мнения: 22 540
Хайде сега малко съвети по същество....)))))

Вземете да издирите още мацки, които е "заблудил" въпросният мъж и си направете обща среща. ))))) Накрая съм сигурна ще има женски бой сред най-ревнивите.)))))

Двечките така и така сте решили да му чукнете среща....ама поне вземете му спретнете една тройка, че да разбере и той за какво става въпрос, зер толкова се е хабил да ви омайва. ))))

# 57
  • София
  • Мнения: 399
 Хе-хе, измислих втори вариант- хващаш един здравеняк, който няма да те изпорти /може и мутра срещу заплащане/ и той се прави на разбралия рогоносец, връхлетява и ступва любителя на семейни дами.

# 58
  • Мнения: 94
И на мен ми светна една идея,съберете се всички "излъгани",и се обадете в Господари на ефира Mr. Green
Така и така щом липсва нещо в брака и сте решили да изневерявате,то направете го публично,и ще се свърши Joy
И може да сте сигурни,че въпросният господин,няма да има сериозна връзка в близките една-две години Whistling

# 59
  • Мнения: 5 370
Ама му спретнете и скрита камера, тъй де, и после "Приятно ми е" да го погони с камерката и микрофончето.
"Ама, господине, кажете, защо направихте така? Ама това честно ли е, господине? Ама вие давате ли си сметка, че разбивате 2 семейства , господине, как не ви е срам, не може така...."и все в тоя дух.

Общи условия

Активация на акаунт