Турбочетка Zelmer- от къде?

  • 23 908
  • 97
  •   1
Отговори
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Искам да попитам от къде мога да се снабдя с турбочетка за прахосмукачкa Zelmer? Мога ли да поръчам по интернет или някъде във Варна ако някой знае магазин в който предлагат моля да сподели?!

# 1
  • София
  • Мнения: 16 117
В София си я купих от магазин Денси в  Студентски град. Беше комплект с прахосмукачката, но продаваха и отделно.  Ако  имате такъв магазин във Варна - провери.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 097
По принцип магазините Денси http://www.densi.bg/index.php?menu=4 са най-големият дистрибутор на прахосмукачките Zelmer, но във Варна няма такъв магазин.
Ето за поръчка по интернет: http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=445&id=5863.   Peace

# 3
  • близо до морето
  • Мнения: 85
В този сайт може да се поръча електрическа само, а аз искам обикновенна турбочетка. Тези магазини Денси имат ли пазаруване онлайн?  Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Май нямат, поне не откривам нищо на сайта им.  Peace

# 5
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Значи ще си остана без турбочетка!  Sad

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Разходи се до Търново.  Mr. Green Аз много го обичам този град и винаги ходя там с удоволствие. Съчетаване на полезното с приятното  Flutter (стига да имаш тази възможност, разбира се.)  Hug

# 7
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Е това вече е проблем, защото просто няма време за разходки.  Tired
А от къде мога да си взема ароматизатор за тея прахосмукачки и къде се слага?
В комплекта има някаква тубичка с препарат да не прави пяна, ама тя нали все пак не е перяща  newsm78

# 8
  • Мнения: 19 523
Аз ползвам за ароматизатор няколко капки омекотител а пране. Ухае страхотно цялата къща после. Това шишенце антиразпенващото не съм го ползвала въобще.

# 9
  • близо до морето
  • Мнения: 85
eli6 много хубава идея  Grinning Ще изпробвам и аз със омекотител!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 181
Може ли да споделите вършат ли работа тези четки,че съм хвърлила око на такава прахосмукача,заради тази четка.

# 11
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Аз мога да споделя мнение само за прахосмукачката, купих си я преди 2 дена и съм много доволна. Не е трудна за подържане и чисти идеално! А съм чела за тупалката че вършела страхотна работа.

# 12
  • Мнения: 19 523
Момичета, турбо четката е страхотна! Моята е от обикновените - не електрическите, просто моделът на прахосмукачката е такъв. Само с това мога да си обера всички косми и влакънца от килимите. А струва само 30 и няколко лева. Вземете си - няма да съжалявате.

# 13
  • Мнения: 382
А тази турбо четка на всички модели ли може да се използва? Когато си купихме нашата видях,че се продава и такава четка отделно,но изобщо не загрях и да попитам даже Crazy.Нашата има съд за вода и отделен за сухо почистване.

Веднъж слагах от тази течност срещу пяна,но честно казано не разбрах точно какво прави.
Онзи ден се сетих и сложих във водата ароматизатор,който е във вид на капки-концентрат.Резултата беше страхотен,цялата къща ухаеше на роза Grinning

# 14
  • Мнения: 19 523
Трябва да попиташ в магазина коя точно четка ще е подходяща за твоята прахосмукачка. Така като я описваш - може би точно моя модел имаш - т.е. ще ти трябва тази по-евтината която е без моторче и ползва тягата на самата прахосмукачка.

Общи условия

Активация на акаунт