Турбочетка Zelmer- от къде?

  • 23 917
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... 12.За тези които вече я имат- има един малък дунапренен филтър подобен на дунапренен куб. Добре и него да почистите и да оставите да исъхне (Иначе ще мирише на застояло а не на рози)

доста си полезен и изчерпателен. Мерси  Hug

Та този дунапренен куб... Маха ли се? Че аз без да го махам, се опитвам да го почиствам  Thinking

# 46
  • Мнения: 19 556
Аз я чистя много лесно, не изхвърлям мръсната вода в тоалетната, а в мивката на пералното помещение, слага ръкавица и отделям твърдите отпадъци (косми и др. гадории) от мръсната вода и ги хвърлям в боклука, защото ако понякога засмуче по-едър боклук - капачка, чорап или др. това ще ми задръсти тоалетната. Така не се налага да мия тоалетната, а една мивка. А почистването на водния контейнер и филтрите ми отнема 3-4 мин. Е, за ежедневно почистване сигурно е неудобно, но при мен е един-два пъти в седмицата и за мен е добре.  Важно е да се оставят всички части хубаво да изсъхнат преди да се сглоби прахосмукачката, защото тогава ще мухляса и става неизползваема. Водния контейнер не го мия с препарат, а само с чиста вода и вече четири години не мирише на нищо гадно при ползване.

# 47
  • Мнения: 19 556
... 12.За тези които вече я имат- има един малък дунапренен филтър подобен на дунапренен куб. Добре и него да почистите и да оставите да исъхне (Иначе ще мирише на застояло а не на рози)

доста си полезен и изчерпателен. Мерси  Hug

Та този дунапренен куб... Маха ли се? Че аз без да го махам, се опитвам да го почиствам  Thinking
Шани, махат се и дунапренения куб и филтъра под него и се мият с чиста вода, като се оставят да изсъхнат добре.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
10Х ели6   bouquet

# 49
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И аз махам всичко, така пише в yказанието!  Peace

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 20:20 от Shelii

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Може ли да ползвам темата, за да попитам от къде си купувате хартиени торбички за втория контейнер?

# 51
  • Мнения: 19 556
Хартиени би трябвало да има навсякъде. За по-сигурно иди и си купи от магазина, в който си я купила.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 414
Купихме преди година от Зора турбо четка /страхотна е/имаме куче и близнаци,вчера купихме втори зелмер прахосмукачка че моите като чистя и само я гасят намаляват дърпат щепсела и изтрая година и половина на много мото часове плюс те като я хванат по 40 мин чистят на едно място,доволна съм ама от къде оригинални торбички кажете,тук никъде не намирам?Юпитер с 4 години гаранция е този път

# 53
  • Мнения: 19 556
Не е необходимо торбичките да са неременно оригинални. На мен ми ги продават в Денси център - ако искаш оригинални оттам. Но и от същото място може да си закупиш хартиени универсални, доста по-евтини, които също стават.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
Нямат оргинални в Денси,не ми харесва как чисти с хартиените.Дали от чужбина могат да се поръчат?

# 55
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Според мен е по добре да са си оригиналните, защото на мойта старата прахосмукачка (LG) и купувах от тези по ефтините и беше ужасно  Sick ! Постоянно се късаха, един прахоляк излизаше от прахосмукачката, задръсти се от всякъде. Не си заслужава за разлика от  2 лева да си опропастиш прахосмукачката. Аз мойта като я купих от метро миказаха че има, но незнам дали са оригинални. Ако искаш провери в Зора и там имаше, но също не обърнах внимание какви са.  Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 3 414
Сега ходих и до зората,казахе че не внасяли което било било в комплекта,тази новата ни прахосмукачка не е с постоянна торбичка и сега увисвам имам две и това е,къде да търся в чужбинските сайтове?

# 57
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Дали ако поръчаш примерно от Полша ще има доставка до България.  newsm78  А във Метро провери ли?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Проверих в сайта на зелмер 5 торбички 15,5 злоти има някакво пазаруване ама полския хич не го разбирам,добрече бяха картинките Embarassed

# 59
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Погледна ли дали имат за България  доставка?

Общи условия

Активация на акаунт