Турбочетка Zelmer- от къде?

  • 23 913
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз мога да споделя мнение само за прахосмукачката, купих си я преди 2 дена

дай линк, моля.
Така като я описваш - може би точно моя модел имаш
може ли и теб да помоля за линк.

Аз още си избирам такъв уред...
А какъв е смисълът от турбо-четка?
Ето това намерих аз.

# 16
  • Мнения: 19 527
Нещо такова е моята  http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ДОМАКИНСКИ УРЕДИ&cat=ПРАХОСМУКАЧКА&product_id=5601 но се казва Зелмер Делфин, а не Акварио. Купувала съм я преди четири години някъде и сега явно моделът се казва по друг начин. Иначе е точно същата - с два контейнера - за почистване с вода и такъв с торбичка за сухо почистване. Турбо четката "разресва" текстилните материи и изкарва косми и т.н. от тях - затова ми е много ценна, а струва само 36-37 лв. На моя модел четката работа с мокрия и със сухия контейнер.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
eli6 - точно тази много я харесах, защото търся прахосмукачка с воден филтър. Ма ми се видя много голяяяяяяма и с много джаджи, та се чудя, къде да ги прибирам.
Таз турбо-четка отделно ли се купува?

# 18
  • близо до морето
  • Мнения: 85
мойта е тази http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=%C4%CE%CC%C0%CA%C8% … roduct_id=1116543
Чудех се дали да взема по новия модел но разликата между двата модела е само че новия има автоматично регулиране на мощноста и е с 80 лева по скъпа. Аз си я взех от Метро и вече са с 4 години гаранция  Grinning което е прекрасно. Искам да попитам а с тези турбочетки може ли да се чистят дивани и матраци? Някой пробвал ли е?

# 19
  • Мнения: 382
Да точно такава е и моята като на Шели.И ние я купихме от Метро и там имаше такава четка,но ми се върти в главата,че беше около 60лв.
Бих си взела ако наистина има по-голяма разлика в чистенето,защото имам един килим който е доста мъхест.

# 20
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Rados-tina сигурно са продавали от електическите турбочетки те струват 60лева а за нашите прахосмукачки са тези http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=%C0%CA%D1%C5%D1%CE% … p;product_id=1060 но няма снимка  Thinking ще се опитам да намеря от другаде.

# 21
  • Мнения: 19 527
eli6 - точно тази много я харесах, защото търся прахосмукачка с воден филтър. Ма ми се видя много голяяяяяяма и с много джаджи, та се чудя, къде да ги прибирам.
Таз турбо-четка отделно ли се купува?
Не, Шани не са големи прахосмукачките. Даже са много удобни. Всички допълнителни малки накрайници са в една вградена ниша на самия корпус на прахосмукачката и при работа просто се вадят и се сменят, а не ходиш из цялата къща да търсиш къде ти е малката четка например. Единствения недостатък е че са шумнички и малко тежички. Допълнителния контейнер и турбочетката не ми заемат много  място. Заслужават си парите - вече толкова години без забележка.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
eli6, мерси   bouquet
Предвид качеството на съвременната техника, се чудя да си купя ли един боклук за 100-ина лв. и с кеф следващата година - друг.
Или да дам повечко парички и да очаквам качество и надеждност?
Скъпите ми се виждат огромни и тежки. Хайде, няма на гръб да я нося, но все пак?  Thinking

# 23
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Според мен по добре дай малко повечко пари, вместо да се ядосваш в последствие. Аз преди имах обикновенна, цялата къща след изчистване с прахосмукачката трябваше основно почистване. Като си я купихме решихме с мъжа ми да я изпробваме на "чистия ни килим" където спокойно оставаме да си играят децата на по чисто. Изчистихме само половината килим за проба и като видях водата направо  Embarassed такава мръсотия не съм очаквала при условие че всеки ден чистя. И аз мислех че ще е много тежка и голяма, но се оказа че е малко по голяма от другите и е много маневрена което компенсира тежината. Старата ми прахосмукачка е по шумна, така че в това отношение пак съм доволна.  Crazy

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз имах евтина прахосмукачка SOGO с воден филтър. Но чистих строителни отпадъци с нея и я съсипах.
Струваше около 100-ина лв.
И сега се чудя, пак ли такава (не съм очарована) или KARCHER, като най-сигурна и надеждна.  Thinking Но тя пък е около 500-600лв.

# 25
  • близо до морето
  • Мнения: 85
И аз се чудих за KARCHER, но наистина цената е доста по висока и като ходих в магазина им не можаха да ме изкушат да си купя точно от тях. Пуснаха ми 2 модела които ми се стори че не дърпат кой знае колко. И след 1 месец мислене и проучване решихме Zelmer да си вземем, хем да не ни е яд ако не ни хареса защото цената е на половина и има 4 години гаранция, а KARCHER имат само 1 година гаранция. Което за мен е необяснимо след като гарантират високо качество да дадат 3-4 години гаранция  поне.  Rolling Eyes

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

току-що се връщам и аз с тази машинка.  Grinning
Дано е надеждна.
Шели, ти за колко лв. я купи? 

Но няма турбо-четка. Ще ходя до ДЕНСИ да видя колко струва и какво представлява всъщност.

# 27
  • Мнения: 19 527
Шани,  честито да ти е! Да си чистиш на воля дълго и безаварийно!

# 28
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Честита ти нова покупка!  Grinning Аз я купих от Метро за 258 лева, и наистина за жалост в комлекта няма турбочетка. Не можах да намеря снимки да видим каква точно е. А тук във Варна никъде няма такава, ще питам познати ако ходят към София да ми вземат една.  Thinking

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ели6 и Шели - мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт