Аз не изневерявам!

  • 15 048
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

Не ми се сърди 'не се сърди човече', но всеки път като чета коменарите ти без да искам ги свързвам с аватара ти .... е много кофти да знаеш ...  Thinking

Не че не са верни ...  Blush

# 16
  • Мнения: 46 660
Стига де, нещата от живота ...  но, ако имаше опция в ДиС, Клюкарника и Татковци да сме с различни аватари, щях да я използвам  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 17 429
и3невярата на  мъжете сплотява семейството
..
,жената и3морена от домакинство и деца няма желание 3а ниЩо,той се чувства неЩастен ,
...
моя бих го пуснала да ходи   ,3а да ми се върне доволен и  в настроение

Бисери, бисери, откога не се бях смяла така  Laughing
Като се почне от първата твърда и сериозна констатация (много далече от истината впрочем, ама това е друга тема), мине се през това за бедния нещастен мъж, жив да го ожалиш, душичката - жена му опъва каиша и му слугува у дома, ми как няма да е нещастен завалията.
А пък последното ми е любимо - представих си авторката женена за дебел мъркащ котарак, който пуска "повънка", та да се върне още по-мъркащ и доволен  Laughing

Абе - семейство идеално - задружно и сплотено както сама казва авторката Simple Smile Тя продължава да си слугува у дома, ама като бонус и не го знае къде е и кога ще се върне, обаааааааааачееее! като се върне какъв е доволен и щастлив от кревата на някоя кака - как да не й завидиш на идилията  Laughing

# 18
  • Мнения: 46 660
Немога да ги разбера кръшкачите!
Надявам се един ден да не стана като тях!

Кръшкач (от класа), аз пък теб не мога да те разбера  Laughing защо си мислиш, че като пишем в бгмама, не пишем и в ГЗС  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 17 429
Защото сме сЮрьозни гУспУджи, дето не правят секс Naughty

Само чистим, готвим и пускаме мъжете навън  Joy

# 20
  • Мнения: 11
Кво е ГЗС? newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 11
Ора без работа... bowuu

# 23
  • Мнения: 443
и3невярата на  мъжете сплотява семейството
..
,жената и3морена от домакинство и деца няма желание 3а ниЩо,той се чувства неЩастен ,
...
моя бих го пуснала да ходи   ,3а да ми се върне доволен и  в настроение

Бисери, бисери, откога не се бях смяла така  Laughing
Като се почне от първата твърда и сериозна констатация (много далече от истината впрочем, ама това е друга тема), мине се през това за бедния нещастен мъж, жив да го ожалиш, душичката - жена му опъва каиша и му слугува у дома, ми как няма да е нещастен завалията.
А пък последното ми е любимо - представих си авторката женена за дебел мъркащ котарак, който пуска "повънка", та да се върне още по-мъркащ и доволен  Laughing

Абе - семейство идеално - задружно и сплотено както сама казва авторката Simple Smile Тя продължава да си слугува у дома, ама като бонус и не го знае къде е и кога ще се върне, обаааааааааачееее! като се върне какъв е доволен и щастлив от кревата на някоя кака - как да не й завидиш на идилията  Laughing

вместо да си ме представяШ мога да те поканя на гости,3а твое сведение не съм робиня ,готвя веднъж в седмицата ,обикновенно в събота,и последно откакто не ме интересува какво прави няма свободна минута да не  е до мен ,не мога да го накарам да и3ле3е някъде,преди когато и3ли3аШе и го тровех се карахме,в 19.00 след работа сме  двамата в къЩи,уикенда прекарваме и3вн града 3адължително, деца нямаме,много добре 3наеШ че са малко мъжете които не и3неверяват,(а3 лично такъв не по3навам) и то това са тия които няма кой да им върже ,не  че не им се иска,..много ми е смеШно като кажете моя не ми е и3неверявал,оффф и а3 така виках едно време 3а стара 5 год.връ3ка ,ама друго и3ле3е като се ра3делихме,вярвай си сама,мъж семеен тук няма да напиШе истината както се сеЩаШ,това е практика на  не една успяла жена.

