Турбочетка Zelmer- от къде?

  • 23 915
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ми не знам...
Аз не мисля, че трудно и бавно се чисти водния контейнер. Правя го за няма и 5-8мин. заедно с почистката на мивката и тоалетната...

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 13:06 от Шани

# 91
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Ами и аз за толкова, даже вече не цапам мивката директно със душа и спестявам миенето на мивката.  Rolling Eyes
Но пък знам ли кога ще се разбързам, а пък и някой път изобщо не ми се вади прахосмукачката за боклуци които са направили децата след като съм почистила.Като знам че за нещо дребно трябва да напълня вода и после да чистя, а с торбичката чистя и прибирам.  Grinning (ама още не съм го пробвала този вариант, като почна работа тогава)

# 92
  • София
  • Мнения: 348
учудвам се, че искате и торбички.
Никога няма да си ползвам контейнера за сухо почистване. Никога. Аз за какво исках да е с воден филтър прахосмукачката ми.
Тази седмица си правих основно почистване на дома и ми беше много по-удобно с контейнера за сухо почистване. Цялата седмица я разнасях (прахосмукачката) напред-назад и я лашках нагоре -надолу, без да се притеснявам, че ще разлея водата или че трябва да мия филтъра непрекъснато. Но истината е , че въпреки хепафилтъра след сухото почистване си мирише на прах, което при водния филтър го няма  Hug .

# 93
  • близо до морето
  • Мнения: 85
А няма ли как да се сложи някакъв ароматизатор, за да може и като се почиства със торбичката да мирише на хубаво?  Thinking

# 94
  • Мнения: 19 551
Ами има начин, продават ароматиззатори за хартиени торбички. Въпросътобаче  е не на какво мирише, а това, че прахът се издига нагоре и вриза в дробовете ни.....И аз съм го забелязала това при сухо почистване.

# 95
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Ами нали НЕРА филтъра е уш за това?  newsm78

# 96
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мацки да ви кажа какво направих вчера...
Така се случи, че трябваше бързо да сглобя Зелмера и да започна да чистя. И хич не съм догледала, какво е на мястото си и какво не е...
И почвам работа, а уреда "дърпа" като змей. Едвам се чисти с него. И аз на върха на щастието си. В един миг, идва мъжО и вика, дай аз, че на теб ти е трудно. Преотстъпих разбира се..
А той: егати машината, толкоз я яка...

После отива да я почиства и ми вика: бе тук нямаше ли някакви гъби, някакви филтри. Кога поглеждам, аз не съм сложила нито един филтър  ooooh!
Ма не видях разлика в почистването.  Mr. Green
Това беше моята "хвалба".  Joy

# 97
  • София
  • Мнения: 348
И аз така - без филтри я бях пробутала на тийновете да чистят, ама те се усетиха и ме викнаха сравнително бързо. И въпреки това ми беше влязла вода в отвора към хепа- филтъра.

Общи условия

Активация на акаунт