# 24
  • Мнения: 2 448
Цитат
3наеШ че са малко мъжете които не и3неверяват,(а3 лично такъв не по3навам)

Аз пък познавам. И то не само един. И не защото няма коя да им върже.  Peace

# 25
  • Мнения: 443
допълнение,не съм станала либерална 3аЩото идеята ми допада  ,а 3аЩото живота така ме  е  научил,предпочитам да бъда реалист отколкото да се 3аблуждавам и3лиШно.
и3обЩо не съм примерна покорна съпруга която секс не я интересува,млада ,атрактивна съм,3аглеждана,лично а3 съм се наживяла ,3а да ми липсва неЩо в момента,не сме обречени като стара семейна двойка която да синоси кръста а сме приятели и неЩо повече,бих и3неверила ако неЩо ме подтикне но никога няма да допусна да го ра3бере или да се ра3деля с него 3аради друг,твое мнение,мое мнение,демократични родители демократични и ние ,няма смисъл да се правим на консервативни,те тихите води са най опасни,тив дето се правят на  най скромни са най первер3ни,ако теб те  е страх да пуснеШ твоя че няма да се върне,мен не ме  е ,просто съм    малко напред,както искаШ така го ра3бирай,един мъж досега не се   е съгласил както виждам,а  има и други теми тук  вкоито  се коментират неЩата ,почети  пак,и3обЩо не си  и помислям жена тук да ме подкрепи,и съ3навам че Ще има нападки и подигравка именно от  жени и единствено  от жени,което не ме интересува,ако ме притесняваШе нямаШе да го постна,доста от семейните жени които по3навам са точно това което  и ти описа,КОМПЛЕКСИ и ниЩо повече,не 3абравяйте че има страни в които 3аконно мъжете имат по няколко  жени,3а което света не ка3ва че  е "БИСЕР",3а хората не се съди по сексуалността им,жалко че все оЩе има хора кото гледат на човека до тях като на  предмет който притежават.
и3невярата сплотява и освежава когато не  бива ра3крита и никой не  е наранен,това ,е моя му давам  свобода,не 3начи че  е хукнал,напротив ,осъмни се  в чувствата ми,и ако го прави  ,го прави така че да не  ра3бирам,3аЩото въпреки от ра3реШението ,по3нава характера ми  и го е страх че Ще го 3арежа ако ра3бера,,,

п.с. в гугъл има доста по темата "и3невярата сплотява " не се съгласяват само и3оставените  и силно влиубените

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 01:44 от Shanna

# 26
  • София
  • Мнения: 17 429
Shanna, всеки си живее както намери за добре, спор няма  Peace
Пожелавам ти да не разбереш колко точно "сплотява" една изневяра, понеже сигурна съм, че ако ти се случи, съвсем друго ще пишеш.
От опит  Peace

# 27
  • Мнения: 0
Shanna, всеки си живее както намери за добре, спор няма  Peace
Пожелавам ти да не разбереш колко точно "сплотява" една изневяра, понеже сигурна съм, че ако ти се случи, съвсем друго ще пишеш.
От опит  Peace

А бе те и цигарите били полезни... Thinking. поне така казват пушачите  Mr. Green Аз не пуша  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 526
Shanna, твоя опит си е твой личен. Това, че не познаваш мъже които да не са ти изневерявали, не значи, че всички са такива,...а дори може би и те не биха били такива в друг момент от живота си, или може би с друг човек. Вярно е, че има и такива които са си откровено "любители" на изневерите, но аз лично не бих могла да бъда с такъв мъж. Не знам ти как успяваш. За мен единственото обяснение е, че нито той те обича, нито ти него.  За мен някак си двете неща не се съчетават много - няма как да обичаш някой и да не ти пука от това, че той е с друг/а. Разбира се има и такива връзки, но за мен те са между хора които са заедно поради някакав причина различна от любовта. Не отричам, че в много бракове настъпва момента на чистото съжителство...което е много тъжно. Едва тогава когато на никой не му дреме за другия, тогава можеш да бъдеш толкова "либерален".

Това е от моя опит. Аз лично не съм преживявала изневяра в нито една от връзките си... или ако е имало не съм разбрала. Признавам си, че нямам опит в такъв тип изживяване, но предполагам, че е доста гадно. Може затова да говоря от твърде "розова" гледна точка, но..това е което мисля в момента.

# 29
  • Мнения: 46
Напълно подкрепям Shanna, права е затова, че точно хората, които се правят на най-големи моралисти, са доста разпуснати

Общи условия

Активация на акаунт